Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Nil denilen kıza ne oluyor anlamadım? İzmir'e mahkemeye gelmiş filan.Sonra da Gül'ün Mutfağı'na gidiyormuş.Manyağın birinin elinden zor kurtuldum de, geç git. Ne demeye kaşınıyorsun? Senaristler de işi bulandıralım derdindeler.

o zaman o düğün sahnelerinin gösterildiği fragman da, 13 haziran 2012 de mahkeme kararının açıklanacağı final bölümünün fragmanı olsa gerek. yani finalde düğün var galiba...

[video=youtube;UwyHBB_AD-E]http://www.youtube.com/watch?v=UwyHBB_AD-E&feature=player_embedded[/video]

son bölüm beni çok etkiledi. başından sonuna kadar ağladım nerdeyse. konusunu en başta çok eleştirdiler ama dizi kalitesini arttırdı bence.

Yaaa Erdoğan ne kadar vicdansız ya, bunlar kendinden baska kimseyi düşünmüyor.. Yaa sizler Fatmagülün hayatını karartınız nasıl hersey senin yüzünden diyebiliyor... Nasıl ona suclu gözüyle bakıyorlar :KK47: deliyorum yaa :KK47: böyle insanlaraaaaa :KK4::KK4:

Yaaa Erdoğan ne kadar vicdansız ya, bunlar kendinden baska kimseyi düşünmüyor.. Yaa sizler Fatmagülün hayatını karartınız nasıl hersey senin yüzünden diyebiliyor... Nasıl ona suclu gözüyle bakıyorlar :KK47: deliyorum yaa :KK47: böyle insanlaraaaaa :KK4::KK4:

böyle erdoğan gibi adamlara karaktersiz deniliyo canım

Kerim Fatmagül e araba kullanmasını öğretiyor.Fatmagül çok seviyor ve çok da güzel kullanıyor,neşesi yerine geliyor ama basın daima takipde artık..Meydatik oldu artık Fatmagül,haberler mağdur kızın keyfi yerinde diye çıkacak.Fatoş a rahat yok artık..Ama aşk güzel

spolier!!!

bu dizi başından beri kısırdöngü........geçen sene bitmeliydi..şimdi bu mahkemedede tutuklanmazlarsa çüşşşşşşşşşşşşşşşşş derim...

nasıl olsa yaza bitecek geri kalanı selim erdoğan hapiste geçirmeli orada yaşadıkları zorluklaru tecavüzcülere neler neler yapıldığını göstersinller.....yaşar yaşaran ve karısı fakir bi hayat sürsünler....

mustafa karısı çocukları ile mutlu yaşasın

fatmagül kerim evlensin....geri kalan hayatlarındaki mutluluğu göstersinler

yeter baydılar yaa atraksiyona adını dandik dandi şeyler...pırtlar vadisi daha iyi vaala

kızlar az önce duruşmadaydı bunlar ordan sonrasını kaçırdım nasıl oldu da geçtiler orayı anlamadım??

Biri şu kerime dur desin ortalığı karıştıracak gene...:KK47::KK47:

X