Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

deildir hamile..
filmde tecavüzden hamile kalmıyodu zaten..

kerimle evlendikten bi süre sora,
kerim bi gece eve sarhoş gelir ve ilk kez birlikte olurlar..
sevmiştir kerimin mahçup tavırlarını ve itiraz etmez fatmagül,birlikte olur..
o geceden hamile kalır..

soraaaaaaaaaaa.....sorasını anlatmiim bence sanırsam,kızarsınız falaneyvahedigeldismile

hee hamile o bakın görürsünüz.
zaten şu dizilerdeki hamilelik işine aklım sırrım ermio.
la ben 1 senedir deniom nie olmuo...

ya ben nie bu diziden soğudum hiç heyecan yok kızlar yaaaa.
yani bir sonraki sahneyi tahmin edebiliosunuz.
akıcılık namına bişi yokki..
fatmagül pöyküre pöyküre ağlıo,yengesi gözlerini belerte belerte bakıo.
saf abisi bi kelimeyi 30 kere sölüo.
tamam karakterler bunlar ama ..
olayda beni çeken hiç bişi yok.
oysaki ne umutlarla izlemştim.
yani dgr bi diizi öyle bir gecer zamankiyi izleyince bu dizi çok yavan kalıo..

vereliniortakben dün öyle düşündüm..

son bölüme kadar iyiydi de artık heyecanını kaybetti,herkez bir sonraki bölümde ne olacağını biliyor kerim kötü biri olacak falan diye..

bence kerim kötü birisi olamayacak..çünkü kerim çok üzülüyo fatmagüle..dün üstüne çay dökülünce falan nasıl fırladı hemen bişey oldumu diye..bence önceki dönemlerdeki filmlerden farklı olacak bu..

kerim fatmagüle aşık olucak ona kendini sevdirmek için herşeyiyapacakmış gibi geliyor..-tatlicadiarzu-

hee hamile o bakın görürsünüz.
zaten şu dizilerdeki hamilelik işine aklım sırrım ermio.
la ben 1 senedir deniom nie olmuo...

Vallahi benimde ermiyo.Bi seferde hemen hamile kalıyolar ya.Biz uğraş uğraş zor.Nasıl iş bilmiyom ki?:1closedeyes:

ay kıl odum dünkü bölümeboshayallersmile,çok saçmaşutarafagitti,fatma-bihter jandarma komutanına düzgün bile cevap veremiyor,de sene kız ben korkudan anlatamıyorum,kimse seni zorla ordan götüremez,dr da öyle bi hoplatırlar sonuçları değiştirdiler diye,kolay mı öyleguclubacismile...kerimde hem para almıyor hemde evleniyor,sazan tövbe tövbesempatiksalakcinni,yapmadıysan öyle de,kimse seni zorla alı koyamaz,sonuçta muane edildi bu kız senin izin orda varsa suçlusun,yoksa kimse sana laf atmaz,çok saçma değilmi kızlar,hangi devirde yaşıyoruz,tıp okadar ilerlediki ,vesikalı fotolar da korkunçsırnaşık şey,resmen acinacağına gülmekten yerlere yattım,güçlü bir yapı değil,heycan yok bu dizide:dilcikar:,olmadı berene bu rol Aşk-ı-memnu'dan :jeyyar:sonra bence..:hulya:

Katılıyorum canım dizidesaçmalık var ama izliyoruz yine benim hoşuma gidiyooo :)

öyle bir gecer zamankiyi izleyince bu dizi çok yavan kalıo. aynen katılıyorum canım ama ilerleyen zamanlarda olaylar ayrıntılandımı belki daha izlenebilir bi hal alabilir başlarda aşkı memnu da bana öyle Gelmişdi

bence filmiyle bağlantılı olmayacak dizi..
mesela Kerim; fatmagul e asık olacak..
fatmagul hamile..cocuğu da doguracak..
Mustafa kendini denize verecek..
fatmagul ve Kerim birlik olup,bu olayı açığa kavuşturacak..
o renkli gözlü cocuğun annesi de itiraf edecek..
Kerim zaten kimlere rüşvet verildiğine kadar biliyor herseyi tek tek anlatacak..
Mustafa olan biteni duyacak,ailesi de..pişman olacak..fatmagul U geri isteyecek..ama fatmagul Kerim i sececek..
bence seneryo bu :))))

bende fatmagülün hamile olmadığını düşünüyorum
olay çok farklı boyuta gider ya
hangisinden bu çoçuk diye.

Fatmagül hamile ve Kerim olanları kabullenemediği için hergün Fatmagül'e sarhoşken eziyetler edecek dövecek ,bu esnada bebeği düşürecek,hastanede yine Fatmagül şikayetçi olmadığını söyleyecek,düştüm diyecek.

icimizde ne cevherler varmış kızlar haberimiz yok :))))
hepimiz senarist olduk maşallah :)))
ben Kerim i kötü düşünemiyorum ya..fatmagul un üstüne çay döküldü onda bile ayağa fırladı..dövmesin fatmagul u ya,asık olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…