Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

erdoğanla selimin konuşmalarına çok güldüm.erdoğan kimlerin öldüğünü sayıyıor en son diyo ya babam öldü lan selim de gülüyor :KK52: sonra mustafayı duydunmu diye kahkahayı basıyorlar.tam kafayı yemişler

erdoğanla selimin konuşmalarına çok güldüm.erdoğan kimlerin öldüğünü sayıyıor en son diyo ya babam öldü lan selim de gülüyor :KK52: sonra mustafayı duydunmu diye kahkahayı basıyorlar.tam kafayı yemişler

o sahneye bende çok güldüm hatta erdoğan ne fatmagülmüş ama dedi ya,ne yapsınlar bütün hayatları orada geçecek sonuçta kafayı yemeleri normal sanırım:KK52:

ya ben akşam izleyemedim ara ara baktım misafir vardı.. Hamile he.. çok sevindim.. hamileliini duyamadan dizi bitecek diye düşünürken bu sefer de izleyemedim iyi mi? Bir ara annenin ismini koyarız gibi bir laf duydum dedim ki ya rüya ya hayal ya da o kristin midir nedir onu gördüler ya (orayı görmüştüm) herhalde onu kıskandırıyor dedim..çok sevindim demek 4 ay sonrayı göstermiş... :KK16:

ya ben akşam izleyemedim ara ara baktım misafir vardı.. Hamile he.. çok sevindim.. hamileliini duyamadan dizi bitecek diye düşünürken bu sefer de izleyemedim iyi mi? Bir ara annenin ismini koyarız gibi bir laf duydum dedim ki ya rüya ya hayal ya da o kristin midir nedir onu gördüler ya (orayı görmüştüm) herhalde onu kıskandırıyor dedim..çok sevindim demek 4 ay sonrayı göstermiş... :KK16:

aaaaaaaaaaaa ben osahneyi kaçırdım muratın kaybolmasından sonra uyudum

4 ay sonrayı gösterdi ama mevsim değişmemiş nedense :86:
neyse olur o kadar :KK34:
babamlarla beraberdik izlerken,pek bi öpüştüler ya fatmagülgiller,
babam dedi ki kendi kendine;(ama ben duydum :KK60:) heç bu kadar uzun öpüşmemişler idi :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52:kenan oolum hoop uyumaaa :KK52::KK52::KK52::KK17::KK53:

Kızlar dikkatinizi çekti mi otel sahibi kayıt için kimlikleri istedi, kerim evlilik cüzdanını verdi :KK24:

X