Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Ayyyy fatmagülle kerim en sonda çokk tatlılardıııı... Allah verede fatmagül arabaya bindikten sonra kerime ELİNİ TUTTUM DİYE BİŞEY ZANNETME falan demesinnnn :KK43:

bencede der uyuz uyuz asar suratını çeker elini mal mal durur öyle :KK45: :KK45: çocuk yazık zaten yaralı inşallah sinir etmez belkide yaralı diye yakın davranır :KK69: :KK69: :KK69:

Ayyyy fatmagülle kerim en sonda çokk tatlılardıııı... Allah verede fatmagül arabaya bindikten sonra kerime ELİNİ TUTTUM DİYE BİŞEY ZANNETME falan demesinnnn :KK43:

ayyhhh koptum yaaa fatmagülün klişe laflarından biri hakikaten
yüzüğü taktım die bişey zannetme
gülümsedim die bişey zannetme
arabaya bindim die bişey zannetme
konuştum die bişey zannetme
bandanamı herneyse unuttum işte onu attım die bişey zannetme :KK70:
falan filan
fatmagül işte

$132.jpg

fatmagülün aksiyon sahnesi

mustafadan yani artık tiksiniyorum fatmagül gibi ben de kusacağım aaaa
ne karaktersiz gurursuz aşağılık bir heriftir kalkıştığı şeyler çok saçma iğrenç herif onu anlatacak iğrençlikte kelime yoktur heralde :KK47::KK47::KK47:

fato için aşk çok erken.mustafa öpünce kustu:KK25: kerim neden serbest kaldı ki
tecavüze teşvik eden oydu
suça yardım etti:KK57:
adalet bari dizilerde yerini bulsa

adalete yardımcı olduğundan ve fatmagülün ondan şikayetçi olmamasından vee tecavüz etmemesinden dolayı tutuksuz yargolanıor ama hala suçlu konumda sadece içerde değil

serbest birakildi diye sucsuz demek degil
sorusturma sirasinda gözaltinda tutulmasi gerekmiyormus sadece
adalete yardim ettigi icin, kacma ihtimali olmadigi icin
digerlerinin kacma ihtimali oldugu icin tutukladilar sorusturma boyunca

teşekkür ederm bilgi için kızlar:KK19:

ya ben niye kerimi affedemiyorum:2:

teşekkür ederm bilgi için kızlar:KK19:

ya ben niye kerimi affedemiyorum:2:

affet kıız günah çocuk o kadar ağladı zırladı fatoya sahip çıktı affetrdi bence kendini asıl mustafa affedilemez kirlendi die bıraktı kızı artı sattı kendi şerefini adi herif eğer mahkemede yalan yok öyle bişey derse tvye bir yumruk çakarım

ya fatmagül ve kerim şarkı söylüceklermiş gerçekmi yaa off gel perşembe gel:KK49:

Fatmagül ve Kerimin etrafındaki tehlikeler, özellikle de Mustafa, onları her adımda birbirlerine daha yaklaştırır. gözleri önünde gerçekleşen bu yakınlaşma Mustafanın, hafızasından silinmeyecektir.. Kendi yaptıklarının ağırlığında ezilen Mustafanın öfkesi, zaman içinde Fatmagül ve Kerime karşı daha da büyür..

Aralarındaki mesafe biraz daha kısalan Fatmagül ve Kerim, kasabadan İstanbula, Fatmagül’ün “evim” dediği Göksu’daki evlerine geri dönerler..Bundan sonrası için her ikisi de, daha umutludur.

Eve geldiklerinde Kerimin babasından gelen yeni mektup Ebe ninenin eline geçer.. Yıllardır hiç açılmadan yırtılan bu mektuplar, Ebe nine için vicdan azabıdır ve artık bir tercih yapmak zorundadır.. Ya Kerime verecek ve ne yazıldığı öğrenilemeyecektir, ya da Kerimden gizli açıp okunacaktır.. bu durum, Ebe nine Fatmagül arasında bir suç ortaklığına dönüşür. Mukaddes kendisinden gizlenen şeyin peşine düşer ve mektubu bulur…. Mektubu okuduktan sonra, artık yepyeni planları vardır.

Fatmagül’ün Kerim’i tercih etmesi, Mustafa’nın tüm umutlarını yerle bir etmiştir. Bu durumu bir türlü hazmedemeyen Mustafa için artık tek yol, onlardan intikam alabilmektir.

Aylarca kandırılmış olmasının intikamını kendi yöntemiyle almak isteyen Meltem ise bu kez Fatmagül’ün karşısına ona yardımcı olmak için çıkar. Sessiz sedasız dava sürecini atlatmak isteyen Yaşaranlar için, korktukları başına gelir, gazeteler Milletvekili Turaner bey yüzünden olayı daha da büyütür.. Reşat Yaşaran kaybettiğini hissettikçe daha hırslanacaktır.

Kerimin çalıştığı yalıda işler bitmiş, Kristen çalışanlara teşekkür etmek üzere, yalının bahçesinde bir yemek düzenler. Bu yemeğe herkes eşiyle katılacaktır.. Kerim de “eşine”, bu geceye birlikte gitmelerini teklif eder.

affet kıız günah çocuk o kadar ağladı zırladı fatoya sahip çıktı affetrdi bence kendini asıl mustafa affedilemez kirlendi die bıraktı kızı artı sattı kendi şerefini adi herif eğer mahkemede yalan yok öyle bişey derse tvye bir yumruk çakarım

kız tvnin suçu ne

erdoğan ve selim neydi öyle yazık ya daha beter olun emi mukaddes akıllanmadımı ya ne hatun yle

X