Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

burdan dizinin senaristine yönetmenine ne karın ağrısıysa ona yalvarıyorum ne oluurrr beren saati bağırtmayın.o kadar kötü bi ses yok ya.tvnin sesini kısıyom valla.beynim tırmalanıyo sinirlerim tepeme çıkıyo.gerçi ben izlemiyom ailem izliyo bende duymak zorunda kalıyorum o yüzden:KK45:

evet ya fatmagül nasıl kustu nasıl mors oldu mustafa.pis adam :KK36::KK35: akıllı kız aslında,nası da açıklamalar yaptı kavga ederlerken.herkes seçimini yaptı okadarrr

kerimgille fatmagülgil ne güseldiler öyle ya :KK69::KK69::KK69:

artık istanbula dönünce fatmagülgil kerimgilin odasına taşınır :KK64:

fatmagüüll öp öp öp öp kerimi öpp:KK33::KK33:şaka bi yana kızım akıllı ol kerim gibisini ömrü billah bulamazsın

keriiimm annem kıyamam ben sana ya kıskanıyorum valla senin aşkını var mı kıyıda köşede senin gibi seven...:KK42:

mustafaa adam değilsin oğlum belli yavaştan kafayı yemeye başladın bu gazla yaşaranların tarafına geçersin.geç geç parayla değil mi...sana son bi şans aslında anlarsan şerefini tekrar kazanabilirsin hiçbişeyi geri getiremezsin belki ama vicdanının sızısını bi nebze dindirebilirsin

mukaddesss kızz fışkııı sen ne oynaksın anacım ya.pes diyorum pess.her yanın ayrı oynuyo.pacaların tutuştu yine.bu işin içine yine sen edicen gibi geliyo

ebe nineee ayy canımsın tamam mı.sen mutlulugu hakediyosun.geldi hemencecik yanı başında.avukatın yaralarını da sarabiilrsin.gerçekmiş giibi cok yakıştırdım sizi

selim kedicikk nolduu sanaa korktunmu hem kalıbından utanma hem de kork sen.beter olursun inş

erdoğann çakalll çok fenasn çokk.boyuna posuna bakmadan utanmadan sitem ediyo bi de.diğer koğuşta fatmagülden beter olasınız emi

münirr avukatlık rolü bi insana bu kadar oturur.o savcının aklına girersen ben de bişey demiyorum.hakkını vericem işini iyi yapıyosun da çaresiz kaldığn anları görmek çok hoşuma gidiyo

son olarak vuralll!!bak yakıışıklı pisliğini temizledin temizledin temizlemedin daha çok toslarsın.sen de kurtul biz de kurtulalım fatmagülde kurtulsun.eve kadar gelmeyi biliyodunn

sayın keklik06 :KK1: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
eferim bacım sana bravo. tüm dizinin özetini çıkartıverdin iki dakikada.güldürdün beni sağolasın.
çokk haklısın

sayın keklik06 :KK1: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
eferim bacım sana bravo. tüm dizinin özetini çıkartıverdin iki dakikada.güldürdün beni sağolasın.
çokk haklısın

teşekkürler canım ağzım açık izledim hakkını veriym dedim valla napıym.beğenen arkadaşlarıma da vesilenle teşekkürlerimi sunuyorum:90:

bu selimin annesine noluyo şimdi bende dürüst kadın o bile fatoşu savunur diyodum kocasına benzedi yani dengesiz :KK19:

oooohhhh valla içimin yağları eridi satılık mustafa öyle pislik gibi kaldı ortada ne sevindim fatoda uzatmasın artık kerim gibisinimi bulcak,hem kerim kendisini affettirdi çocuk anladı hatasını ve fatoya sahip çıktı satılık mustafada öylece kalakaldı izlediğim en süper bölümdü

simdi kerim bu silahi tuttu y kesin parmak izi kalmistir:KK50: kesin basi agrayacak buyuzden kerimin. suya atti gerci....parmak izler silinirmi suda???

92135.jpg
[/URL][/IMG]
:KK37::KK60::86::KK24:pek olmadi ama :KK53::KK52:

beren saatteki farka bakin :) aski memnu zamani nasildi simdi nasil...
ama yinede cok güzel bi hatun

X