Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mustafa iyice uyuzlaşıyor kendini bi şey zannediyo gıcık şeyy yaşaranlar hakkından gelse şunun bi ben rahmiye üzülüyorum inş mukaddes aldatmaz ya salih kötü belli evli olduğu halde hemen mukaddese yılışıyo

Bol mukaddesli bir bölüm var,
fgül-kerim çok sahne var ancak özel bir durum için değil.tamamen mukaddesin olayını çözmeye yönelik yardımlaşacaklar.mukaddes olayı ağırlıklı olarak işlenecek bölümde.

ya da Rahmi'nin suçu ne olsun dizinin adı garibim üzülüyorum ona :76:

ya bu fatmagülün suçu ne kitabına göre fatmagül kerime aşık oluo kerimde daha önce başkalarının ona dokunmasını bir türlü azmedemeyip sürekli fatmagülü dövüyor falan sonra bir gece sarhoşken yanaşıo fatmagüle hamile bırakıo sonra bigün yine dövüo çocuk düşüo hastaneye gidiolar polis geldiğinde fatmagül kendim düştüm falan dio kerimi ele vermio sonrada kerim akıllanıo aşık oluolar
yani fatmagül sürekli acı çektiği içn adı fatmagülün suçu ne lakkkkiiiiin dizide tam tersi durum var o zaman isminide değiştrsinler kerimin suçu ne

mukaddes yatsın kalksın rahmiye dua etsin bence
rahmi, o adamla görüştüğünü öğrense bile mukaddese sahip çıkar

kızlar ekleyen oldu mu yada doğru mu bilmiorum ama
.fatmagül, mukaddesin dediklerini duyduktan sonra, başka bir köşeye kaçar, kerim de peşinden. fatmagül ağlamaya başlar.

fg: bunu nasıl yapar abime? ben... ben...

kerim: fatmagül nolur sakin ol...

fg: ben ne yapacağım şimdi? abim ölür bunu öğrendiğinde, murata benden bile daha çok bağlı...

kerim: o zaman biz de rahmi abinin bunu öğrenmemesini sağlarız.

fg: gitcem diyo duymadın mı, o gidince öğrenmeyecek mi?

kerim: (sinirlenir) kendisi nereye giderse gitsin, murat'ı bize bırakacak.

fg "biz" kelimesine takılır, hoşuna gitmiştir ama belli etmez.

fg: sadece murata değil, mukaddes'in gidişi de onu yıkar. abim ona çok güveniyor... biliyorsun işte...

kerim: rahmi abinin onun gibi birine güvenmesine gerek yok... (duraksar), biz varız... meryem ablam var, ben varım... sen varsın, kardeşi var, fatmagül. rahmi abi ona muhtaç değil.

fg yan yan bakarak;

fg: yarın öbür gün, babanı affeder onun yanına gidersin, meryem abla da durmaz.

kerim: (hiddetlenir) o adam benim hayatıma girmeyecek!! girse bile.. girse bile fatmagül, ben seni bırakmayacağımı söyledim. seni asla bırakmıcam, bırakamam. işte bu yüzden, rahmi abi de bizimle beraber her şeyi unutacak.

fg etkilenmiştir. hiçbir demez ve önüne bakar

waoow süper süper

takma kirpik sağol yaaa...
her anını gözümde canlandırdım:)))
ama gene başkaları için iyi olcak dizi...asıl öenmli şey fatmagülle kerim...
pöffff..
takma kirpik sen sete mi gidiyosun yaaa:)

kızlar fatmagül tecavüz sahnesi urla ıldır köyünde zeki müren adasında çekilmiş hiç te gece yarısı fatmagülün koşarak gidebileceği bir yer değilmiş

Son düzenleme:
benimde hep dikkatimi çekiyordu jenerikte o meşhur ağaç adada görünüyor ama fatmagül lap lap koşuyor gece yarısı ağacın yanında ne iş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…