Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

beren saati bu dizide begenmedim acikcasi.az cok bir makyaj yapilabilirdi bence. utundeki kiyafetlerde hic degismiyor. ayrica neydi o gecen bolumde kerime kizarken, o ne ses ti yaww... dirdir dir...adama laf soyletmiyor makinali tufek gibi masaallah)))) yengeye diyecek biseyim yok, ben boyle insan gormedim)))))

beren saati bu dizide begenmedim acikcasi.az cok bir makyaj yapilabilirdi bence. utundeki kiyafetlerde hic degismiyor. ayrica neydi o gecen bolumde kerime kizarken, o ne ses ti yaww... dirdir dir...adama laf soyletmiyor makinali tufek gibi masaallah)))) yengeye diyecek biseyim yok, ben boyle insan gormedim)))))

aynen fatmagül (beren saat) kerime bağırırken oldukça yapmacık ve itici geldi bana
sanki ilk defa oyunculuk sergiliyormuşcasına bağırıp çağırdı kerime...

İzlemeyenler için 15. bölüm fragmanı...

[video=youtube;qAv6IYvOYbI]http://www.youtube.com/watch?v=qAv6IYvOYbI[/video]

Son düzenleme:
aynen fatmagül (beren saat) kerime bağırırken oldukça yapmacık ve itici geldi bana
sanki ilk defa oyunculuk sergiliyormuşcasına bağırıp çağırdı kerime...

diziyi izlerken aynı şeyler benimde aklımdan geçti
berenin ordaki ses tonunu ve performansını hiç beğenmedim:KK37:

Yeni izledim 14. bölümü. Çook güzelmiş. Fatmagül artık farklı düşünmeye başlayacak Kerim hakkında. Bir de Asu'yu seven komşularının oğlu 'başkasının hayatını kurtarmak için kendi hayatımı tehlikeye atamam ben' dediğinde Fatmagül'ün Kerim'i anımsayan bakışlarını gördüm ben. :KK31: Kerim onun için hayatını feda ediyor. O çocuk da öyle bir cümle kurunca biraz daha yumuşadı Fatmagül. Kerim'in fedakarlıklarının farkına varır yakında. :KK31::KK31:

Son düzenleme:
bu bölümü izlerken beren saatin sesi kulaklarımı öle tırmaladıki anlatamam noldu ona yaa kerime bagırırken nasıl yapmacık bagırdı nasıl bir ses tonu o nasıl incecik bide hızlı konuşcam die kelimeleride yuttu hiç beğenmedim bence beren saat eski oyunculugunu yitirmiş ben hiç böle konuştugunu görmedim:KK19:

yenge benide gıcık ediyo göğsünü yaya yaya yürümesi hele şu fatmagülün kısa donu onu gördükçe gülesim geliyo:KK1:

kısa mı uzunmu:KK1:..bari eteğina ltında kalsın taytın
böyle giyeninide görmemiştim doğrusu iğrenç duruyor:KK37:
bence fatmagül o iğrenç tecavüzden sonra kendini korumak için giyiyor .hep eliyle hırkasnı çekiştirip göğsünüde kapatıyo.bu gün tekrarı vardır d
ye bekledim yoktu yrn verirler inş. seyredemedim

Bu dizi çok yavaş seyrediyor. Her bölüm birbirinin tekrarı gibi. Hah bu bölüm bişi olcak diyoruz ama yok. Berenin giyinmesine birşey demiyorum asıl açlıp saçılsaydı birden güzel kıyafetler giyseydi yadırgardım tek yadırgadığım ilk bölümden beri boynundan çıkarmadığı mavi boncuklu kolyesi. Yahu bununla yatıyor kalkıyor felan nasıl rahat ediyor der izleyici her dk boynunda. Bir de dediğiniz gibi bazı sinirlendiği bölümler inandırıcı olmuyor. Mesela geçen bölümde katıla katıla ağlıyordu mutfakta ebe nine geldi lise için kayıt yaptırcaz diye önce nazlandı sonra yüzünü sildi gitti giyindi geldi o ağlayan kız gitti yaa du bir kız kendine gelsin de öle gitsin senaryo yazanlar buna dikkat etsin.. Bu kadar yengesinin hakaretlerine parlıyor 2 dk sonra hiçbirey olmamış gibi oluyor bu da benim dikkatimi çekiyor. Kerem ile aşk yaşayacaklar o kesin ama artık kaç sene sonra olacak bilemiyorum o kadar yavaş gidiyor ki..

arkadaşlar bence beren saat daha güzel bir projeyi beklemeliydi.sanki ilerletmedi bu rol onu..böyle düşünen var mı ?

ya ben artık beren saati Düzgün bir dizide izlemek istiyorum .
her perşembe yemek yerken bır bakıyorum 2.reklamda tamamdır.kapatıyorum

beren saat yazık ettı kendıne , kımsenın memnun oldugu yok dızıden ama ınatla senaryoda oynama yapmıyorlar hala dümdüz ılerlıyor böööö

bence bu filmi bu sezon bitirmeliler kesinlikle uzatmamalılar

dizide en güzel rolü bencede yenge yapiyor,beren daha filme adapte olamamis ama ileride iyi rol cikartabilir.

X