Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ya birde bir silah var ya önce rasattaydi sonra erdogana gecti o silah mustafanin mi yani neden onla güvencede oluyorlr..mustafaya dediklerini biliyorumda kerimle alakasi yok degil mi silahin

simdi kerimcim gelir mustafanin yanina laaaannnn diye bagirarak
mustafa davadan vazgecmesi icin tehtid edecek sanirim fatosu

Dizinin perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde;

Fatmagül, hayallerini geride bırakarak ayrıldığı İzmir'e Kerim ile geri dönecek.

Yaşaranlar'ın tutuklanmasıyla derin bir nefes alan Fatmagül, Kerim ile arasındaki engelleri yıkmaya başlarken, mutlulukları bir kez daha gölgelenecek.

Mustafa, Yaşaranlar'a verdiği sözü tutacak ve Fatmagül'ü derinden sarsacak olan yeni planını uygulamaya başlayacak...

alinti

ay walal insanın ne sabrı ne siniri dayanır ahlaksız köpek

bu mustafa iyice manyadi , bi insan bukadarmi itici olur, fatmagüle tecavüz edenlerden daha cok nefret ediyom ondan :KK57::KK47::63: annesi babasi o kiza kötüsün filan diyo ama bide dönüp ogullarina baksinlar:KK25: ne istiyo simdi fatmagülden, son bölümde yok bi fatmagül kadar olamadik diyodu , simdide davadan vazgecmesi icin tehditmi ediyo:KK57::KK20:
fatmada bunun neresini sevmis:KK4::KK19:

bide kiza nerden bileyim cocuk bendenmi diyo:KK47: bu kizinda hic akli yok mustafa ne derse onu yapiyo, salak defet sunu sanki istanbulda baska erkek kalmadi:KK53:

Son düzenleme:
silah dayadı fatmagülün başına:KK53:
mustafa iyice kafayı sıyırdı bence ne yaptığını bilmiyor:26:

:KK53::KK53::KK53:doğrumu gördüm ben şimdik ne oluyo bu mıstafa denyosuna hangi akılla fatoya silah dayar dengesiz bekle sen öle kerimcik geldimi görürsün koş kerimmmmm fatoyu kurtarda mıstafa erkek görsün elinde silahlamı tehdit edio aptal şey...ıııyyyy nefret ediyorum yaaa kıl herif gıcık :KK33::KK33:

ay fatmagülün verilmiş sadakası varmış şu mustafa ne pislikmiş fatmacım sen kerime dua et öpde başına ko

Çok heyecanlı bi bölüm olacak.
Nette bir sitede tüm bölümün özetini geçmişler repliklerle beraber.Sette bulunan İzmirli biri yazmış.
Ama burda yazıp yazmamada kararsız kaldım. Belki bilmek istemeyen olur,belki doğru değildir diye ama, Kerim vuruluyormuş sadece onu söylüyeyim.
Heyecan dorukta:KK52:

Nette bir sitede tüm bölümün özetini geçmişler repliklerle beraber.Sette bulunan İzmirli biri yazmış.
Ama burda yazıp yazmamada kararsız kaldım. Belki bilmek istemeyen olur,belki doğru değildir diye ama, Kerim vuruluyormuş sadece onu söylüyeyim.

kerim vurulursa, kendini feda ettiği için fatmagül ona daha çok bağlanır.

fragman çıkımış,bu hafta yine heyecanlı bir bölüm geliyor anlaşılan..
.................

Son düzenleyen: Moderatör:

merhaba hangi site olduğunu bana ö.m atarmısın

Fragmanı şimdi izledim kızlar,yine heyecanlı olacak bu bölüm.....
Mustafa Fatmagül'e silah çekiyor,çok garibime gitti....ne yapacak acaba psikopat Mustafa?

fatmagül accık sırıtmaya ve kırıtmaya başlamış gibi ,hadi gözümüz aydın,vatana -millete hayırlı olsun :KK9:o viranaya niye gidiyor anlamış fatmagül anlamış değilim:KK20: mıstık ta iyice zıvanadan çıktı,belli ki olaylar yeniden sarpa sarıcak,bizimkiler bi koklaşamayacak,arkadaşlardan gebelikten söz etmiş ,ooooohhoooo bizimkiler seneye bahara kalır bu gidişle,hele ki raytingler böyle iken:21:

X