Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ay keske oyle bır gecer zaman kı dızısını de ozetı olsaydı dıye bır ıc seste bulunsam
sen ızlemıyorsan eger o sesı hıc duymasan

aşkolsun izlezmez miyim hiç :icecream: ama onun özetini kendi topiğine yazayım canım olur mu ?:1rolleyes:

şu berenin oyunculuğuna ne diyim..harika tek kelimeyle..

role yakıştırmadığım bi tek mustafa var..diğerleri cuk oturmuş ama mustafa olmamış oraya..o ses de ona çok itici olmuş kendi sesi olmadığı da çok belli oluyo zaten hiç beğenmedimm:bbo:

şu berenin oyunculuğuna ne diyim..harika tek kelimeyle..

role yakıştırmadığım bi tek mustafa var..diğerleri cuk oturmuş ama mustafa olmamış oraya..o ses de ona çok itici olmuş kendi sesi olmadığı da çok belli oluyo zaten hiç beğenmedimm:bbo:

aynen katılıyorumm ses çok yapay duruyo olumunekankayizsmile

bir bölüm baktım gerisini izlemedim sonra tvyi karıştırırken dizinin sonlarını gördüm merak ettim önümüzdeki hafta seyredeceğim bakalım...
bu arada unutmadan söyleyim cerenimo çoook sağol özet için iyi oldu gerçekten...

benim en çok merak ettiğim şey fatmagüle eskisinde olduğu gibi kerim kötü davrancakmı? eskisine bakıorumda fatmagül kerim ne dese yapıo önünde köle gibi ama burda fatmagül en azından sert tavır alabiliyo kerime inşallah dövmez fatmagülü kerim

Herşeyımı aldılar bedenımı,ruhumu,onurumu hayellerımı...Herşeyımı alıp kirli bı zarfa sıgdırdılar:KK43:(

Dün gece bir bulut olsamın final bölümünü izledim izleyememiştim, ağladımda bayağı:KK43:( engin akyürek oyunculuğunu konuşturmuş resmen,maço erkek tavırları daha yakışıyor bence engine,fatmagüldeki performansı yavan kalmış yanında.... dizinin müzikleride çok hoş... tavsiye ederim kızlar özellikle aytekin ataşın mecnunum leylamı gördüm parçasına bayıldımm....

Herşeyımı aldılar bedenımı,ruhumu,onurumu hayellerımı...Herşeyımı alıp kirli bı zarfa sıgdırdılar:KK43:(

Fatmagül çok pis koyuyor yav, lafları insanın içine oturuyor. Yani yazanlar müthiş yazmış..

Dayanamadım izledim yine..Fatmagül'ün eskisine göre daha güçlü durması çok iyi bence. Umarım Kerim'e aşık etme gafletinde bulunmazlar..

Şeye çok güldüm te o zengin bebesi nişanlısıyla yatamamış, olmamış yaa. Şeyleri kopasıcalar..

Kerim yapmamış, saflığına yenildi tam hapı yuttu yani.. O Vural da belki vicdan azabından sonra söyle rmi acaba, durumu hiç iyi değil..

Hele bölüm finali neydi yavvv, gelecek hafta nasıl olacak acaba...

Son düzenleme:
şu mustafaya gıcık oluyorum bn erkek olsam . nişanlıma tecavüz edenleri araştırır bulurdum daha fatmagülü dinlemeden hemen kızı suçladı bu ne biçim aşk:S fatmagül de salakmı nie komutana anlatmadı sustu anlatsana kızım ne bakıyosun mal mal ya

Mustafa...

Milletin gazına gelen, kendi düşüncesi, kendi kararları olmayan, nereye çekersen oraya giden, kişiliği oturmamış birisi. En nefret ettiğim erkek tipidir...

Son düzenleme:
hımmm akşama geri dönüyorum kerim sapıklarla teknelerinde buluştu..konuşmaya çalıştı halden anlayan kim vural kız benim de hep gözümün önünde gözleri güzeldi deyince kerim zıvanadan çıktı saldırdı..ayırdılar..hepsine bela okudu çocuk ordan uzaklaştı gitti bir yerde içki içti...bunlar kendi başlarına kaldılar teknede hepsi olayın etkisinden kurtulamadıkları konusunda konuştular..hem korkak hem sapık olan selim de gitti..vural kerimin kıza bişey yapmadığını erdoğana itiraf etti. erdoğan da sakın bunu ona söyleme uyarısını yaptı..
otele gelince, akşam eksik çarşaf bırakan kat görevlisi odaya kapının kilidini açıp girdi fatmagül bunu fırsat bulup kaçtı..biraz dolandı istanbul onu korkuttu geri döndü..kerimin masaya bıraktıklarını yedi içti. koltukta uyuyakaldı..kerim de odaya gelip kıyafetleriyle uyuyakaldı...

aaa kerim bişey yapmmaıştır diyrdum ama beren 4 kişi dedikçe de emin olamıyodum
özet süper oldu:lepi:

ama dizi beklediğim gibi çıkmadı
izlerken sıkılıyorummirmirmirmir hatta çoğunu tekrardan ya izliyorum ya da hiç izlemiyorum bile

Son düzenleme:
ben bu dizinin filmini izlemiştim ama diziyi yarımyamalak izledim birkaçkez ve beğenmedim,izlemiycem.

engin bu dizide ne kadar karizmatiklesti yafff
ben bu adami hic sevmezdim, ama simdi boshayallersmile

benim en çok merak ettiğim şey fatmagüle eskisinde olduğu gibi kerim kötü davrancakmı? eskisine bakıorumda fatmagül kerim ne dese yapıo önünde köle gibi ama burda fatmagül en azından sert tavır alabiliyo kerime inşallah dövmez fatmagülü kerim

hahh evet cnm yaa bende bunu cok merak ediyorum
tam yazcaktim baktim sen yazmissinolumunekankayizsmile

arkadaşlar fragmanını izlerseniz buraya yazarmısınız neler olduğunu?
benim işyerinden izleyemiyorum ama çok da merak ediyorum:KK43:((

X