Göz Makyajı Farlarımızı paylaşalım(resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sephora farları yazın 5 tl ye almıştım indirimden.ama sanırım 15 tl idi indirimsiz fiyatı
alix avienide 9 tl ye almıştım tavsiye ederim çok güzel.hatta allık olarak bile kullanan varmış:)ben tavsiye etmem ama allık olarak kullanılmasını
erik rengi sephora far..numarası09
bakır rengi sephora far numarası 02
alix avien far numarası 215

kanka topiğin hayırlı olsun öncelikle a.s.
bende eklemek istedm farlarımı döktüm ortalığa :lepi:
devamı gelir kankoo gamyoncuiremsu
hee bide senin gibi yakından çekmedim kollarıma da sürmedim :1rolleyes:
kullandgm renkler bunlar buyrunnnnnnnnn

Son düzenleyen: Moderatör:
yavru ceylanım topic mi doğuyruyon anlamadım ben valla. şu an modumda değilim yarın farlarımı paylaşırım ben de
:roflol:
paylaş tabi kuşomhihoyyytbereket gelsin bölümümüzezemuszemus

kankeeee:dance:
beraber aldığımız farları gördüm yihuuu:sm_cool:
bebem en altta bi farın var 4 lü,bayıldım renklerine...ilk sıradaki 2 ve 5.inci sıradaki farlarda tam benlik:1closedeyes:hepsini güle güle kullan kankam..Şeniz
olsun,ben gözünde görürüm nası olsa,yaparsın bana özel sıvacınıaklinialirimsmile
kokoş kankamolumunekankayizsmile

bunlar da benden olsun
cameleon far paletim
[/url][/IMG]ellanor far paletim
[/url][/IMG]bunlar da minik farlarım soldan sağa silver line,oriflame,loreal,loreal,flormar,2 tane kalem far ama birinin adı silinmiş,diğeri avon. en alttaki paletin de markası silinmiş.
[/url][/IMG]

patiiiiiimmmm Çok üzgünüm çoookbacım yazsana şunların adını soyadını, 22li yeşilli farın yanındaki koyu yeşil tekli farın tasfirini ve kütük bilgilerini istiyorum:mymeka::teselli:

kuşuummaklinialirimsmile
sende az kokoş değilmişin heaklinialirimsmile..elenor markalı setin renkleri hoşuma gitti..özellikle alttaki pembeli tonlarzemuszemus
bu kadar farın var,senden makyajlar beklerim ona görekaydirigubbakcemile
hepsini güle güle kullan balımŞeniz

inşallah canımcım. daha bi sürü vardı da kullanmıyom die eşe dosta vakfettim ,ne zalakmışımmm:roflol:

kızlar hepinizin paylaşımları süper çok iyi fikir oluyo..bende şöle her tonda far almayı düşünürkenbayanssulusmile

Tonlarına bayıldım,çok hoş bayanssulusmile
beğenmene sevindim canokaydirigubbakcemile5
canım çok güzelmiş farlarınhihoyyyt
markalarını yazabilirmisin rica etsemŞeniz

Güzel günler bayanssulusmile
çok tatlısınopuyorumnanaktan
her zaman günün güzel geçmesi dileği ile bitanemolumunekankayizsmile

kızlar hepinizin paylaşımları süper çok iyi fikir oluyo..bende şöle her tonda far almayı düşünürkenbayanssulusmile

saol ozzy cimhihoyyyt
düşündüğün tonlar nelerdir meselaCADIARZU

İşte tüm farlarım canlarımmm... :kedi: boshayallersmile opuyorumnanaktan

Merak ettikleriniz olursa numaralarını yazarım kuzular, sormaktan çekinmeyin... olumunekankayizsmile

Carmina mavi krem far kuş kafam nosu 250
:dance:

aprilimolumunekankayizsmilerujlarına bayıldığım gibi farlarınada bayıldımakannehir akannehir
heleki kahveli bronzlu olanlara bittim:asigim:şeftalimsi bi flor mar var,onada bayıldım:lepi:
2 li var bitane,sanırım verita markası..
ya hepsi çok güzel be:lepi: güle güle sür dünyalar güzeli kankamopuyorumnanaktan

moon manken fiziklim,sende güle güle kullan farlarınıopuyorumnanaktan
içim açılıyo bakarken..renk renk.cıvıl cıvıl:sm_cool: :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…