Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Bende ilk bu fragmanı tvde gördüğümde fatmagülün bebeğiyle ilgili bi bağlantı kurmaya çalıştım :KK25: Fragman güzel olmuşta sanki biraz alakasız mı kalmış ne :44:

bence guzel fatmagulu dogumunu anlatiyor,herkes bahti guzel olsun filan diyor ne bileyim hosuma gitti..

bence guzel fatmagulu dogumunu anlatiyor,herkes bahti guzel olsun filan diyor ne bileyim hosuma gitti..

Bu bölümde olduğu için öyle hissettim yoksa güzel bi kısım olmuş. Özellikle rahminin konuşması hoşuma gitti insan 7sinde neyse 70inde de odur. Çocuk güzel oynamış rolünü, benzetmiş rahmiye :KK9: Acaba bu bölüm fatmagül bebeğini mi dünyaya getircekte o yüzden mi bu kısmı çektiler hani rahmi fatmagülün kızını görünce fatmagülün doğduğu günü mü hatırladı.. :44: Ayrıca o hemşire tanıdık biri olmasın, dizi sonuçta olur mu olur yani :KK55:

Bu bölümde olduğu için öyle hissettim yoksa güzel bi kısım olmuş. Özellikle rahminin konuşması hoşuma gitti insan 7sinde neyse 70inde de odur. Çocuk güzel oynamış rolünü, benzetmiş rahmiye :KK9: Acaba bu bölüm fatmagül bebeğini mi dünyaya getircekte o yüzden mi bu kısmı çektiler hani rahmi fatmagülün kızını görünce fatmagülün doğduğu günü mü hatırladı.. :44: Ayrıca o hemşire tanıdık biri olmasın, dizi sonuçta olur mu olur yani :KK55:

bu final fragmani yani bu haftaki bölüm degil son bölümün parcasi :26:

evet boyle bitecek yaziyordu gazetede yani ordan 1 kisim belki heyecan uyandirmak icin vermislerdir :KK34:

O zaman kesin rahmi fatmagülün kızını görünce fatmagülün doğduğu günü hatırlıyordur bu kısımda.
Final fragmanıysa elbette heyecan uyandırmak için vermişlerdir erkenden haklısın canım :KK16:

ben cok takip etmiyorum 1. sezondan beri ama veda fragmanini gorunce cok agladim..herkes bebegi dogdugunda guzel seyler yasamasini istiyor,kotulukler onu bulmasin hep mutlu olsun istiyor,herkes boyle dualar temenniler ediyor..herkes insan evladi ama neler neler yasayanlar var..bu bi dizide ele alindi ama tecavuz malesef toplumun kanayan yarasi :KK5::KK5::KK5:

yeni başlıycak olan kötü yol dizisinde cansel elçini ne kdar çirkinleştirmişler öyle ya :KK14:

süpriz doğum günü çok güzeldi yaa ben bile duygulandım sanki bana yapıldı:KK1::KK1::KK1: rahmide az değilmiş yani ne güzel oynadı fatmagüle :KK1: mukaddeste meraktan çatladı iyi olduuu kötülük yaparsan çekirdek çitlersin evde öyleeee:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

X