Göz Makyajı Farlarınızı gözünüze neyle sürüyorsunuz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

I_am_no_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
9
0
Arkadaşlar farlar kutularından çıkan o küçük süngerli aplikatörlerle pek güzel sürülmüyo fırça yardımıyla sürmek daha çok işe yarıyomuş.. Fırça takımları için bikaç yerde baktım da cok pahalı geldi genelde takımlar 100 ytl civarıydı hatta 330 a bile var!! Sizin kullandığınız ve memnun kaldığınız far fırçası takımları var mı? Markaları ve fiyatlarını paylaşır mısınız?

ben genelde farların içinden çıkan aplikatör yerine aplikatör takımı alıyorum...onu kullanıyorum...parfümerilerden en iyisini istediğimi söylüyorum veriyorlar bir tane..ama uzun süre dayanmaz tabi...fırça takımı dediğin neymiş ki, 100 ytl miş, pahalıymış ya....

benim fırça takımım var uzun saplı far fırçası kullanıyorum fırça takımım max factorun hediye etmişlerdi bana aplikatörle iyi sürülmüyor

watsons dan aldığım fırça setim var gölgeleme faln yapacaksam o fırçaları kullanıyorum ten rengi yada kaş altına beyaz far süreceksemde parmaklarımı kulllanıyorum canım..kaydirigubbakcemile2

aynen..bende genelde parmak kullanırım..geçenlerdfe fırça aldm ama dayanamadım yine parmaklarımı kulolandım :)) çok daha iyi sonuç veriyor..fırça da neymiş :))

çok nadir far kullanırım ben..
onda da bir müşterim loreal de bölge mdr.ydü.o getirmişti bana fırça seti.
hem yumuşacık hemde rengi daha çok vurguluyor fırçalar.
yalnız bir püf noktası söylemişti bana,fırçayı kullandıktan sonra yıkayıp tüylerini havalandırarak suyunu alacaksın,sonrada terseten kurutacaksın demişti..kaydirigubbakcemile5

valla kozmetik mağazalarında satılan 6 sı birarada olan küçük far fırçaları var.ben onlardan kullanıyorum.onlarda kalite kalite elbetteki.ama ben memnunum.valla 100 ytl veremem bir fırçaya

ben de aplikatör kullanıyorum. farların içinde olanları. ama ucu damla şeklide olanlar daha iyi oluyor. bir de hobi den aplikatör aldım 10 lu ve çok güzel hem kalın hem ince uçlu olanları var. gölegelendirmeyi güzel yapıyorum onlarla. fırça hiç kullanmadım.
hem çok pahalıymış valla.o paraya bir sürü makyaj malzemesi alırım ben.hihoyyyt

ne yaptın kuzum 100ytl 300ytl samur fırçamı alıyosun sirkeci zazahanda 25ytlye günlük kullnıma uygun fırça setleri var

ya aslnda bende parmakla fln sürüodum ama youtube daki makyaj videolarını izledim çok güzel yapıolar bende yapmaya çalıştım olmadı cünkü orda çeşit çeşit fırça kullanıolar.. bizimkilerle de olmuo ondan heveslenmiştim ama uygun fiyatlı bulamadım işte.. 330 a gercekten war laure mercier mi öyle bi markanın.. şöyle 15-20 ye fln bulsam alıcam valla ...

soledad watsons dan aldığın fırca seti güzel mi fıyatı ne kadardı hatrlıo musun?

benim değişiyor mesela ert yapmak istemiyorsam dağıtmk istiyorsam farı örneğin beyaz farı kullanırım ilk basta muhakkak onu pamukla sürüyorum sonrakeskinlestirici farklı bir renk için içindeki fırcayı kullanıyorum kendi fırcasıını yumusatmak istediğim yerlerihafif parmaklarımla yumusatıyorum süper gözüküyor :) bence fırcayı iyi kullandıktan sonra yada iyi makyaj yapmayı bildikten sonra isterseniz 1 milyarlık fırca alın yine bi işe yaramaz :) biraz yetenek gerekiyor arkadaslar :) makyözlerde coğunlukla bu tür setleri kullanmazlar

uzun fırçalarla yapabiliyorum ancak avonun far fırçaını kullanıyorum genelde ama gölgelemede dağıtmalarımıda ayrı bir fırçam var watsonsdan almıştımm onlaa yapıyorum o küçük aplikatörlerle yapamıyoruma.s

ben nadiren far kullanıyorum...kullanınca da parmağımla sürerim hep, aplikatör özürlüyüm biraz:roflol:

aplikatör kullaniyorum bende ucuzlardan, ypiraninca atip yenisini aliyorum ama ebayden firca setleri takip ediyorum bu aralar set seklinde almayi düsünüyorum pudra ve allik icinde lazim cünki

eskiden aplikatörle sürerdim.
artık fırça kullanıyorum.
parfümeriden hediye vermişlerdi, 4 boy fırça vardı içinde. far için olan fırçası güzel, diğerleri kötü çıktı.
fırça ile uygulaması hem daha kolay hem daha güzel görünüyor bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…