Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Tecavüz sahnesinde ağlıcaktım neredeyse de yanımda annem var diye tuttum kendimi. :sinifsinif:
Bir daha asla bakamam ben o sahneye. Tüylerim ürperdi.

Beren Saat harika görünüyordu, oyunculuklar da çok iyiydi.
Her zaman takip edeceğim bir dizi olmayacak ama arada bakarım.

Elleri ve ayakları manikürlü bir koylu güzeli izledim :)) dızının tamamını ızlemedım son yarım saatıne baktım
Beren Sesini kullanamamış olmamış ya .. bı tiz cıkıyor ses bir kalın .. genç taze kız ımajı vrcem derken komık olmus bazı yerlerınde ..

Beren ve o yengesımı ne , sumru yavrucuk ve şu demırcıde calısan cocuk hariç oyunculuklar sıfır ..
sanırım ilk bölüm oldugundan kaynaklanıyor zamanla oturur ..

İzlenilcek mi evet izlenmezmi ? tecavuz var , magdur bır kız var , dayak var , fakır - zengın ayrımı var ..
tabıkı ızlenıcek .. Ama ıyı mı hayır deıl .. sağlam bır yapım deıl şişirilmiş bir yapım olmuş ..

beren saat varsa nasılsa izlenır denilip birçok detayla uğrasılmamış bile ..

tecavüz sahnesine gelince beni tek etkileyen an : Fatmagulun '' istensizce çenesinin titrediği an '' oldu
korkunun,çaresizliğin,utanmanın,onurunun yerle bır edılmesının yansıtıldığı kucuk bır an dı ..

Elleri ve ayakları manikürlü bir koylu güzeli izledim :)) dızının tamamını ızlemedım son yarım saatıne baktım
Beren Sesini kullanamamış olmamış ya .. bı tiz cıkıyor ses bir kalın .. genç taze kız ımajı vrcem derken komık olmus bazı yerlerınde ..

Beren ve o yengesımı ne , sumru yavrucuk ve şu demırcıde calısan cocuk hariç oyunculuklar sıfır ..

İzlenilcek mi evet izlenmezmi ? tecavuz var , magdur bır kız var , dayak var , fakır - zengın ayrımı var ..
tabıkı ızlenıcek .. Ama ıyı mı hayır deıl .. sağlam bır yapım deıl şişirilmiş bir yapım olmuş ..

tecavüz sahnesine gelince beni tek etkileyen an : Fatmagulun '' istensizce çenesinin titrediği an '' oldu
korkunun,çaresizliğin,utanmanın,onurunun yerle bır edılmesının yansıtıldığı kucuk bır an dı ..

çenesinin titredğini görünce boğazım düğümlendi resmen ağlamamak için zor tuttum kendimi

aşkı memnudan daha çok izlenebilir,çünkü aşkı memnu biraz uzatıldı,hep behlülle bihterin kovalamacaları vardı...

ayrıca sonu da belliydi.

ki daha ilk bölümden bin küsür entry aldı..

o kadar emin olmayın bence

bir çok yerine katılıyorum bu yorumun..özellikle kırmızı kısıma....

sadece demircide çalışan keriminde oyunculuğunu(engin akyürek) vasat bulduğumu söylemek istiyorum...

birde berenin sesini kullanamamasıyla ilgili bir önceki sayfada yazdığım şeyden kaynaklandığını düşünüyorum....

bi ben etkilenmedim galiba tecavuz sahnesinden ya..

galiba...

dizinin en ve tek başarılı noktası oydu bence...öyle ki sonuna kadar izleyemedim bile...o kadar etkileyiciydi yani...

hülya avşarın filminde ya da başka tecavüz sahnelerinde bu kadar gerçekçi değildi hiç...

