Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bencede silahı erdoğan almıştır mukaddese sinir oldum yazık ya rahmiye ebe nine öğrense bari heyecanlı olmaya başladı dizi

fatmagül kerime nasıl dayanıyor, taş olsa çatlar valla.

dizide genel olarak ne olacak kızlar, kerim bu erdoğanları falan öldürüp hapse girecekmiş öylemi.
birde hülya avşarın filminde kerim fatmagüle çok kötü davranıp ilerleyen zamanlarda dövüyormuş doğrumu ki.

$LiveImages%5CKelebek%20Haber%20Galerisi%5C950%5CMEL%C4%B0S%20ALPHAN%20(MART%202011)%5C12813263%5.jpg

UGLY BETTY (Beren Saat)
Vallahi tanıyamadım. İstanbul’u ziyaret eden ünlüler kervanına Ugly Betty de katıldı sandım. Sonra Beren Saat dediler de uyandım. Dünya güzeli kız. Kendini çirkinleştirmek niye? O bottan taşan beyaz çoraplar, o saç baş, o gözlükler, o yüz ifadesi niye? Kendi bilir.

Melis ALPHAN

Eki Görüntüle 150066

UGLY BETTY (Beren Saat)
Vallahi tanıyamadım. İstanbul’u ziyaret eden ünlüler kervanına Ugly Betty de katıldı sandım. Sonra Beren Saat dediler de uyandım. Dünya güzeli kız. Kendini çirkinleştirmek niye? O bottan taşan beyaz çoraplar, o saç baş, o gözlükler, o yüz ifadesi niye? Kendi bilir.

Melis ALPHAN

Fatmagül imajına alışmış anlaşılan:KK1:

Eki Görüntüle 150066

UGLY BETTY (Beren Saat)

Melis ALPHAN

ben bu kıyafeti evde bile giymem :KK60:

Eki Görüntüle 150066

UGLY BETTY (Beren Saat)

Melis ALPHAN

Kabanın rengini sevmedim ama çok şeker olmuş bence. Çok doğal. Hiç de çirkinleştirmemiş kendini. Millet alışkın tabi her daim full makyajla gezen ünlüleri görmeye. Beren'in yaptığı gibi Hollywood'da dolanan bir sürü ünlü var oysa. Biz daha aşamadık bunları. O da insan, istediği gibi takılır. Melis Alphan saçmalamış. :KK19::KK19:

Kabanın rengini sevmedim ama çok şeker olmuş bence. Çok doğal. Hiç de çirkinleştirmemiş kendini. Millet alışkın tabi her daim full makyajla gezen ünlüleri görmeye. Beren'in yaptığı gibi Hollywood'da dolanan bir sürü ünlü var oysa. Biz daha aşamadık bunları. O da insan, istediği gibi takılır. Melis Alphan saçmalamış. :KK19::KK19:

katılıyorum:KK19:

adama bak ya ne dengesiz.

bu arada mukaddes adamla konusmaya gitti ya,resimlere fln bakti adamin cocuklarinin

evlendim fln dedi

sonra nasil oldu orayi kacirdim

yani nasil ayrildi o yenge oradan?

bu arada adiyeff ve nilim

size cok tesekkur ederim.

adiyeff gecen bana diziyi anlatmissin ya

nilim sana da link icin.sagolun kizlar.

X