Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

evet yawww akşam olsada seyretsek çok merak ettim bi yandan da üzülüyom ya perşembe akşamları yokluğunu farketcem ama en çok eşim seviniyo bu duruma bitsede kurtulsak şu fatmagülde diyo :KK1::KK1::KK1:

evet yawww akşam olsada seyretsek çok merak ettim bi yandan da üzülüyom ya perşembe akşamları yokluğunu farketcem ama en çok eşim seviniyo bu duruma bitsede kurtulsak şu fatmagülde diyo :KK1::KK1::KK1:

bende üzülüyorum ama gerçekten de öyle insan dizi olan günlerde birşey yapmak istemiyor
dizilerin tatile girmesi iyi olacak bizde dinleneceğiz galiba :KK1:

bende üzülüyorum ama gerçekten de öyle insan dizi olan günlerde birşey yapmak istemiyor
dizilerin tatile girmesi iyi olacak bizde dinleneceğiz galiba :KK1:

evet cnm haklısın bizde dinleniriz iyi oldu ben bu hafta gidiyorum eşimin memlekete orda seyredemezdim tam zamanında bitiyo :82: :82:

vurala bişi olmaz umarım yoksa kerimin hayatı maffolur işte ozaman olan fatmagüle olurrr

vural öldü herhalde kerimin uzerinemi kalacak suc mustafa yuzunden ay vuralin kafasini tasa carpma kisminda cok uzuldum ya nasil geldi kafasi tasa:KK53::KK53::KK53: cok kötü insALLAH olmemistir suc kerimin uzerine kalacak yoksa tamda sezon finali artik meraktan catlariz:82::82::82::82:

Allah kahretsin Kerim in üzerine kalacak. Üzerinde Vural ın kanı taşta parmak izleri bu sefer herkes Vural ı onun öldürdüğüne inanacak :84: Mustafa ş.sizi de fırsattan yararlanacak, ben bu senaryoyu yazanların gözlerinden öpmek istiyorum :KK47: :KK57::KK4:

Son düzenleme:
Allah kahretsin Kerim in üzerine kalacak. Üzerinde Vural ın kanı taşta parmak izleri bu sefer herkes Vural ı onun öldürdüğüne inanacak :84: Mustafa ş.sizi de fırsattan yararlanacak, ben bu senaryoyu yazanların gözlerinden öpmek istiyorum :KK47: :KK57::KK4:

uslubumuza dikkat edelim lütfen
forum kuralları gereği kötü uslup argo kelime küfür yasaktır
bilginize...

Bu ne biçim senaryo ya. Kavga ettikleri sahnede eşim dedi bu ölecek kerimin üzerine kalacak diye. Ben böyle dizinini dedi, değiştirdi kanalı. Dedim ölmez o, ölemez. Aman beeeeeee. Finale kadar aklanamaz Allah bilir.

Nasil bekliycez bukadar hafta? :.( kerimin bakislri beni oldurdu, insallah mustafa anlatir dogrulari... Pislik bide gitmis kiza dokunuyor.... Of offffff

X