Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

evet sonu güzeldi zaten diğerleri teferruat gereksiz ne sanki muko selim erdoğan şiytan musti bunlar olmasada olur bide şimdi christen çıkardılar uff

dizinin en güzel sahnesi tabikide son sahnesiydi ikisinin birbirlerinin gözlerinin içine gülerek bakmaları,kerimin f.gülün omzuna elini atması ve tabikide beraber söyledikleri türkü süperdi ama f.gül türküyü söylerken biraz daha ağzını oynatsaydı daha gerçekçi olurdu yinede çok beğendim,vuralda demekki yaşadığı bütün iğrençlikleri hakediyormuş onunda yemedi tabi hapse girmesi gerçektende çok zayıf karakterli ne olacak sonuçta tecavüzcülerden biriside o,mustafa hakkında zaten sözün bittiği yerdeyim tescilli adi adam her hareketine sinir oluyorum satılık şey,asuya üzüldüm bence mustafadan önceki hayatında daha mutlu gibiydi yazık şimdi kız çok mutsuz,f.gülün psikologda dudağını sarkıta sarkıta ağlamasına sinir oldum ama yinede son sahne bana herşeyi unutturdu kendim yaşıyormuşum gibi mutlu oldum valla:86:

ayyy fatmacülll ayyyy keriiiimm ne güzeldiniz ya ama yüreğim hop ede ede izliyorum korkuyorum birşeyler olucak diyeebe nine tekrar canımsın o kıyafetleri sanki bana aldın,sanki benim saçımı yaptırdın o kadar mutlu oldum.o türkü ne güzeldi öyle şimdi indirip dinlicem.kız fatmacül anam söylerken ağzını iki oynataydın ya tamam utana çekine söyledin de o türkü 1 cmlik açık ağızdan nasıl çıksın birazcık oynatacağdın neyse güzel söyledin görmezden gelmeye çalıştım.fırsattan istifade eli omza da gitti hadi hadi yine iisin keriiiimmm kızzz christine misin nesin o yayık ingilizcene kılım zaten o ne bakışlar öyle gözünü oyarım valla bu çocuklar ne hallerle bu duruma geldi zaten cık cık cık

mukaddess münir sen sen çiftleşin bakıym diycem ama ortaya çıkacak şeyden korkuyorum.şeye bittim ama kapı dinlerken oluşturulan organizyonakerimin babasınının da maşallah inci gibi yazısı var.babası gelcek mi kim olcek acaba şimdiden düşünmeye başladım.

lan vural lan vuralll hani biliyodum itiraf etmiceğini de ya işte ne diym ki ben.al birini vur ötekine yani.ya bu telefonlar dinlensin yaaa yok mu mobese falan geldiklerini falan göstersin.senariiisstttt duy sesimi
mustafa şu parmaklarımı senin için oynatmak dahi istemiyorum.demek o çocuğun kimden olduğu belli bile değil he asıl doğduktan sonra sana baba demek zorunda olmıycağı için şanslı.bütün günahlarının altında boğulacağn günü iple çekiyorum o kadar

dizinin engüzel yeri sonuydu çoktatlıydılar . ama o cristine bi uyuzlukyapacak ya her dizide bir yabancı kadın var huzur bozanbunları türkiyeye sokmayalım vuralda gözümden düştüü

ooff offf KIIIIIRSTIIIN cok fena ya((((( Kerimin basina bela olacak ama suda var Fatmagulu kiskandirmak lazim anca ozaman yaklasir Kerime:26: Muko hayret ettim, a nasil bi sey yahu??? mektuba cevap verdi gonderdi yawww nys belki boylesi daha iyi olcak Vural ne karaktersiz bisiymis oyle Mustafayi gebertmek istiyorum:84: Asu hepsini brakip gitse ordan.Mustafayida braksa.Cok uzuyo kizi ya

sonu güzeldi gerçkten beni de en etkileyen bi başka sahnesi psikolog evlisin dedi ya orda ağlamaya başladı çok üzüldüm ya gerçekmiş gibi aynı...bu açıdan diziyi çok beğeniyorum duyguları çok güzel veriyo

Beren ağlarken çok çirkindi kesin kendi de ekranda görüp bidaha ağlamaz
O gülsün sadece gülmek çok yakışıyor onaa:78:

dün nasıl bitti izleyemedim
eşim sağolsun heyheylendi kapattı televizyonu
bütün izlediğim dizileri bana yasaklamış.Sadece bir tane dizi seç dedi.
Kanal D ye de açamayım diye çocuk kilidi koyacakmış şaka gibi

dizinin sadece sonunu izleyebildim öncesinide burdan okudum nettende izleyemedim.çok güzeldı son sahne gerçekten, bayıldım çok tatlıydılar her geçen gün yakınlaşıyolar ya bu arada dün gece gene kocamın ve malum dizisi yüzünden fatoyu izleyemedim perşembe sabahı boşayıp, cuma sabahı tekrar alıcam kocayı artık başka yolu yok

bu kadar tesadüf olur, kader arkadaşım benimkide fatmagül düşmanı aşkı memnuyuda izletmezdi çok yüz verdik biz kocalar galiba

Türkü söylerken ki halleri çok güzeldiii yaaa kerim nasıl bakıyor fatmaya içinin yağları eridi resmen onlar söyledi ben ağladım

Kerimide vuralın ifadesi yakacak herhaldee geçen hafta dedmiştim hatta yaşaranlar vuralı etkileyecek ifadesini değiştirmesi yönünde diye vede öylede oldu..

bu kadar tesadüf olur, kader arkadaşım benimkide fatmagül düşmanı aşkı memnuyuda izletmezdi çok yüz verdik biz kocalar galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…