Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Arka fonda enfes bir deniz manzarası, sevgiye mağlup olan kötü adam, ve tüm engelleri arkalarında bırakıp geriye bakmadan elele yürüyen bir çift... :KK69: bundan daha güzel bir manzara olamazdı

evet ya erdoğan nasıl yalakalık yapıyor hele selim mıymıy ııı iğrençlerdi babaları olmasa bittiler

mıstafa uyuzu daha yaklaşmas heral fatoya aldı alacağını duydu duyacağıni süt dökmüş kedi giibin oldu arkalarından bakarken:KK9:

fatmagül mustafanın üzerine bi atladı ben önce böyle oldumm:KK53: sonra böyle:KK9: ama insan o hışımla her şeyi yapar..bi kuvvet gelir insan kaplan kesilir valla

Son düzenleme:
Harika bir bölümdü en son kısımları hele...
Fatmagül nasılda vahşileşti öyle helal olssun valla :KK1:
bir sonraki i bölümü nasıl merak ediyorum bir bilseniz :KK69:

oh be iste bu :21: bundan sonra birazda fatmagülle kerimin halvetini görelim:KK17::KK52:

erdoganla selimin mapisdaki halleri resmen komedi:90:bayiliyorum onlarin bu komik hallerine:94:

oh be sonunda elelede gördük fatma gülle kerimi aşk başlıyorrr mustafaya iy oldu .yaşaranlarada iyi oldu hapishanede nasılda tırstılar paraları sökmedi orda .birde avukatla ebe nine arasındada birşeyler olacak gibi :KK1::KK1:

oh be sonunda elelede gördük fatma gülle kerimi aşk başlıyorrr mustafaya iy oldu .yaşaranlarada iyi oldu hapishanede nasılda tırstılar paraları sökmedi orda .birde avukatla ebe nine arasındada birşeyler olacak gibi :KK1::KK1:

evet kesinlikle katılıyorum aralarında bişi olcak onların :KK69:

Ay evet ben hapis hallerine koptum :KK60:

Hani Erdoğan la Selim konuşuyordu adam fırça kaydı ya Erdo "Allah rahatlık versin abi", adam "pis yalaka" dedi ya orada Erdo manalı bakıp totoşunu duvara verip yattı, eşim dedi "güvenceye alıyor" öldüm yaa :KK60:

Birde tecavüzcülerle aynı koğuşta kurbanlık koyun gibiydiler adamlar bunlara bıyık bürüyordu sanki, bir tanesi Selim i gözüne kestirdi zaten baktı sarışın mavi gözlü kız gibi çocuk :KK60:

Son düzenleme:
selim le erdoğana çok güldüm ya:KK60:dizinin sonu çok güzeldi elle yürüdüler gittiler:KK69:

aslında normalde selo ile erdo için tecavüz kaçınılmaz ama çok tepki alacağı için yapmazlar.anca bıyık bürkmeler olur.
mustafa nasıl bir mahluk ya.fatmagül nasıl kustu ama öpüşünce.onun gözünde busun artık işte.

X