Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ayrılmam şarkısını söylemişti o canlıydı ama bu provalı çalışılmış ama hakkını verdiler bence. ege türküsü olunca daha bir mutlu oldum. sabahtan beri açık türkü pcde

berenin sesi degildi cünkü kanal d nin yeni sezon acilisinda topluca söyledikleri sessinle alakasi yok

kerimi hiç sevmem ama onlar bakıştıkkça bi farkettim ki bende salak bi gülümseme:KK25::KK25:bana noluyosa artık :KK1:
off aşk sen ne güzelsin :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

şarkıya başlarken çok farklı bi ses duydum ama sonrasındaki ses fatonundu kesinlıklew

o kristinde carolin carolin baktı he.
Of Allahım biliyorum kerim asla karşıma cıkmayacak.Kerim gibi biride asla karşıma cıkmayacak.Yanımdan bile geçmeyecek ama en azndan onun aşkının 4te 1ine,tipinin 4te 2sine boyunun 4te3üne ,kaşlarını kaldırıp "cıks" deyişinin 4te4üne sahip bir er nasip eyle:KK15:

o kristinde carolin carolin baktı he.
Of Allahım biliyorum kerim asla karşıma cıkmayacak.Kerim gibi biride asla karşıma cıkmayacak.Yanımdan bile geçmeyecek ama en azndan onun aşkının 4te 1ine,tipinin 4te 2sine boyunun 4te3üne ,kaşlarını kaldırıp "cıks" deyişinin 4te4üne sahip bir er nasip eyle:KK15:

rabbim gönlüne göre versin:KK16::KK16::KK16:

Evlerinin önü mersin
(Ah) Sular içme gadınım tersin tersin
(Sular akmaz gadınım tersin tersin)
Mevlam seni bana versin

Al hançerini gadınım vur ben öleyim
(Ah) Kapınızda bidanem kul ben olayım

Evlerinin önü susam
(Ah) Su bulsam da gadınım çevremi yusam
Açsam yüzünü baksam dursam

:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:kerimgil de kendüsü söyledi,hemde kırmısı yazılı yirleri :KK24:

Evlerinin önü mersin
(Ah) Sular içme gadınım tersin tersin
(Sular akmaz gadınım tersin tersin)
Mevlam seni bana versin

Evlerinin önü susam
(Ah) Su bulsam da gadınım çevremi yusam
Açsam yüzünü baksam dursam

:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:kerimgil de kendüsü söyledi,hemde kırmısı yazılı yirleri :KK24:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yok kerimi sevmiyorum :63: sevmiycemde:63:afeddemiyorum:63:
ama sevmesini seviyorumm:KK69::KK69::KK69:her şeye ve herkese rağmen :KK69::KK69::KK69:
vay arkadaş o nassıl sevmektir ya:KK69::KK69::KK69:

X