Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bu fatmagül ne zaman değişecek?
hep aynı kıyafetler - saç baş aynı üfff.
Beren saat bile sıkılmıştır halinden..

artı 2 bölümde 1 diziyi başa sarıp duruyorlar.
İnanın o gün kurtlar vadisi dışında başka sürükleyici bir dizi olsa onu seyrederim.
artık fatmagül ün suçu ne yi ( ne yapalım izleyecek bişey yok izleyelim bari ) diyerek izler oldum resmen...

Yanlız engin akyüreği oyuncu olarak çok beğeniyorum.
Beren saat de ağlamayı beceremiyor ağlarken gülüyor mu ağlıyor mu belli değil...
Beren saat bu diziyle beraber popülerliğini düşürüyor.

dizi cok yavas ilerliyor((( tekrar tekrar ayni yerleri bir saat gosteriyorlar. kerim ile fatmagulun bence yakismiyolar. kerim cok tatli, fatmagul surati asik ve tartisirken durmada 2 saat dirdir ediyor. cok sinir bozucu. izliyorum neden isledigimi de bilmiyorum:KK53: ama sanki uzun surmez bu dizi. kerim ile fatmagulun aski baslarsa zaten artik anlatacak bir konu kalmiyor:KK50: offf cok doluyum ben yaaa:KK33:

bu fatmagül ne zaman değişecek?
hep aynı kıyafetler - saç baş aynı üfff.
Beren saat bile sıkılmıştır halinden..

artı 2 bölümde 1 diziyi başa sarıp duruyorlar.
İnanın o gün kurtlar vadisi dışında başka sürükleyici bir dizi olsa onu seyrederim.
artık fatmagül ün suçu ne yi ( ne yapalım izleyecek bişey yok izleyelim bari ) diyerek izler oldum resmen...

Yanlız engin akyüreği oyuncu olarak çok beğeniyorum.
Beren saat de ağlamayı beceremiyor ağlarken gülüyor mu ağlıyor mu belli değil...
Beren saat bu diziyle beraber popülerliğini düşürüyor.

çok çok haklısın canım beren saat popülerliğini bitirdi bile bence bihter rolündeki gibi adından söz edilmiyor yanlış anlamayın kokoş olduğu için ve kocasını aldattığı için sadece söz ettirmiyordu adından birsürü programda çıkıyordu herkes rolünü çok iyi oynuyor oyunculuğu süper diye söz ediyordu şu an beren saat unutuldu bence

dizi çok yavaş ilerliyo evet saçma bi konuşmayı yarım saat uzatıyolar buarada kerim ağlayınca bende ağlıyorum :KK1: aşk acısıyla alakalı şeylere dayanamıyorum :2:

çok çok haklısın canım beren saat popülerliğini bitirdi bile bence bihter rolündeki gibi adından söz edilmiyor yanlış anlamayın kokoş olduğu için ve kocasını aldattığı için sadece söz ettirmiyordu adından birsürü programda çıkıyordu herkes rolünü çok iyi oynuyor oyunculuğu süper diye söz ediyordu şu an beren saat unutuldu bence

aynen cnm tamamen katılıyorum sana
beren rol yapma yeteneğini kaybetmiş,bu dizide oldukça silik bir karakter başrolde olmasına rağmen,muko ondan daha başarılı...

ama engin akyüreğin oyunculuğuna söz yok:KK31:
benden 10 tam puan alıyor :KK61:
bu çocuğu bundan sonra da hep başrolde görmek istiyorum hakediyor hem yakışıklı hem yetenekli:nazar:

ama engin akyüreğin oyunculuğuna söz yok:KK31:
benden 10 tam puan alıyor :KK61:
bu çocuğu bundan sonra da hep başrolde görmek istiyorum hakediyor hem yakışıklı hem yetenekli:nazar:

gerçekten muhteşem oyunculuk..
mimikler,gözlerdeki ifade çok başarılı..
o sırada acı mı çekiyo,mutlu mu,kararsız mı,ümitsiz mi vs vs tüm duygular anında geçiyo izleyene..

Son düzenleme:
[video=youtube;hjyV2e5kvzk]http://www.youtube.com/watch?v=hjyV2e5kvzk[/video]

Son düzenleme:
ahahaahaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:
inanmıyorum yaaa,dizinin seyri acayip değişecek sanıyorum
hiç beklemiyordum böyle sahne:KK53:
kerime ne olacak piki:18:

bence fatmagül kerimi onlardan ayrı tutucak ifade verirken..
belki de kerim suçsuzdur dicek..
umarım yani..:26:

alyansını gülümseyerek parmağına taktı ohh:92:

Son düzenleme:
kızlar düngece korku gerilim filmi ararken bu filmi buldum ve izledim
filmin adı:
Mezarına Tüküreceğim / I Spit on Your Grave 1978yılında çevrilmiş
fatmagüle olduğu gibi dört kişi tecavüz ediyor kıza
ama kız acayip intikam alıyor, tecavüz edenlerin hepsini tek tek işkenceyle öldürüyor...
izlemenizi tavsiye ederim yasaklı filmmiş bu film...

kızlar düngece korku gerilim filmi ararken bu filmi buldum ve izledim
filmin adı:
Mezarına Tüküreceğim / I Spit on Your Grave 1978yılında çevrilmiş
fatmagüle olduğu gibi dört kişi tecavüz ediyor kıza
ama kız acayip intikam alıyor, tecavüz edenlerin hepsini tek tek işkenceyle öldürüyor...
izlemenizi tavsiye ederim yasaklı filmmiş bu film...

o filmi izlemiştim
bizim fatmagülcük çemkirir sadece o da sadece kereme
orada ki kadının cesaretine bak birde bizim fatmagülcüğe

bundan sora artık aşk başlar..:KK69:

Son düzenleme:
X