Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Bu muydu yani .. Çarpıcı,akıllarda kalıcı bir final olmayacak mı yani.....:44:

Ben hep fatmagülün doğumunu ve bi kaç sene sonrayı göstericeklerini hayal etmiştim finalde.

Ben hep fatmagülün doğumunu ve bi kaç sene sonrayı göstericeklerini hayal etmiştim finalde.

bı kac sene oncesını gosterıp bısılerı degıstırselerdı ya senarıstımız ısın kolayına kacmıs mesaj ıcerıklı bı fınal olsun ıstemıs ama cok zayıf kalmıs

Bi film vardı "Sliding Doors" diye.
Bir kadının metroyu kaçırması ve kaçırmaması halinde hayatının nasıl farklı yönlerde şekillenebileceğini anlatıyordu.

Kerim Fatmagülü göstermese neler olacaktı gösterdi neler oldu... hayat tesadüflerle şekilleniyor işte.
Kim bilir hepimiz hayatımız boyunca farkına bile varmadığımız neleri teğet geçip gidiyoruz.. iyi ya da kötü...

finali hiç beğenmedim böyle olmamalıydı neden bu kadar baştansavma yapmışlar bu diziye bu final olmadı

Bence hiç bi zaman olmadı öyle bi şey.
Eğer öyle olsaydı ne olurdu onu göstermek için koymuşlar... yani hiç bi şey olmayacaktı, Fatmagül yürüyüp gidecek, hayatına devam edecekti.

evet ama şunu da düşünmeden edemiyorum. mustafa denize açılmıştı.bi kaç gün gelmeseydi mesela .kerim de fatmagülden etkilendiği için peşini bırakmasaydı belki de hayatları birleşirdi yine .

Anlam çıkartmaya çalışıyoruz kendi kendimize. Final hiç güzel olmadı işte bu kadar içten içe anlam aramaya gerek yok böyle bi final kimse beklemiyordu.. Sıradan bir bölümdü. Bitti işte.

yok ya olmadı bu final aşkı memnuyu hatrladım da hop otrup hop kalkmştım bu çok tek düzeydi gerçi senaryoya göre degşr de ne bleym zorlama bi finaldi sanki

ya orda fatmagülüe hiç tecavüz edilmedi aslında gibi bir mesaj verilmedi.
fatmagülün olayı unuttuğu artık huzurlu mesajı verildi

Kapı pencere yol sokak narlar yerine geleceğe ait bir iki sahne koysalarmış keşke....

Veda fragmanı veda bölümünden çok daha güzeldi :KK31:

[video=youtube;VsRNT_W61xo]http://www.youtube.com/watch?v=VsRNT_W61xo[/video]

X