Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kesınlıkle ıgrenctı o sahne amabence bu bır delıl olarak kullanılabılır ılerıde davanın ılerı asamasında

Aslında savunulan şey de saçma geliyor bana.O zaman her içen kafası yerinde olmayan işlesin suçu sonrada bu bahaneye sığınsın.
Maarifet içmekte değil,ağızla içmekte
Her neyse yaptığınız açıklama beni tatmin etti yinede,güzel çözmüşsünüz diziyi

Son düzenleme:

Son cümleye takıldım, tersine esmeye baslayacaktır derken.. :18:

anamm yoksa yine mi serbest kalacaklar. Ama yuh derim artık yaa. Mukaddes, Meltem ve Leman'ın şahitliği yetmeyecek mi. Ama şu da var ki hapiste olursalar dizi nasıl ilerleyecek. Erdoğan terkedilmenin acısını Fatmagül'den nasıl çıkaracak. Ama tutukluk hali devam etmeliydi bu durumda yaaa..

akşam dizi güzeldi gerçekten çoğu bölümünde bunalıp değiştiriyordum ama akşam sürükledi özellikle erdoğanın evden kaçma sahnesinde nedense yakalanmasın diye ter döktüm halbuki yakalanıp iyi bir dayağı hak ediyordu ama iyi yırttı..pislik....karalahana dediğin gibi o sahne çok kötüydü tabiki gerçekten oraya işemedi su döktüler ama gerçek gibiydi iğrençti..benide güldürdün yaaa ......inş içeri tıkılırlar yaa sonunu kaçırdım ama bu kezde serbest kalmaları çok saçma olur....bir sürü kanıt ve şahit var...bi kere meltem yeter ....inş güzel ilerler dizi....

çok kızacaksınız ama yazmazsam çatlardım

fatmagülün kerime aşık olması saçmaydı,bu adam seni tuttu mu? tuttu...ee dAha ne demeye aşık oluyorsun

yoluna başka bi adamla devam etsen? saçmalıkta zirveye oturdular eferim senaristlere

ya valla artık iyice saçmaladlar,sonunu merak ettiğim için izliyorum

ben açıkcası hiç bir erkeğin gözleri önünde olan bi olayı bu şekilde hazmedeceğini düşünmüyorum hani fatmagülün basına tecavz gelmistir sonra baskasıyla evlenmistir orası olabilir ama o görüntü flan ne bilim :S Açıkcası bir erkeğin bunu hazmedeceğini düşünmüyorum.Ayrıca Lemanın kocasıda ölürse bu dizide toplu katliam olduğunu düşünücem peş peşe cenaze sulu bir sürü göz dahada bayar diziyi

kızlar söylentilere göre mahkeme delil toplama bahanesiyle kararı erteleyecekmiş ve dizinin finalinde mahkeme kararı açıklayacakmış..
final hazirandaymış..
umarım aşk-ı memnu gibi sönük bi final olmaz benim aklımda çok soru işareti kalmıştı bihterin ölümünden sonra..
arkasından ne dediler,firdevsin nişanlısı nasıl konuşup bıraktı filan demi ama haksızmıyım..

Mahkeme sonucunun belli olacağı 52. bölüm 24 Kasım'da ekranlara gelecek.

Yeni bölümde;

Fatmagül'e toplumun her kesiminden verilen anlamlı destek, Yaşaranlar üstünde büyük bir baskı oluşturacak. Mahkeme gününe kadar yaşanan gelişmelerden sonra, Yaşaranlar bu duruşmadan kendileri adına olumsuz bir kararın çıkabileceğinin farkına varacak. Erdoğan ve Münir'in mahkeme öncesindeki son çırpınışları, Fatmagüller cephesindeki umutlu bekleyişi bozmaya yetmeyecek.

Mukaddes ve Meltem'den sonra Leman'ın da son anda Fatmagül'ün lehine şahit olmaya karar vermesi, mahkemenin kaderini değiştirecek bir gelişme haline dönüşecek. Reşat Yaşaran'ın Leman'a engel olmak için verdiği emirler ise beklenmedik bir şekilde ayağına dolanacak. Mahkeme salonuna ulaşan kötü haber, Yaşaranlar adına duruşmanın önüne geçerken, son gelişmelerden sonra Nil'i tamamen kaybeden Erdoğan'ın tek derdiyse Fatmagüllerden intikamını almak olacak.

