Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Eşim geçen gün diyodu ben seyrederken arada bi geliyo bakıyo..Ben ne zaman gelsem bu kız ya ağlıyo ya bağırıyo diye

Eşim geçen gün diyodu ben seyrederken arada bi geliyo bakıyo..Ben ne zaman gelsem bu kız ya ağlıyo ya bağırıyo diye

aynen benim eşimde söylüyor sürekli filmin başından beri ağlıyor kız diyor ee napsın garibim çekilcek dert değil yaniiiii

gerçekten muhteşem oyunculuk..
mimikler,gözlerdeki ifade çok başarılı..
o sırada acı mı çekiyo,mutlu mu,kararsız mı,ümitsiz mi vs vs tüm duygular anında geçiyo izleyene..

aynen kerim hiç konuşmasa bile yüz ifadesinden hatta gözlerinden bakışlarından ne hissettiğini anlıyorum valla çok başarılı:82:
yani gözleriyle oynuyor

benim 3,5 yaşındaki oğlum da sorup duruyor neden ağlıyor diye nasıl anlatıcan ufacık çocuğa
bir de fatmagül'ün suçu yok diyor

Çocuğun bile dikkatini çekmiş

bu dizi memleket meselesi oldu.Çocukcağız da memleket meselelerine şimdiden duyarlı.bir de dizideki murat da sürekli bağırışlar içinde baba ne oldu deyip duruyor.yok bişey deyip tekrar yatırıyorlar..rutin, günlük olağan şeyler alışmış o da

bu arada beren saatin oyunculuğunu çok beğendiğimi de söylemeden geçemiycemm...

ve geçen yanlış hatırlamıyosam ödül alırken gördüm.çoook güzel olmuştu..çok başarılı

bence fatmagül kerimden şikayetçi olmuycak bunların hepsi hapise girerse filmin bi anlamı kalmaz

bence fatmagül kerimden şikayetçi olmuycak bunların hepsi hapise girerse filmin bi anlamı kalmaz

kerim yapmadı der fato kesin ebe ninede der fatmagül kerim sana birşey yapmamış ben inanıyorum herkes böyle söylüyor şikayetçi olacakmısın kerimden falan der

Erdoğan Mustafa'yı kafaladı Mustafa bile Fatmagül aleyhine konuşabilir.Bir çanta dolusu paraya tav oldum sustum diyecek hali yok ya.Yine herşey Fatmagül'ün başına patlamadan herkes hakettiğini yaşasa...Yenge açık açık herşeyi anlatsa keşke...

bi zamanlar bihter makyajı,bihter kıyafetleri diye bişey vardı..
inanmak zor bu fatmagülü gördükçe :86:

erdoğan neler yapar bu durumda allah bilir.bu inşallah fatmagül ve kerim için daha kötü olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…