Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Fatmagül kötü bakıyo kerimeeyvahedigeldismile

hatırladığım kadarıyla bu kerim ilerleyen bölümlerde eziyet edecekti fatmagüle. ama kızın bakışına göre fatmagül evlendikten sonra yer bu kerimi gibi :)

bugün fatmagüle çok kızdım çok aptallık yaptı sen kendini savunmazsan elalem uğraşırmı bu kadar senle ebe nine hep korumak istedi ama fatmagül hiç dinlemedi hiç:umursamaz:haklıyken haksız oldu şimdi.

iki günde hamilelik bulantılarımı başlar sizde, kızın durumdan midesi bulandı...resmen parayla satıldı...

kerim parayı geri verirken yenge olacak cadoloz nasılda paraya bakıyor...
kerimin işi zor valla ...

ay izleyebildim diziyi tutuk tutuk ta olsa :)
bencede hamile fatmagul..ama Kerim iyi yaptı parayı almadı,keske fatmagul gorseydi..
Mustafa da ne kadar hainmis ya!!!yuh yani!!!hiç mı tanımamış fatmagul u?nasıl da hemen inandı elalemin lafına ya!!!boyu devrilesice!!!!o kadar vücut yapacağına nişanlısını taniyaydi deve!!!

düğün için çektikleri fotolar neydi öle ikiside katil gibi bakmış...akannehir

kaydirigubbakcemile3.. düğün yazmışım ne düğünü ayol..fatmagülün kırmızı kuşağa baktığı an feciydi ..off

ilerleyen bölümlerde yaşaranlarda çok şeyler deişecek bence.bu tecavüzcüler birbirine girecek gibi...

En başında Fatmagül Kerim'den kaçtı ya orda ağla ağla bi hal olduk annemle mafoldumben

Yaşaranlar da yine sinirimi zıplatanlar olarak güne adlarını yazdırdılar klava:

Yenge zaten hepten sinir. Allahından bulsun pislik kadın.

Mustafa'yı da alcaksın süründürceksin yani. Pislik yaaa erkeğim diye dolanıyor bi de ortada klava:

Ben bu bölümde jandarmaya da sinir oldum. Ya kız depresyonda zaten ne diye üstüne gidiyosun,ağlıyor yaa.. Konuşamıyor. Sen de böyle yaparsan kasabalı tabi alasını yapar. Öyle jandarmalarda köylerde,kasabalardan uzak klava:

Kerim Fatmagül için üzülüyor. Benim anladığım o. Üzüldüğü her haliden belli. Israrla diyorum ki annesinin olayı verilmeli.

O Erdoğan tam pislik.

Ahh Fatmagüll " evet " dedin yaa.. İçim sızladı. off mafoldumben

fatmagul beni bitirdin bu aksam:gitme:
agla agla cok kotu oldum yaasenağlamasenağlama

fatmagül hamile diyelim peki hangisinden yahu ıyy çok kötü bir durum yaa.. mustafayada uyuz oldum yazıklar olsun insan sevdiğini bilmezmi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…