Mustafa'nın yeniden Yaşaranlar için çalıştığını ortaya çıkaran Fahrettin, Kerim'in yardımlarına gösterdiği tepki karşısında ne yapacağını bilemeyecek. Ağabeyinin babasını asla affetmeyeceğini düşünen Deniz, bu olaydan sonra Avustralya'ya dönmeleri konusunda Fahrettin'i ikna edecek.

Münir ve Kadir duruşma salonunda karşılıklı kozlarını paylaşırken, mahkemenin sonucu herkes tarafından büyük bir merakla beklenecek. Hakimin kararını açıklamasıyla birlikte, Fatmagül ve Kerim'in arkasına aldığı rüzgar tersine esmeye başlayacak.

FATMAGÜ'ÜN YIKAN KARAR

Dizinin fan sayfasında yazan bilgilere göre, büyük bir umutla beklenen dava 'delil toplanması' sebebiyle erteleme kararıyla sonuçlanacak. Duruşma; dizinin final tarihi olan 13 Haziran 2012'ye ertelenecek.

hürriyetten alıntıdır.

Son düzenleme:

daha delil mi kaldı ne delilili ya...bu zamana kadar ne yapmışlar delil toplamayıp,saçma olmuş bence mahkeme kararı..senaristler daha iyi bi bahane bulsalardı

daha delil mi kaldı ne delilili ya...bu zamana kadar ne yapmışlar delil toplamayıp,saçma olmuş bence mahkeme kararı..senaristler daha iyi bi bahane bulsalardı

o kadar uzatmaları evet mantıksız olmuş.eşim hakim ve diyorki elinde kanıt olmazsa ceza veremiyorsun.bazen biliyorsun adamı gözünden anlıyorsun suçlu,ama yalan söylüyor yalancı şahitleri var,ama elinde kanıtın yoksa hiçbişey yapamıyorsun için yanıyor diyor.ama bunda artık kanıtlık bi hal kalmadı.meltem leman bile şahit olacakmış baksana.daha ne yani.

dizinin final bölümünde davanın sonuclanması mantıklı olmus eğer önümüzdeki hafta sonuclansaydı cok sacmalardı diziii D

‎51.BÖLÜM TÜYO:

“Şu an saçlarında dolaştırmak istedim elimi…”

...
Mahkemeye kadar gelindi. Hani hep keşke şu da olsaydı bunu da gösterselerdi dediğiniz şeyler var ya mahkemeye kadar olanlar...

İşte mahkemeye başlamadan bir hafta öncesini izleyeceksiniz ilk önce...

Kadir, Vural’ın anne ve babasıyla konuşuyor. Onları şahitliğe ikna etmek için...

Reşat, Mustafa ile konuşuyor. Leman ve Şemsi’nin şahit olmalarına engel olmak için...

Nil, gazetede haberler çıktıktan sonra Gül mutfağına gidiyor.

Fatmagül ve Kerim terapiden çıktıktan sonra bir karar veriyorlar.

KERİM : Bundan sonra içimizden ne geçiyorsa, açık açık hiç çekinmeden söyleyelim birbirimize..
FATMAGÜL : Tamam.. Bütün düşündüklerimizi, aklımızdan geçenleri, iç saklamadan ..

Fahrettin, Mustafa’yı göz hapsinde tutmaya başlıyor. Kerim Fahrettin’e yine sebepsiz yere öfkelenince Deniz’de abisine cephe alıyor.

Bu arada hayatta devam ediyor tabii... Kerim, Fatmagül’e uzun zamandır öğrenmek istediği bir şey konusunda yardımcı oluyor.

Mahkeme günü olan bir olay duruşmanın seyrini etkiliyor.

Bu arada Mustafa, Asu’nun da peşini bırakıyor sanmayın! Çakal Mustafa...

Tüm bu süreçte kendisine doğru adımlar atan Fatmagül’ün de desteğiyle Kerim’de babasına karşı bir adım atıyor.
Ve bu bölüm bir kişi daha aramızdan ayrılıyor.

.....spolier...

Ay ben yukarıdaki mesajı okuyamıyorum ya
bende mi öyle acaba sadece bembeyaz gözüm şaşı oldu valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…