Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

affet kıız günah çocuk o kadar ağladı zırladı fatoya sahip çıktı affetrdi bence kendini asıl mustafa affedilemez kirlendi die bıraktı kızı artı sattı kendi şerefini adi herif eğer mahkemede yalan yok öyle bişey derse tvye bir yumruk çakarım

doğru ama:KK25: ne bilim fatonun çaresizliğine üzülüyorum:26:

almasın ya saçınıda boyatmıyo helal valla doğallık budur..dışardada görüyorum sıfır makyajla dolaşıyo kompleksiz kompleksiz ama tv deki kadar güzel değil tabi..dışarda zor tanıyorum..:KK1:

almasın ya saçınıda boyatmıyo helal valla doğallık budur..dışardada görüyorum sıfır makyajla dolaşıyo kompleksiz kompleksiz ama tv deki kadar güzel değil tabi..dışarda zor tanıyorum..:KK1:
daha önce çok makyaj yapmış çok sacını boyatmış artık sıkılmış aynaya bile doğru düzgün bakmıyormuş
bir röportajında söylemişti

nasıl tanınmıyo ki dışarda.en kötü ihtimalle şuan oynadığı karakterle aynı görünüyodur:KK53:

ben gördüm birebir ve çok yaından burun buruna nerdeyse dışarda da güzel,yine çok hoş beren,ama tvde kusursuz görünüyorlarionlara yapılan makyajın çekimin kameranın,ışık oyunlarının vs vs birçok unsurun etkisi var,doğa bile güzel görünüyor,bırakın onları,bizlerin gördüğü tozlu ,soluk ağaçların yaprakları ,yemyeşil tazecik duruyor..:KK9:dolsyıyla beren yine güzel ,ama muhteşem değil :KK50:

images

herkesin ya da bazı insanların kötü hatta berbat göründüğü zamanları olmuştur.

mesela ben 19-20 yaşıma kadar ergenlikten çıkamadım.hatlarım o zamanlarda anca oturdu ve kendimi buldum.yoksa felakettiii

ya bu fragman ne böle yaaa hem kısacık hem dogrudurust bı konusma gecmıo hemde uyuz mustafayı gosterıo:KK47:

şöle o gemide kerımle fato elele otursa ,bırbırlerının goslerıne baksalar aşk koksa ortalık romantizm tiyoları verilse.mustafayı pılısını pırtısını sırtlamış defolup uzaklara gıdıyor gosterse,dıgerlerı hapiste temizlik görevlerını yerıne getırken gosterseler yada dayak yerken :KK53:

X