Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Benim akıl küpü kardeşim Erdoğan eve salınca "Ablaaa belki Erdoğanın çişi aka aka dışarı kadar
gider de yakalarlar " diyo Sanki adam İSKİ

Çok güzel bir bölümdü
Bu kadar şeyden sonra serbest kalamazlar heralde öyle olursa çok saçma olur
Ama o zaman da dizi nasıl ilerleyecek merak ediyorum
Geriye Kerim'in davası kalıyor onunla mı sürdürecekler acaba

güzel bi bölümdü buarada selim in annesi kafayı yicek sanırım hiç normal davranmıyor ve bişeyler planlıyo gibi

bence bunlar yine tutuklancaklar dizi zaten haziranda bitiyor.Baharda fatmagülle kerim evlencek falan.Bunlar belki düğünde onlar eğlenirken görecekler vs. vs düşününce sacma geliyo ama senaristler uydurmustur bir sey rahaat olun

Güzel bir bölümdü yaa. Erdoğan yine kurtardı paçayıı off yaa.. Taksici bilmeden akıl vermese zordu işi. Senin neyine Fatmagül'e hesap sormak. Ama Kerim'e de kızıyorum yanii hemen alevleniyor dövüyor felan ya bir dur haklıyken haksız oluyor. Kızkardeşine uyuz oluyorum ay hiç sevemedim ben bu kızı yaa.. Ne kadar hassas bir konu halaa anlaatsana,merak ediyorum bilmem ne. Zaten Mukaddes'e diyecek laf bulamıyorum. Asu da bu iş çözülür anlatsa herşeyi. Vural'ı yanlışlıkla öldürdüğünü ve Yaşaranların tehdit ettiğini Mustafa'yı. Artık Mustafa'nın da yapacak birşeyi kalmadı. Selim'in annesini takdir ediyorum o Fatmagül'den yana. Hepsi gazete haberlerinde şoka uğrarken o sevindi. Ohh Erdoğan'a iyi oldu kaybetti artık doktor kızı. Mustafa nasıl ifade everecek şimdi tekrar isterlerse öncesinde Fatmagülü korudu şimdi ne diyecek. Meltem inşallah konuşur bir de Mukaddes. Ama demezler mi adama bunları neden daha an başından demediniz diye. Son sahne süperdi o sloganlar, destek.. Gerçekten ağladım yanii.. İçim bir tuhaf oldu. Keşke böyle dayanışma gerçek hayatta da olsa. Bir de yaşaranlar ile karşılaştıklarında hala dışarıdan sesler geliyordu süperdi. Ya tutuklanacaklar mı bilmiyorum yani Meltem ve Mukaddes konuşursa öle olması lazım. Ama Hülya'nın filminde Kerim vuruyormuş onları sonunda ve hapse giriyormuş Hülya onu bekliyormuş felan acaba bunda da mı böyle olacak sonunda. Kerim o kadar asabi ki olabilir gibi geliyor.

çok fena oldum ya hele son 20 dk. beni benden aldı ağlamaktan bittim gerçekti sanki tebrik ediyorum dizi ekibini ne kadar güzel yansıttılar böyle bi olayı ve verilen tepkiyi yeni izledim diziyi hala tüylerim ayakta içim kötü gözlerim kızardı offff offff fatmagül içimi sızlattı ya

Son düzenleme:
dizinin 'gerçek' zaman dilimiydi terapist ten sonrası.
sus-turul-an kadın gerçeğinin yansımasıydı son sahneler,
korktuğu için, korkutulduğu için susar insan dedi,
korkmamayı öğrenmek, hayata geçirmek zaman alır
kendine zaman verirken kendinden çok şey alır götürür ama olsun dedi. bitirmektir başlamaktır dedi dün akşam yönetmen.

konuşan, konuşabilen kadının ardındaki hekimin varlığı yadsınamaz,
kendindeki var olan gücü kullanmayı hatırlattı hekim fatmagüllere.

çok güzel bir bölümdü
aslında verilen mesaj daha güzeldi...insanın başına gelen olumsuzlukda ayakta nasıl durabileceğini,karşındakilerinin ne kadar güçlü olursa olsun onlarla savaşılabileceğinin msjıydı bu bölüm...iyiki böyle bir konuyu işlediler..çünkü bu hayatta daha bir sürü fatmagül var...

