Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bence Kerim gıcıklık olsun diye mukaddese boğazlı kazak aldı:KK53:
ay aklıma geldikçe gülme krizim tutuyor:KK60::KK60::KK60::KK9:

ahan da ahan fatmagül şimdi doğru yolu buldu:KK37:
çok değil iki bölüm sonra sorarız tekrar fatmagülün suçu ne diye:KK6:

yine skci geciyor bu dizi ya...cabuk bitmesi lazim yoksa dahada sacmalicaklar. Ben bu dizinin reklamini yaptiklarinda cok guzel olcak diye bekliyordum...uzuldum hee:KK31:

bu diziyi fazla uzatmasınlar ence birtakım şeyler hemen olup bitsin
ben aşkı memnuyu istiyoruuuummmmm

kerim almadi ebe nine aldi uyuzluk olsun diye bence yaya yaya geziyor toplasin azcik diye ama nerdeee atesli yenge :)

kerim telefon etti ya fatmagulun ayakkabi numarasini sormak icin ozaman kerim fatmagule hediye aliyorum dedi ebe ninede bende aktara gidicem donuste digerlerine hediyelerini alirim dedi

kerim telefon etti ya fatmagulun ayakkabi numarasini sormak icin ozaman kerim fatmagule hediye aliyorum dedi ebe ninede bende aktara gidicem donuste digerlerine hediyelerini alirim dedi
hmmm orasını kaçırmışım demekki biara mutfağa gitmiştim...
ebenine akıllı kadın iyi yapmış:KK9:

Fena sıkıcı bir bölümdü. Gerçekten baymaya başladı beni de. Artık Kerim bile kurtarmaya yetmiyor bu diziyi. Böyle devam etmemeli. :KK50:

Dans falan gördüm fragmanda izleyeyim dedim. Ama yine de birşeye benzemiyordu bölüm.

yok yok olmaz bunlardan bişey.

dizinin adını değiştirip izleyicinin suçu ne yapsınlar
koca kış geldi hala mukaddesin koca sarkık memelerini izliyoruz..gözümüze gözümüze sokuyor hatun..iğrendim artık
dün izlemedim,bir ara bakayım dedim hoplatıp duruyordu dans ederken

ebenine akıllı kadınmı :KK53: kerim ayakkabı numarasını sorduğunda ayakkabının altına bakmayıpta denemeye kalkan birinin aklından şüphe ederim :KK52:

Yıpranmış eski bir ayakkabının altında numarasını bulursanız banada söyleyin. O ayak numaraları ayakkabı yıpranmadan yok olmaya başlıyorlar. Bence bu detay çok akıllıcaydı.

Ahahahah, ne hoştu Muko:78:, Allah iyliğini versin kız senin.

Sende olmasan izlenmez bu dizi. Rastlarsam izliyorum ama sırf senin için he:90:, ne oynak ne acayip bir kadınsın sen Muko apla:82:, Vallahi eğleniyorum seni izlerken.:KK19:

salak Fatmagül niye kaçtı evden allasen, anlamadım orasını.

Kerimde malın teki, kızmı yok sana be, yağuşuhlu adamsın, ne dolanıyon mıymıy fatmagülün peşine:KK4:

bu fatmagülden adam olmaz şekerim yağmurdan kaçarken doluya tutuldu safcık :KK51:

adamını buldu yardım istemek için :KK53:

Beren Saat bu dizide ne kadar silik kaldı...

Aşkı Memnu da o kadar puan yapmıışken kendine biranda sönüyor :)

Bence dizi uzatılmadan bitmeli..herkes için en iyisi bu :)))

Kerimde yakışıklı çocuk valla,harcanıyor dizide :))

X