Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

süper oldu mustafanın avukatın yanına gidişi bakalım ne olcak
fatmagülde gece yarısı dışarı çıkıyor en son çıktığında başına neler geldiğini unuttu sanırım:))

ooohhhhh mustafa sımdı ogrensın de ne olup bıttıgını o zaman gorucem ben onu!!!!!!
pısman olsun soyle bııı ıcımın yagları erısın!!!!!!

bence bıçaklayamıcak mustafayı...bu akşam bi ilk oldu ve canım kocişim benimle izledi diziyi opuyorumnanaktan yoksa hep Kurtlar vadisi diye tuttururdu :lepi: hihoyyyt opuyorumnanaktan

bu mustafa nerede duracak merak ediyorum.kerimde filmdeki gibi fatmagüle şiddet uygulamıycak heralde hiç öyle durmuyor

yengede dekolte takiliyor,köy yerinde iyi giyiyor valla :)) kerim kiskandimida vurala vurdu hani demisdi ya vural gözleri cok güzeldi diye

evet kerim bisey yapmadi basdan belliydi zaten bi o hatirlamiyordu,ama vura ötecek bence...haftayaki bölümü daha cok merak ediyorum,yenge istemez artik fatmagülü o senin kocan yaninda dur felan der

o temizlikcide az fena degilmis ha,herseyi takip etmis,aha mustafanin icne bir süphe daha girdi...

Başında Fatmagül " noldu şimdi temizlendim mi " dedi ya orda mahvoldum mafoldumben

Fatmagül de hala Mustafa'ya bişey olmasın diye uğraşıyo yaa pess yanii !!..

milletvekili dünürün olaydan haberdar olması iyi oldu iyi.

Mustafa'yı al parçala.

Vural pişman olmuş inşallah bu yükü taşıyamaz da öter.

Erdoğan hala pislik halaa klava:

Baba Yaşaran'ın da metresi varmış. Zaten bekliyodum ben öyle birşey. Karısı da haberdar bu durumdan bence.

Ve son söz : Yolda giderken bile paralarını seven, İstanbul'a gitmek için herşeyi yapabilcek olan sayın yenge saygılarr ( ! ) klava:

başında Fatmagül " noldu şimdi temizlendim mi " dedi ya orda mahvoldum:gitme:
çok kötüydü

Son düzenleme:
başında Fatmagül " noldu şimdi temizlendim mi " dedi ya orda mahvoldum:gitme:
çok kötüydü

:gitme::gitme: evet bide dediya yengesine yukun hafifledi cantan agirlasti diye

bide daha herkes senin iyiligini dusunuyo diyo utanmadanklava:

hakkat bravo temizlikciye ii dikkat etmis mustafanin ogrenmesi ii oldu ama biraz gec oldu
sanki...

vural insafa geliyo gibiydi ama oda korkusundan susar bisey soyleyemez
bakalim avukat neler zirvalicak

gerizekali mustafa erkegim diye dolasiyor ortalarda yahu
kerim bile ondan daha erkek cikti.

inanmadi nisanlisina elaleme inanmak daha kolay geldi o anasi babasida az degilmis hani.:1shok:

ya yenge tam zopalikkkklava:

fatmagulde salakmi ne en son yalniz basina disariya ciktiginda ne oldugunu unuttu herhalde.:tomato:

su vuralda dibe vursada otse herseyi zaten iclerinde en cok pisman olan vural olcakmis ilerleyen bolumlerde anasiylada sorunlar yasayacakmis.ogrenecek herhalde anasinin babasini munirle boynuzladigini

anam onlarin ailede gelenek haline gelmis herkesler birilerini boynuzluyo

Son düzenleme:
nasıl üzüldüm fatmagüle yaa:sinifsinif: herşeyimi kaybettim zaten dediya koptum insanın hayallerine bu şekilde veda etmesi ne acı bi tecrübe offfff:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…