farlutala rağmen hamileliğini öğrenen var mı

ftmkrks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
270
5
arkadaşlar
farlutal kullandım. 12 gün gecikme. idrar testleri negatif. ama dün yaptığımda bi anormallik vardı sanırım yanlış yaptım. kan testi yapamam çalışıyorum ve yaptıracak yer yok. beyaz akıntı. iştah artışı ve kirpikler karışıyor vs. ama en önemli olan göğüslerde bi değişiklik yok. bi fikriniz var mı.

yok mu bi fikri olan okuyup kaçmayın arkadaşlar.. lütfen.. 2 yıldır hayal kırıklığı mahvetti. bi bebeğimi düşürdüm hamile olduğumu bile anlamadan.. şimdi ise buluttan nem kapıyorum..

madem gecikmen vardı farlutalı neden kullandın? kanda hcg ye bakmadan dr. asla farlutal vermez.

geçtiğimiz ay bende tam 10 gün geciktim
tam 6 adet idrar testi yaptım farklı zamnlarda ve hepside farklı markaydı
ve hepsindede pozitif cıktı
kanda ise negatif doktor farlutal verdi ama ben hamile olduguma inanıyordum içmedim
evet hamileyişim ama ne yazıkki kimyasal gebelikmiş adet kanıyla düştü gitti
sen ne yap et kanda baktır

madem gecikmen vardı farlutalı neden kullandın? kanda hcg ye bakmadan dr. asla farlutal vermez.

farlutalı kendim aldım desem yaptım bi hata kabul ediyorum.. ama son 4 ü içmedim pişman oldum. o yüzden soruyorum.. anlaşılan hamile falan değilim...bu ay da aynı hüzün... ama yinede teşekkür ederim cevap yazdığın için...

geçmiş olsun arkadaşım... zor.. benim durum biraz karışık.. kanda test için ilçeye gitmem gerek. ama gidemiyorum. anlaşılan hamile falan değilim. teşekkür ederim cevap yazdığın için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…