Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Tabi gelebilirsin..aklinialirimsmile

Sen fatmagül ol ne de olsa alışıksınaklinialirimsmile

Ben matmazelden sonra fatmagül olamam dengem bozulur:roflol:
:roflol::roflol::roflol:
ben fatma olurum alışığımda
sana matmazel gibi asil bir rolü nerden bulalım
sumru yavrucuk var en ağır olarak :1closedeyes:

bugün kendimi pek bi sapık gördüm klava:

selam kızlar..ben bu diziyi pek izleyebileceğimi sanmıyorum ....hülya avşarın oynadığını izlemiştim ve çok etkisinde kalmıştım...oldukca acıklı bir dizi olacak gibime geliyor...ha bu arada bazen don kesin moda olur :)

Bencede olur sonrada aşkı memnuda kıyafetleri sattıkları gibi bihterin donlarını satışa çıkarırlarsempatiksalakcinni

dizi haftaya perşembe yayınlancakmış ne güzel bereni gene perşembe günleri ekranda görücez :dance:

geyik topiği "fatmagülün kuşu kim" olsunsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ay ya, bugun bi haber vardı, keçiye tecavüz etmişler, yorumlara koptum, birisi kesin keçi kuyruk sallmaştır yazmış

engin akyürek e yakışcakmı zengin şımarık çocuk rolu ya, kıvança tam oturmuştu bu rol ama:hulya:

ay ya, bugun bi haber vardı, keçiye tecavüz etmişler, yorumlara koptum, birisi kesin keçi kuyruk sallmaştır yazmış

ayy inanmıyorum ya ne insanlar var yaa

engin akyürek e yakışcakmı zengin şımarık çocuk rolu ya, kıvança tam oturmuştu bu rol ama:hulya:

bencede yaa çok yanlış bir seçim olmuş engin akyürek ama neyse laelaelaelaelae

engin akyürek fakir olmayacakmıydı
yanlışmı hatrlıyorum peynirim
hatta fakir olduğundan dolayı suç ona kalacaktı
yani fatmagül:jeyyar:

hülya avşarın oynadığına baştan savma bi baktım kerim rolünü canlandıran aytaç arman ve zengin çocuğu

Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

engin fakir olan

doğru doğru fakir ama tecavüzcülerin arasında oda vardı oda saldırıyo

haaa doğru şimdi hatırladım, filmden:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…