Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kızlarrr tüyolarr

önce bir replik

FATMAGÜL: O gün seni onlardan biriyle görünce..
FATMAGÜL: Çok öfkelendim.. Sinirden titredim.. Sonra düşündüm niye bu kadar kızıyorum ki dedim, o da onlardan biri..
KERİM: Bunu bir daha söyleme n’olur..
FATMAGÜL: Ama anladım ki, ben öyle olmadığına inanmak istemişim. Onun için o kadar kızdım, kırıldım..

1. Tüyo : GÜVENİLİR BIR KAYNAK : 31. BÖLÜM ŞİMDİYE KADAR OYNANAN EN GÜZEL BÖLÜM OLACAKMIŞ FATMAGÜL KERİM İÇİN ÇOK ÖZEL BİŞİ YAPACAKMIŞ BEKLEDİGIMİZ SAHNELER ARTIK BAŞLIYOOO

2 Tüyo: (Kaynak: Kosova)

Kosova bu gece: "Fatmagül'ün Suçu Ne 31. Bölüm Bomba Gibi Geliyor!" diye yazdı.

3.tuyo

Meltem Yaşaranlar ile tüm bağlarını koparıyor.

4.tuyo

soru:meltem bizimkileri yardım etcekmi

cvp :Meltem bundan sonra safını belirledi, Fatmagüle yardımı dokunacak ,onun için Yaşaranlar tamamen bitti.

5.tuyo

soru:bizimkileri yardımcı olabilcekmi vural

cvp :Vural daha önce de hapis söz konusu olunca tüm cesareti yerle bir olmuştu. O yüzden kesin yardım eder diyemeyiz

6.tüyoKerim üzeri azıcıkta da fatmagül soslu ama bol yaşaranlı bölümün ardından haftaya tam istediğimiz bölüm geliyor. kerim fg mustafa dikkat büyük yüzleşme ve yine biri replik biri daha fiziki dedim diye beklentiyi çok yükseltmeyin

7.tüyo

Mustafa,Fatmagül'ün Kerim'e karşı hislerinin değiştiğini anlayınca yavaş yavaş sükunetini bozmaya başlayacak. Dava öncesi yine gerginlikler yaşanacak. Fatmagül ve Kerim'in karşısına tekrar çıkmaya bile cesaret edebilecek (alinti twitter)

8 tüyo:

Fatmagül maalesef yine kötü bir olayla karşılaşacak. Ama bu durum Kerimle

arasının iyiden iyiye düzelmesine bir sebep olacak.

bu gerizekali mistik ne yapiyor yahu kerimi furuyor mu?:KK43:

ay oldurmek istiyorum ben bu dengesiz,pisisi bozuk mistigi,

Allahim ne yuzsuz bir adammis ya:KK47:

ya bu mustafanın hala fatmagül ve diziyle işi ne. kendi hayatını kurdu. fatmagül tecavüze uğradı onun üzerinden mustafa köşeyi döndü.yeter koparsın artık bağlarını defolup gitsin.hala ne olacağını sanıyo. fatmagül ona gerimi dönecek . paraya sattı hala dolanıyo ortalıkta

:86:eek:labulurrrrrrrr su siralar tecavuz eden edene psikolojimiz iyice bozuldu su dizilerin yuzunden vallahi:63:

karaktersiz,satılmış,adi sözcüklerinin karşılığı mustafa :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

mustafa silah çekiyo ya fatmagüle o sırada kerim gelse fatmagülde mustafanın yanında kerimi sevdiğini söylese ve koşsa sarılsa kerime ne güzel olur :KK69: :KK69: :KK69:

X