Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kızlar diziyi tam izlemiyorum o yüzden kaçırmış olabilirim.fatmagül evlenmeyi neden kabul etti?mustafa için deniyor ama doğruyu söylese hepsi hapse girse o da mahalle baskısından kurtulmak için ista gitse nolurduki?en azından adı 'mağdur' olurdu.böyle mustafayı aldatan ve sevdiğiyle ista kaçan bi kız izlenimi vererek daha da mustafayı kızdırmıyormu??

sen kac senedir sevdiğin kadına dönüpte neler oldu diye sormadan yargıla!!!ondan sonra git temizlik görevlisinin lafiyla hareket et!!!!peeeeeehhhhhh!!!!
sonra da otur ağla!!!bön bön bakarsın iste o ağaca!!!resmen konuşması,gercekleri anlatması için ağaçtan medet umarsın!!!

mustafa kalıbının adamı olmayan biri, dediğin gibi ancak bön bön bakar...hiç dövünmesin kıza sahip çıkmadı...elime verseler iki tokat mustafaya iki tokat da mukaddeese atardım...

Ay kızlar noldu dün, izleyemedim. Meraktayım habilmiyorumkismile

her işte bir hayır var arkadaş
yaşadıkları çok kötü olabilir ama Allahtan Mustafayla evlenmedi.
Anasının kuzusu pis kalıpsız herif.

Bence Kerim çok güzel sahip çıkacak kıza.
Hem vicdanlı hem suçsuz.

Ay kızlar noldu dün, izleyemedim. Meraktayım habilmiyorumkismile

canım,
evlendiler, yemeğe gittiler..aç mukaddes karnımız doysun dedi yemekte telefon geldi arayan meryem ablaydı.. mustafa, kerimin evini öğrendi..ebe ninenin evini dağıttı..bu durumu kerime söyleyip kesinlikle istanbula gitmesi için meryem ablası kerime baskı yaptı fakat kerim yine de kasabaya dönmek üzereyken fatmagül mustafa zarar görmesin diye kerimi yoldan çevirdi..avukat, mukaddes ve abisi bunları uğurladılar..
kerim, uçağa ilkkez binen fatmagüle baktı, kemerini bağlamak istedi fatmagül dört düşmanımdan birisin dedi kerimde yanyana olan koltuktan kalkıp başa geçti..istanbula geldiler. o sırada reşat yaşaran holdingte oğluna ve yiğenine tepkisini koydu..asıl bomba odaya sarışın bir kadın geldi..konuşma bir anda sona erdi..herkes odadan çıktı sarışın kadın namuslu geçinen yaşaranı öptü...bu arada selimin annesi yaşaranın karısı evde oğlunun odasında gezinirken ağladı..kahroldu kadın..evin hizmetlisi neyiniz var diye sorunca bana bişey sorma dedi onu başından savdı..hatta reşat bey mi diiye kadın sordu o da orda onun için üzülmeyi bırakalı çok oluyor dedi...( bu durum bana sevgilisi olduğunu biliyor mesajını verdi)

daha sonra kerim bir otel buldu evlilik cüzdanını otel görevlisine verdi fatmagül aynı odada kalmam diye tutturdu..sonra kerim kızı kenara çekip mecbur olduğunu söyledi. abin gelince ne halin varsa gör gibi...otel görevlisi balayı çifti yorumu yapmıştı..adam da dumur oldu..kerim odadan çıktı gitti fatmagül suratını görmemek için tuvalette oturuyor..kerim yazık çıkarken bisküvi su falan koydu masaya yesin diye..sonra şarj aleti aldı ve sapık arkadaşı erdoğanı aradı hepsini toplaması gerektiğini söyledi. buluşaz dedi..bu arada mukkaddes fesatı evi toplamaya başladı gece karanlığınd evden ayrılmayı planlıyor.."haa unutmadan mustafa ebeninenin evini dağıttıktan sonra bön bön bakmak için yine ağacın oraya gitti arkadaşı gelip onu ordan annesinin hastaneye kaldırıldığını söyledi. inanmadı ama yemin etti -bunların Allah canımı alsın ki- sözü kasabaya has herhalde...
hızla hastaneye gittiler.."