Dizinin müziğine de bayıldımm bu arada. Nasıl güzel bir şey o öyle.
İçime işledi resmen. Bunu yazmayı unutmuşum. boshayallersmile

Fatmagül olarak değerlendirmek lazım !
Fatmagül diyince direk bihter geliyor akıllara.
İlk bölüm güzeldi bence ama tecavüz sahnesi çok üzdü beni.:gitme:Sırayla kızı kirlettiler.:eek:klava:Yazık oldu fatmagül'e bakalım gelecek bölümlerde ne olacak.

bir çok yerine katılıyorum bu yorumun..özellikle kırmızı kısıma....

sadece demircide çalışan keriminde oyunculuğunu(engin akyürek) vasat bulduğumu söylemek istiyorum...

birde berenin sesini kullanamamasıyla ilgili bir önceki sayfada yazdığım şeyden kaynaklandığını düşünüyorum....

galiba...

dizinin en ve tek başarılı noktası oydu bence...öyle ki sonuna kadar izleyemedim bile...o kadar etkileyiciydi yani...

hülya avşarın filminde ya da başka tecavüz sahnelerinde bu kadar gerçekçi değildi hiç...

ben de engin akyurek konusunda yazmistim katiliorm bence berenin oyunculugunun yaninda sonuk ve tutuk kalior ilerleyen bolumlerde belki deisir ama deismezse berenin yaninda cok farkedilicek gibi gelior bana.
bu arada gercekten benm de izledigim en gercekci tecavuz sahnesiydi hala etkisinden kurtulamadim uzuluorm hala mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben keske izlemeseydim kafamçokkarıştı

Psikoloji bozmaya yönelik olmuş sanki ama çok uzatmışlar o sahneyi ama tecavüze ilk yeltenenin o amcasından tokat yiyen oluşunu iyi bağlamışlar. Adam ezikliğinin hırsını kızdan çıkardı. O başlamasa diğerleri yeltenmicekti belki de. Bihterin ölüm sahnesi kadar etkileyici bulamadım açıkçası. Hatta gece evden çıktığı için sanki suçu biraz da kıza atmışlar. Orijinaline sadık kalsalardı daha iyi olurdu. Daha çok üzülelim diye bir de nişanlısı var. Çocuk deli gibi aşık. Öyle görünüyor yani. Bu durumda kızı bırakması olacak iş mi... Bir tekme de o mu vursun. Biz iyice kahrolalım.

ya fatmagül psikolojimi bozdu ya tecavüz sahnesinin başında daha ağlamaya başladm çok kötü sonra kapattm hemen bakamadm noldu tecavüz ettilermi hepsi şerefszler :KK43:

birde yemin ederm hiç abartmıorum uyku uyuyamadm uyuyorum rüyamda fatmagüle tecavüz ediolar uyanıorum düşünmekten uyku tutmuo bir acaiptim yaa hala aklımdan çıkamadı

yapmayın yaw alt tarafı fılm :)) ustelık o kadar etkılencek bır sahnede yoktu sureklı cıglık falan ..

mesela tecavuzden sonra hala orda yatması bana tuhaf geldı adamlar mola verdıgı anda kaçmaya yeltenmesı gerekmezmı ? normalı budur yanı .. ben cok etkılenmedım acıkcası .. tek etkılendıgım an çenesinin titrediği an dı .. hepsı bu ..

Bende dün kötü kötü rüyalar gördüm, fatmagüle yordum meğersem kpss iptal olacakmış :bbo:

hakikaten çook Başarılı Bir tecavüz sahnesiydi.. her BaBayiğidin harcı değildir öyle Bir sahneyi canlandıraBilmek.. Beren hakkını vermiş vesselam :nazar: Titreyişleri, gözyaşi falan çok etkileyiciydi.. Hayatımda en çok etkilendiğim 2. tecavüz sahnesi Bu oldu, en Beğendiğim ve en etkilendiğim ise özgünamalın mutluluk filminde amcası tarafından uğradiği tecavüz sahesiydi.. orda Bitmiştim Ben de.. resmen hissettim o an çektiği acıyı..

Fatmagülün suçu gece o saatte dışarı çıkmaksempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

:eek:klava: asıl suçlu nişanlısı o saatte kızın oraya gelmesine razı oluyor...
bide gözleri yolda bekliyo geliyomu diye.......beklebekle sen gelcek:a015:

kanal d de şimdi gene gösteriorlar fatmagülün suçu neyi tam 5 kere yayınladı kanald ya :KK43: bizim sucumuz ne

X