Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ya kerimin o bakislari ne öyle,ya bu kadr gercekci duyguyla bakilir ayy yerim ben onu ya cok tatli essek ya

vural ne yaptı öyle ya hiç beklemiyordum:26::26::26:

YouTube - Fatmagülün Suçu Ne 32.Bölüm Fatmagül Kerim Türkü Sahnesi

türkü söyledikleri sahne gerçekten güzeldi.. kerimin bana versin demesi ne güzeldi ya gözlerini hiç ayırmadı söylerken

ses fatoya hiç uymamış çok yapmacıktı

ay kerim mevlamda seni bana versin.
ayrıcada al o hançeri bana sapla ben öleyim.
Allahım benim gibi 21 yaşında olgun bir bayana ergen tripleri yaşatıyor bu adam
kerim<3<3 felan yani,)

Ama biliyorumki engin benim olamyacak.bari berenin olsun o zaman.Baya ekran ışıkları var yakışıyorlarda.evlensinler o zaman ben böğrüme taş basarım.Benim olmayacak bari berenin olsun

bu kadar tesadüf olur, kader arkadaşım benimkide fatmagül düşmanı aşkı memnuyuda izletmezdi çok yüz verdik biz kocalar galiba

beinmeşimde izlemezdi aşkı memnuyu ama bunu izliyor çok şükür eşimle aynı odada izlediğimiz tek dizi fatmagül hayret içindeyim çok dizi izlemez çünkü haftada birgün aynı diziyi izliyoruzz

evet ses kendilerinin ama önceden söylenmiş sanırım ama çok güzel bir türkü ayrıca egeli olarak söyleyebilirim bence çok güzel söylediler.

Evet zaten stüdyoda söylendiği belli de arkadaş öyle diyince acaba berenin değilmi dedim

evet ses kendinin olduğunu biliyorum civaoğlu'nun programında da söylemişti. ben beren'i yarışmadan beri takip ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…