Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kaydirigubbakcemile3 kız bunda çok etkilendim daha bir tecavüz sahnesi gibi olsa napardım acaba :1no2::1no2:

Mesela kanak değiştirebilirdin :jeyyar::jeyyar:
kanka kudurdun iyice:roflol: ay töbe töbeee :mymeka: sus bakim aaa:roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şey Üzerine içki döküp ıslattılar itler:mymeka:

Kerimin tecavuz etmedigine eminmisiniz??? Ben sey fln bekledim tecavuzculerden 'olm kiz bakireymis ' fln ama duymadim ilginc

onlar naptığını biliyomu kızın kız olduğunu görsünler ....waahh bihterim aşkı memnuda yinede gün görmüştün burda daha başlarken öldün :sinifsinif:

evet ya pislik tamam suçsuz ama ilk o gördü kızı yakaladı hayvaaaan

hapin etkisiyleydi cnm o, yoksa kesin kurtarirdi bence cünkü fatmagül koyunlarin pesinden giderken suya düsünce arkadaslari gülüp laf attilar oda sinirlendi arabayi hizlica sürdü
bide kerim fatmagülle merdivende yüz yüze gelince ondan hoslandi sanki

Psikolojik danışman nasıl yardım etti bunlara acaba... tmm sakin olun bu sadece bir rolkaydirigubbakcemile3

hapin etkisiyleydi cnm o, yoksa kesin kurtarirdi bence cünkü fatmagül koyunlarin pesinden giderken suya düsünce arkadaslari gülüp laf attilar oda sinirlendi arabayi hizlica sürdü
bide kerim fatmagülle merdivende yüz yüze gelince ondan hoslandi sanki

evet doğru sölüyosun hapın etkisinde diye mal bir ifadesi vardı zaten evet merdivendeyken hoşlandı hoşuna gitti fatmagül çakalın :jeyyar::jeyyar:

Bence Fatmagül'ün arkasından yenge de gelmeliydi,
Fatmagül kaçarken o da oğlanlara tecavüz ederdi :roflol:

Mesela kanak değiştirebilirdin :jeyyar::jeyyar:

sırnaşık şeysırnaşık şey Üzerine içki döküp ıslattılar itler:mymeka:

ya agzini sevgilisinin boynundan aldigi seyle kapadilar ya en cok o etkiledi benisenağlama

X