Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bu çucuk bu kızı seviyo işte yaa

itiraf edemeyeceği polise kesin...olayı bir şekilde yine çevirecekler sanırım ...fatmagül arar ''tamm inandım,söyleme '' der belki vs ama bir şekilde gerisini getiremeyecek ...eğer getirise dizi 2-3 bölüm sonra bitmesi gerek,olaylar çok daralır,aksiyon ,heyecan kalmaz..hepsi hapiste uzun eşşek oynuyorlar,fatmağül de ehliyet kursuna gidiyor diye yazmazlar nasılsa senaryoyu..yine bir u dönüşü var yanii

yıllar önceki filmde daha ilk başlarda çıkmış ortaya herşey.ama bu dizi diye uzattılar.Kerim söyleyebilir.ama fatmagül kerim'den şikayetçi olmayacak bence.filminde baskı yapıldığı için hiçbirinden şikayetçi olmamış. herşey olabilir.kerim itiraf edebilir....

evet hülya avşarlı sinema filminde içeriye atıyolar hemen olay sonrası 4ünü de..
sora aile avukatı kerimi kandırıyo gariban diye,evleniyo kerim fatmagülle ve diğerleri de bu şekilde serbest kalıyodu..
ama çok farklıydı filmde karakterler ya..
eski kerim vahşi,vicdansızdı,yeni kerim pamuk peluş..
eski fatmagül içine kapanık gariban bi kızdı,bu fatmagül çemkirik cadı bişey.. haksız da değil ama bence..

fragmanı bende sabırsızlıkla bekliyorum fatmagül geçen hafta sevgi kelebeği olmuştubu hafta yine özüne döndü

ya ne olacak bende merak ediyorum:44:
eğer kerim polise herşeyi itiraf ederse geriye birşey kalmıyor ki dizinin bitmesi gerek artık
umarım öyle olmaz kerime yazık yaaa
bu arada vurala da üzüldüm

bence de bazı arkadaşların da söylediği gibi,
polis, fatmagülü çağırıcak ve sorcak,''kızım kerimin anlattığı gibi mi oldu olay,şikayetçi misin'' diye..
fatmagül yalanlıcak ve de ''şikayetçi değilim'' dicek..

başka türlü uzaman dizi.........

fatmagül yalanlarsa eğer, çemkirip durmasın artık yeter:84: o 3 adamın hayvanlığının bedelini kerim ödüyor zaten.O zaman niye yalanladın diye sorarlar adama... zaten cristhine de geliyor birazcık kıskançlık görelim fatmagülden dizi renklenecek.gelsin şu kız da kerim kıymete binsin artık

Eee Fatmagül kendin kaşındın şimdi ayıkla pirincin taşını. Bir tanesini bile görsen çıldırıyorsun görmek duymak istemiyorsun, krize giriyorsun, şimdi mahkemeden hepsini inci gibi dizip her şeyi bir salon adamın önünde ortaya döksünler de gör bakalım. Her duruşmada sürekli aynı şeyleri yaşa da gör bakalım.

3 ünün hayvanlığını hatta Mustafa nın seni ortada bırakıp gitmesinin acısını bile Kerim den çıkardın, çocuk naptıysa yaranamadı sana inandıramadı bir türlü sevgisine...

Bu olaylar başına geldiğinde hakkını arayacağına kadınlık gururunu kurtaracağına hep sindin sustun, adaleti de yanılttın herkesle birlikte, sırtından para kazanmalarına göz yumdun ve hepsinin acısını hep Kerim den çıkardın. Mahkeme salonlarında da böyle çemkirebilecen mi göricizz

kerimin polise gidip teslim olmasının anlamı,fatmagül,seni gerçekten seviyorum ve artık yalan yok demek ya..
fatmagül anlıcaktır inşallah umarım kerimi artık..
ama kerim de diğer üçü iş becerirken,basireti mi bağlandı ne,hiç engel olmadıydı o hayvanlığa..

vuralcım ölmesin yalnız arabanın kaportası bi tek kaktı.bizim esmer hastanelik oldu.yemedik senaristler

vuraldan önce selim ölsün,mustafa sürüneerek ölsün,münir işkenceyle ölsün
kıymasınlar vuralıma

epppsi ölsün gebeesün,tohanmayın zebuşumun vuralına

Son düzenleme:

Tecavüz edenlerin arasında en vicdan yapanda o

Fatmagülde abartti artik adam seviyorum diyo yok salak kari
yüzügünü tasidigi adam bile tekmeyi basti kicina halen zir zir yapiyo gidip tokatlayacam en sonund:a
cileden cikariyo insani

umarım böyle olur yaa
suçlular cezalandırılsın istiyorum ama arada keriminde başı yanacak:26:
vural da zaten vicdanıyla hesaplaşıyor çok acı çekti bir de annesinden darbe yedi valla çok üzülüyorum bu çocuğa
umarım dizinin sonunda erdoğan mustafa ve münir belalarını bulurlar.dizideki en gıcık karakterler bunlar
birde asu ile mustafanın sahneleri en gereksiz sahneler yaa dizide onlar çıkınca zaplamak istiyorum:82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…