Son düzenleme:
hımmm akşama geri dönüyorum kerim sapıklarla teknelerinde buluştu..konuşmaya çalıştı halden anlayan kim vural kız benim de hep gözümün önünde gözleri güzeldi deyince kerim zıvanadan çıktı saldırdı..ayırdılar..hepsine bela okudu çocuk ordan uzaklaştı gitti bir yerde içki içti...bunlar kendi başlarına kaldılar teknede hepsi olayın etkisinden kurtulamadıkları konusunda konuştular..hem korkak hem sapık olan selim de gitti..vural kerimin kıza bişey yapmadığını erdoğana itiraf etti. erdoğan da sakın bunu ona söyleme uyarısını yaptı..
otele gelince, akşam eksik çarşaf bırakan kat görevlisi odaya kapının kilidini açıp girdi fatmagül bunu fırsat bulup kaçtı..biraz dolandı istanbul onu korkuttu geri döndü..kerimin masaya bıraktıklarını yedi içti. koltukta uyuyakaldı..kerim de odaya gelip kıyafetleriyle uyuyakaldı...

kasabaya gelince annesinin durumuna üzülen mustafa bu duruma rağmen annesine söz veremedi..ertesi gün taburcu edilecek kadının yanında kaldı bu arada yerleri temizleyen temizlikçi yanına gitti ve birkaç teselli kelimesi ettikten sonra avukatın yaşaranların adamı olduğunu kendileri içinde olmasa hayatta bu işle uğraşmayacağını söyledi..mustafaya yeni fikirler geldi...(kalıbı olup kof olan mustafa)

herkes yeni bir sabaha farklı uyandı..çünkü reşat yaşaranı demirci ustasının gazeteci arkadaşı yakacaktı :sm_cool: demirci usta amacına ulaştı..
milletvekili dünürü yerel gazeteyi görünce sabahın köründe bunu aradı açıklama yapmasını istedi bu arada meltem içeri girdi...
mustafa avukatın yattığı odaya kadar girip boğazına yapıştı neler olduğunu anlatmasını istedi...
fatmagül uyuyan kerimin yanındaki hem çakı hem anahtarlığı aldı saplamak üzere kerime yönellti :bbo:

üç karmaşık durumla film müziği çalar..yönetmen.... :1rolleyes:

işte bu kadar atladığım bi yer var mı bilmiyorum..
iyi seyirler

Cerenimo sağol kız, valla izlemiş kadar oldum sayende:hulyalumunekankayizsmile

kimse dogru dürüst sorgulamadan olayi kapatiyor
cok sacma dna örneginde kac kisi oldugu anlasilmisti
simdi tek kisi denildi hooop inandilar mantikli degil
hele o mustafa insan bir sorar böylemi diye
etrafa saldiracagina:1closedeyes:

kimse dogru dürüst sorgulamadan olayi kapatiyor
cok sacma dna örneginde kac kisi oldugu anlasilmisti
simdi tek kisi denildi hooop inandilar mantikli degil
hele o mustafa insan bir sorar böylemi diye
etrafa saldiracagina:1closedeyes:

bende bunu hic anlamiodum ama
tecavuz davasi degier olaylardan farkli
yurutuluyormus
eger karsi taraf sikayetini cekerse yada etmezse
dava otomatikman duruyomus..
o yuzden biraktilar heraldeklava:

bende en çok selime üzüldüm ,fatmagülü yaptıklarından ötürü çok vicdan azabı çekiyormuş bu yüzden nişanlısıyla.......... yapamamış vah vah..sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

rica ederim canım ne demek :1hug:

izlediğim diziyi naklen anlatabilirim :dance: istediğiniz zaman özetlerim kaçırdığınız bölümleri:icecream:

sevgiler

ay keske oyle bır gecer zaman kı dızısını de ozetı olsaydı dıye bır ıc seste bulunsam
sen ızlemıyorsan eger o sesı hıc duymasan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…