Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Yok yakıştıramıyorum bir türlü bu ikiliyi ben ya olmuyor olmuyor :KK19:
Ayrılınız çabıkk litfeennn :KK37:
Engin ve Beren derhal evlensin bakiimmm :21:

Evet valla abi kardeş gibiler boy falan :KK53: zaten beren saat kenan doğulunun annesine çok benziyormuş türk sinemasında olur ya hani yoksa kardeşler mi? :KK60:

kızlar reşat yaşaran ne dedi?
ayy şu mukaddes geber yaaa
ne kötüsün sen

birde kızlar yarım yamalk seyrediyorum bebekten geçen haftaki bölümde ilk geceyle ilşgili birşeyler açıklandımı

kızlar reşat yaşaran ne dedi?
ayy şu mukaddes geber yaaa
ne kötüsün sen

birde kızlar yarım yamalk seyrediyorum bebekten geçen haftaki bölümde ilk geceyle ilşgili birşeyler açıklandımı

evet fatmagül meryem ablaya yakınlaştık falan dedi,birlikte olduklarını ima etti.normalde böyle birşeyi ne meryem sorar,ne fatmagül anlatır,senaristler anlaşılamadıklarının farkındalar,sözle ifade ettirmek zorunda kaldılar.belki burayı okumuşlardır:)
reşat yaşaran ne dedi,yazayım,zaten herşeyim gitti,param,işim sağlığım kalmadı,fatmagül beni affetsin,bu durumda hapse giremem falan dedi,mahkum ettirmesin beni dedi,meryemle rahmi de kovdular

Son düzenleme:
Bir şeyi daha başardın Fatmagül Aferin aferin sana:KK53:
AY ne itici olmaya başladılar yaa:120:

evet fatmagül meryem ablaya yakınlaştık falan dedi,birlikte olduklarını ima etti.normalde böyle birşeyi ne meryem sorar,ne fatmagül anlatır,senaristler anlaşılamadıklarının farkındalar,sözle ifade ettirmek zorunda kaldılar.belki burayı okumuşlardır:)
reşat yaşaran ne dedi,yazayım,zaten herşeyim gitti,param,işim sağlığım kalmadı,fatmagül beni affetsin,bu durumda hapse giremem falan dedi,mahkum ettirmesin beni dedi,meryemle rahmi de kovdular

canım çok teşekkür ederim

Spor yaparken meltemi gördünüz mü,fönsüz makyajsız ne kadar çirkindi,çok şaşırdım.münir selimi ihbar etti ya,
polis geldiğinde mukaddes te orda olsa ortaya çıksa çevirdiği dolap ne güzel olur.

ben izleyemedimde mukaddes ne yaptı kısaca söyleyebilriminizyine yaşaranlarla görüşmeye gitti fatmagüle kızdığı için . selimde eve gelmi münirde selimi ihbar etti polisi aradı mukaddes tam eve geldi poliste geldi tabi osırada ebe ninenin kocasıda gelmişti polisle tabi mukaddesi görünce şaşırdılar :KK53: oda hemen kıvırdı selimi ben ihbar ettim dedi münirde ondan yana oldu ama selimde yakalndı inş hepsi cezasını bulacak :KK1:

Bu Fatmagülgil her bişeyi başarıyor maşallah,maşallah da bir 'yapçam etçem gitçem gelcem başarcam' laflarını düzeltemiyor bakın hele..
Kerimgil de,Meryem de Çeşme Ildır'lı ama,onların aksan süper :26: Nasıl oluyor da oluyor bu durum acaba :KK37:

Güzel bölümdü..
Muko 'ben ihbar ettim' dedi avukat Kadir'i karşısında görünce polislerle..
Gene mi yırtacaksın muko :KK20:
Yırtamayacak bu kez bence,çünkü dizi bitiyor ve adalet yerini bulmalı değil mi..:21:

Fatmagülün yanında o kızı babası dövdü yaa içim gitti..Kendimi öyle bir sıkmışım ki ellerim terlemiş...:KK47::KK47::KK47::KK47:

Bu Fatmagülgil her bişeyi başarıyor maşallah,maşallah da bir 'yapçam etçem gitçem gelcem başarcam' laflarını düzeltemiyor bakın hele..
Kerimgil de,Meryem de Çeşme Ildır'lı ama,onların aksan süper :26: Nasıl oluyor da oluyor bu durum acaba :KK37:

Güzel bölümdü..
Muko 'ben ihbar ettim' dedi avukat Kadir'i karşısında görünce polislerle..
Gene mi yırtacaksın muko :KK20:
Yırtamayacak bu kez bence,çünkü dizi bitiyor ve adalet yerini bulmalı değil mi..:21:

İzmirli olduğu için öyle konuşuyordur..Tabi abartıyor biraz İzmirli şivesi ile konuşucam diye :KK9:

İzmirli olduğu için öyle konuşuyordur..Tabi abartıyor biraz İzmirli şivesi ile konuşucam diye :KK9:

İşte onu diyorum,Kerim'le Meryem de İzmir'li ama aksansız konuşuyorlar..
Çok düzgün..
Fatmagül'ü masum göstermek için midir nedir,onun deli gibi Ege aksanı var..
Saçmalamışlar yani bence..

Bu arada bende İzmir'liyim amma yapçam etmem demem,çiğdem,gevrek falan derim ama :86:

İşte onu diyorum,Kerim'le Meryem de İzmir'li ama aksansız konuşuyorlar..
Çok düzgün..
Fatmagül'ü masum göstermek için midir nedir,onun deli gibi Ege aksanı var..
Saçmalamışlar yani bence..

Bu arada bende İzmir'liyim amma yapçam etmem demem,çiğdem,gevrek falan derim ama :86:

Biliyorum İzmir li olduğunu...Ben de İzmirliyim..Konuşmuştuk daha önce...Yapçam etçem demem ,ama gevrek derim..

Gevreeeeekçiyeeeee Taze Gevrekkkkkkkkkkk:KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum İzmir li olduğunu...Ben de İzmirliyim..Konuşmuştuk daha önce...Yapçam etçem demem ,ama gevrek derim..

Gevreeeeekçiyeeeee Taze Gevrekkkkkkkkkkk:KK9:

Çiğdem de çitleriz di mi :KK76: Oh sefamız olsun :21:
Hemşehrim :KK19:

X