Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

nasıl tanınmıyo ki dışarda.en kötü ihtimalle şuan oynadığı karakterle aynı görünüyodur:KK53:

ahhaha valla siz oyle sanin ama hic oyle degil:KK1: yanyana alisveris yapiyoduk bi 30 sn kaldim idrak etmek icin..ayaaginda esofman falan vardi..ten rengide oyle dizideki gibi degil soluk grimsi hafif lekeli ne biliyim ya fatmagul kadar dogal guzel durmuyo valla degil iste anlayin:KK51: tanimasaniz donup bakmazsiniz..
baska sormak istediginiz unlu varsa soylerim zevkle iciceyim hepsiyle valla siz daha guzelsiniz:KK16:

benimde eşimin işi sürekli ünlülerle ünlü sanatçılar zenginler falan filan hemen hemen hepsini görüyor mesela fatmagülün yengesi mukaddes ve eski kocası adnan bey :) ile çok işi oluo mukonun herkes tarafından bilinmeyen bir özelliği var kötü bir özellik birde şahin ırmaıkın bilinmeyen bir yanı var çoook önemli ama kimseye söylememi izin vermio kocacık naapsın meslek sırrıymış :KK43:

[video=dailymotion;xiejp2]http://www.dailymotion.com/swf/video/xiejp2?theme=none[/video]

beren,annesi ve anneannesi kızlar:KK34:

benimde eşimin işi sürekli ünlülerle ünlü sanatçılar zenginler falan filan hemen hemen hepsini görüyor mesela fatmagülün yengesi mukaddes ve eski kocası adnan bey :) ile çok işi oluo mukonun herkes tarafından bilinmeyen bir özelliği var kötü bir özellik birde şahin ırmaıkın bilinmeyen bir yanı var çoook önemli ama kimseye söylememi izin vermio kocacık naapsın meslek sırrıymış :KK43:

eee bu kadarını söyledin gerisini getir bari neymiş mukonun bilinmeyen yönü ?
kim var allasen şurda magazin gazetecilerimi ? biz bizeyiz :KK66:

fragmanda fatmagül saçını açmış,farklı mont giymiş,değişmeye karar verdi anlaşılan:KK1:

images

Meğer çirkin ördek yavrusu masalı gerçekmiş. :KK52:

ayyyy ivet bak buda benim aşklarımdan biri taaaa''unutulmaz'' daykenden beri hastayım zatii:KK51:amannn bende amma ayran gönüllüyüm ama olsun yakuşuklu sıpa:nazar:

bende hastasıyım zat-ı şahanenin:KK52: gıllı göğsü,kara gözleri:KK31:
vicdanlı tecavüzcüm :KK1:

fato için aşk çok erken.mustafa öpünce kustu:KK25: kerim neden serbest kaldı ki
tecavüze teşvik eden oydu
suça yardım etti:KK57:
adalet bari dizilerde yerini bulsa

suçsuz olduğu için serbest kalmadı, tutuksuz yargılanacak. hem adalete yardımcı oldu , suçunu itiraf etti. diğerlerinin yurt dışına kaçma riskleri olduğu için tutuklu yargılanacak:KK47:

ayyy yaw bu vuralın şimdik resmini birden görünce furuldum heee şu alltta siyah badili fotoda harika görüniiii:KK53::KK53::KK53:

X