Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ciddimisinn :1shok: yok artık bizim insanımız gerçekten sapıtmış

valla ya, altta ki yorumlar daha ilginçti, yorumcunun biri tabii normal artık kadın o keçinin etinden sütünden, faydalanmak istemez yazmış ciddi ciddisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

anam bu daha felaket bir durum
ama keçiye de yazık yaakafamçokkarıştı
onun suçu ne?kaydirigubbakcemile3

kuyruk sallamasaydısempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ya şaka bi yanada keçinin fotoyuda koymuşlar, fişlendi garip, artık sürünün yüzüne bakamaz
:roflol:

valla ya, altta ki yorumlar daha ilginçti, yorumcunun biri tabii normal artık kadın o keçinin etinden sütünden, faydalanmak istemez yazmış ciddi ciddisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

akannehir şoktayım yaaa ne tuhaf insanlar var ayyy yazık keçiyee :2:

aşkı memnudaki kavgalar burda masumane kalcak sempatiksalakcinni
görün bakınakannehir
tecavüzcülerde haklı çıkacak:roflol:

Katılıyorum valla. Şimdiden başladı Beren'e saldırılar. Bizim insanımız dizileri gerçek hayat sanmaya çok meraklı lmaz:

kavga çıkacağı kesinn sempatiksalakcinni
aşkı memnuda giyim makyaj takıya kadar moda oldular
hülya avşarın paçalı donu vardı beren de giyerse moda olur mu sengözlerimebaksanab

Ahahahaa olmaz mı yaa. Geçen gün kardeşim diyo her tarafa bihter kolyesi geldi bihter yüzüğü geldi diyolar diye. Ben o ikili kolyeyi bi bijüteride gördüm. Çakma olduğu o kadar belliydi ki. Sordum satılıyo mu diye,satılıyo dediler delikafadulden

Selam herkese
Dizi ne zaman başlıyor kızlar :uhm:
Çok ilginç konusu var, ülkemizdeki alışagelmiş hale getirilen bir dram cidden.
Tüylerim ürperdi...

16 eylülde

Ben de anneme onu dedim geçen gün Aşk-ı Memnunun bile son bölümlerinde ağlamaktan helak olmuştum bunda bi kutu mendille otururum tv başına artık dedim mafoldumben

dizi haftaya perşembe yayınlancakmış ne güzel bereni gene perşembe günleri ekranda görücez :dance:

Kurtlar Vadisinin karşısına koyulabilcek en akıllıca yapım bereninki olur zaten :lepi:

engin akyürek e yakışcakmı zengin şımarık çocuk rolu ya, kıvança tam oturmuştu bu rol ama:hulya:

Engin fakir oğlan olcak. Ama çok mantıklı bir seçim yapılmış. Süper olcaklar süper :lepi:

engin akyürek e yakışcakmı zengin şımarık çocuk rolu ya, kıvança tam oturmuştu bu rol ama:hulya:

Sen de Kıvançtan ayrı tutamıyosun bereni bir bütün olarak görüyosun heraldeaklinialirimsmile

evet, unuttun mu bunun adı aşksempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

chess çık artık aşkı memnunun etkisinden kendine gel lütfen..Artık aşkı memnu bittiiiiiii artık fatma gül zamanıııııııııııııı:roflol:

reklamdaki berenin gözleri lens dimi kızlar çok parlıyo çünkü
aşkı memnuda sönüktü gözlerinin rengi

reklamdaki berenin gözleri lens dimi kızlar çok parlıyo çünkü
aşkı memnuda sönüktü gözlerinin rengi

Bence lens değil kertenkelebe.. geçen gün Hülya Avşar'ın eski bir programını izledim konuğu berendi. Orada daha iyi anlaşılıyor bence kendi gözleri. ki ben gözdeki renksiz lensi bile anlayabiliyorum. Lens olana göze de bakamam... CADIARZU
Bu arada KanalD'nin yeni yayın dönemi fragmanı çok güzel olmuş Beren ve Engin çok yakışmışlar. Beren'in sesi ayırtedilebiliyor. Çok güzel.. Bayılıyorum ben bu kıza.. opuyorumnanaktan
Sürekli yorum yapmasam da Aşk-ı Memnu topiğinden beri sizlerin yorumlarını takip ediyorum çok komiksiniz kızlar böyle devam valla çok eğleniyorum.. zemuszemus

en büyük suçu, elbiseyle denize girmek. tüm vücut hatlarını fütursuzca sergileyen bir fatmagül kesinlikle yüzde yüz masum değildir. olamaz. ben şimdi elbiseyle denize gireyim, bana bile tecavüz edecek adam çıkar. eğri oturup doğru konuşalım.
alıntı:
kavga başlamış başka sitelerde :jeyyar::jeyyar:

Al işte fatmagül suçlu oldu..:roflol:

alla alla bikiniyle girse ticavüz, mayokini giyse ticavüz, tanga giyse ticavüz, fistan giyse ticavüz...

ne giriyon kızım denize, senin neyine deniz
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni :roflol:

Al işte fatmagül suçlu oldu..:roflol:
:roflol::roflol:
alla alla bikiniyle girse ticavüz, mayokini giyse ticavüz, tanga giyse ticavüz, fistan giyse ticavüz...

ne giriyon kızım denize, senin neyine deniz
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni :roflol:
bilse fistanla denize girer mi :1closedeyes::1closedeyes:
bulunduğu yerde bikinili tangalı kız dolu onlara bakarlar diye düşünmüşş

chessim keçi hee :roflol: :roflol:

chess geçenlerde başka bi topiğede egsoz borusu fantezisi yazıyodun noluyo bugünlerde sana burda da bi keçi muhabbeti dönmüşsempatiksalakcinni

chessim keçi hee :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3

bilse fistanla denize girer mi :1closedeyes::1closedeyes:
bulunduğu yerde bikinili tangalı kız dolu onlara bakarlar diye düşünmüşş

valla farklı olmıcan işte, sonrada benim suçum ne diyo yasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

chess geçenlerde başka bi topiğede egsoz borusu fantezisi yazıyodun noluyo bugünlerde sana burda da bi keçi muhabbeti dönmüşsempatiksalakcinni

şikerim gördüğün gibi sadece haber, haber programı ve belgesel izliyorum:1closedeyes::1closedeyes: kaydirigubbakcemile3

bu programların kötü etkileri iştekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…