Çok şey anlattı bu bölümm..Gerçek hayattada okadar çok ki fatmagül gibi yaşayanlar..Yalnızzzzzzzzzzz Yürümeyeceksinnnnn.

ama bjklim baştan sona saçmalık.kerimi ne diye tanıttılar merak ediyorum

verilen msj ne? mağdurun yanındayız mı? gerçek hayatta işler öyle değil işte

duu bi tane daha vurcam dizi ekibine

Tecavüzle başlayan sonraları saf aşık rolüne bürünen adamı oynuyor Kerim,yersek
O bişey yapmadı diyeceksiniz şimdi ama engel de olmadı

Benim akıl küpü kardeşim Erdoğan eve salınca "Ablaaa belki Erdoğanın çişi aka aka dışarı kadar
gider de yakalarlar " diyo Sanki adam İSKİ
valla bende öyle düşündüm ama yırttı gene erdoğan hele o karakol sahnesi yıktı beni sanki müdür gibi sağa sola tel etmeler

ha bide kerimlerin elinle odunla sokakta erdoğanı aramaları adam evin içinde yahu

FATMAGÜL’ÜN SUÇU NE? 51. BÖLÜM TÜYOLAR:

51.bölüm tadından yenmez..:)) Ağlayan FATMAGÜL ün gözyaşlarını elleri ile siler Kerim..
KERİM:Yolcu etmeye gelirim baba..:) kesin tüyo,51.bölüm den..
...
51 .bölüm de güzel şeyler olacak...Artık iki sevgili onlar Fatmagül & Kerim artık eleleler ,elele..
Leman yapayalnız kalır hayatta,Vural ın babası da ölüyor..Leman ne yapacak şimdi artık??...

Fatmagül'e toplumun her kesiminden verilen anlamlı destek, Yaşaranlar üstünde büyük bir baskı oluşturur. Mahkeme gününe kadar yaşanan gelişmelerden sonra, Yaşaranlar bu duruşmadan kendileri adına olumsuz bir kararın çıkabileceğinin farkındadır. Erdoğan ve Münir'in mahkeme öncesindeki son çırpınışları, Fatmagüller cephesindeki umutlu bekleyişi bozamaz.

Mukaddes ve Meltem'den sonra Leman'ın da son anda Fatmagül'ün lehine şahit olmaya karar vermesi, mahkemenin kaderini değiştirecek bir gelişme olur. Reşat Yaşaran'ın Leman'a engel olmak için verdiği emirler ise beklenmedik bir şekilde ayağına dolanır. Mahkeme salonuna ulaşan kötü haber, Yaşaranlar adına duruşmanın önüne geçer. Son gelişmelerden sonra Nil'i tamamen kaybeden Erdoğan'ın tek derdiyse Fatmagüllerden intikamını almaktadır.

Mustafa'nın yeniden Yaşaranlar için çalıştığını ortaya çıkaran Fahrettin, Kerim'in yardımlarına gösterdiği tepki karşısında ne yapacağını bilemez. Ağabeyinin babasını asla affetmeyeceğini düşünen Deniz, bu olaydan sonra Avustralya'ya dönmeleri konusunda Fahrettin'i ikna eder.

Münir ve Kadir duruşma salonunda karşılıklı kozlarını paylaşırken, mahkemenin sonucu herkes tarafından büyük bir merakla beklenir. Hakimin kararını açıklamasıyla birlikte, Fatmagül ve Kerim'in arkasına aldığı rüzgar tersine esmeye başlayacaktır.

bu yıl hyiç izlewmedim desem yeri fatoyu.akşam son sahnede açtım başladım ağlamaya.ama nasıl ağlıyorum hıçkıra hıçkıra..eşim sakin ol dizi diyor ama ben zaten gerçekte bunu yaşayanları düşündüm tutamadım kendimi.2 kızım var Allah korusun kimseye yaşatmasın.tecavüzcülere ağır cezalar olmalı asla salınmamalılar.eşim bile ağlayacaktı beni öyle görünce

bu son cümle ne demek,kafam karıştı.....

çok etkileyiciydi son sahnede kendime şaşaırıdm ama annemle babam yanımda diye ağlamamak için resmen dişlerimi sıktım.
son sahne reklamı girdiğinde dilimde o slogan vardı.
ama ama ama ben erdoğanın neden şarıl şarıl oraya işediğine ve bu akımı neden zoom yaparak çektiklerine takıldım.
bu birikinti durur durur kokar.
bakalım tekrar oraya dönecek mi konu

Tecavüzle başlayan sonraları saf aşık rolüne bürünen adamı oynuyor Kerim,yersek
O bişey yapmadı diyeceksiniz şimdi ama engel de olmadı

filmin orjinalinde,kerim de tecavüz ediyordu..
ama kız gene de seviyordu kerimi

demek içkinin insanın bilincini kaybettirdiğine (ki dizide içki+hap var)
dolayısıyla o fenalığı, kendinde olmadan yapıldığına inandırılmak isteniyo..

olay sonrası kerimin fatmagüle yaklaşımı ve ona olan aşkının inandırıcılığına dikkat çekilmek isteniyo..
asla hiçbir koşulda fatmagülü terketmediği vurgulanıyo..
kendinden nefret ettiğini bile bile,sevmeye ve korumaya devam etti ya fatmagülü..
hatta kendisi de kendini affedemedi.. acı çekti.. çekiyo..
yani kerim aşkı için savaş vermiş olarak kabul ediliyo..

bu şekilde,bu aşka inanmamız sağlanıyor..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…