Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

aynenn yaa bende saydım annem diyoki kızım bi sus izleyelim kaydirigubbakcemile3

hehe allahtan ben yanliz agzima geleni saydim ama cok kotu bi durum allahtan kerimle evlenmek zorunda en azindan o tecavuz etmedi digeriyle evlendirilse iyyy icim almio yaa

dedim acaba o sırada fatmagül deilde ebe nine ordan geçseydi nası olurdu hani bunların kafalar biraz kayıkya :bbo::bbo::bbo:

eet ya çocuğunuz varsa ailecek izlenecek bir dizi değil benim 2 yaşındaki ikizler dikkatrli bakmaya başlayınca o sahnelerde çevirdim mecburen sonuna baktım ancak..
ama sinemasındaki gibi gidecekse bu fatmagül çok acılar çekecek .. yazık ..

fatmagül kerimi nasıl sevecek anlamadımm:uhm:

insan tecavüzcüsünü sevebilir mi:1no2:

kerim tecavüz etmiyo cnm belkide ondan sevicektir
ama kerim sürekli dayak fln aticak fatmagül bebegini düsürcek ama yinede kerimi ele vermicek ondan sonra kerimde fatmagülü sevicek
hülya avsarin filminde böyleydi

İçim cız etti benim de iğrendim o heriflerden
ama ben tecavüz sahnesini daha bir tecavüz gibi
izlemek isterdim.O tecavüz olmamış.sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3 kız bunda çok etkilendim daha bir tecavüz sahnesi gibi olsa napardım acaba :1no2::1no2:

dedim acaba o sırada fatmagül deilde ebe nine ordan geçseydi nası olurdu hani bunların kafalar biraz kayıkya :bbo::bbo::bbo:
delikafadulden
kaydirigubbakcemile3
ona da kayarlardı alimallah:KK1:
yaf izlemenin etmekten farkı nedr?
üstelik ormanda koşarken onu ilk yakalayan da kerimkötükedihüso

hapla içki birleşince hazin son en yiğidini bitirir:nazar:

İçim cız etti benim de iğrendim o heriflerden
ama ben tecavüz sahnesini daha bir tecavüz gibi
izlemek isterdim.O tecavüz olmamış.sempatiksalakcinni
kanka kudurdun iyice:roflol: ay töbe töbeee :mymeka: sus bakim aaa:roflol:

yaf izlemenin etmekten farkı nedr?
üstelik ormanda koşarken onu ilk yakalayan da kerimkötükedihüso
oda dogru cnm ama sevicek iste

kerim bence tecavüz etmedi.
zaten etse dizinin etkisi kacar her izleyen isyan eder tutulmaz dizi..
millet dökülür sokaklara kadinlara hak mi mustak mi diye..
ama oda onlarla birlikteydi ya oda suclu sayilacak.onun basina yikacaklar bütün sucu..

Kerimin tecavuz etmedigine eminmisiniz??? Ben sey fln bekledim tecavuzculerden 'olm kiz bakireymis ' fln ama duymadim ilginc

hehe allahtan ben yanliz agzima geleni saydim ama cok kotu bi durum allahtan kerimle evlenmek zorunda en azindan o tecavuz etmedi digeriyle evlendirilse iyyy icim almio yaa

ıyy bencede yaa ama kerimde onların artığını neden ben sahiplendim diye kıza gün yüzü göstermicek hep dışlıcak ebenine korur belki fatmagülü o iyi kadın kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kız bunda çok etkilendim daha bir tecavüz sahnesi gibi olsa napardım acaba :1no2::1no2:
ay ben bakamadim kafami cevirdim annem vardi yanimda
bakamadigim halde bile etkilendim ya cok kötü bisey allah kimseye yasatmasin :1no2:

ıyy bencede yaa ama kerimde onların artığını neden ben sahiplendim diye kıza gün yüzü göstermicek hep dışlıcak ebenine korur belki fatmagülü o iyi kadın kaydirigubbakcemile3

aman bulmus oda guzel kizi yani dizide en guzel o sussun otursun:KK70:

diziyle alakalı da şunu demek istiyorum
berenin oyunculuğuna kesinlikle lafım yok çok güzel ince narin bir kız çocuğu gibi(yürüyüşüde düzelmiş baya belki ayağında topuklu yok diyedir) ama çok iyiydi özellikle o sahnede

ama dizide eksik birşeyler var desemki youncaları pek tanınmmaış diye

ama geçen gün öyle bir geçer zaman ki de ki oyuncularında aynı burda bir çoğu gibi yeni gördüm direk bni ekrana kitledi bu dizi sanki yıllardır izliyormuşçasına

ama yok bu dizide bir eksiklik var bi yer olmamış

sumru yavrucağada lafım yok dediğim gibi harika tek kelime
yenge bile ama yok eksik bir tad var
tecavüz ve ilk sahne harici izlemedim desem yeridir

işte,aynen..öyle bir geçer zamanki dizisinin bugün tekrarını izledim ilk defa...orda da erkan petekkaya ve karısı rolündeki bayan dışında pek tanınmış oyuncu yok ama dizi resmen kilitliyor ekrana...konusu,çekimleri,oyunculuklar...

bu dizide o yok işte.....önceki sayfalarda dediğim gibi berenin ve sumru yavrucuğun oyunculuğu olmasa başladıktan 10 dakika sonra değiştirirdim kanalı...biraz daha sabredeyim diye zorlaya zorlaya izledim resmen...ve nitekim malum sahne vurucu oldu...yoksa tatsız tutsuz geldi bana.....

bir aşk-ı memnu gibi olması beklenemez....

ama şundanda emin oldum ki,öyle bir geçer zamanki bu diziyi sollar....

yok yok düşünüyorumda,o adamlar,o kadınlar,o tecavüzcüler hepsi çok itici ya....hoş tecavüzcülerin öyle olması gerek zatende diğer oyuncular...cıkss...

enginide sevmiyorum ben....itici bi çocuk....

X