Göz Makyajı Farlarımızı paylaşalım(resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
makyajın olmazsa olmazı:nazar: farsız bir makyaj düşünemiyorum:1closedeyes:burada farlarımızı,beğenip beğenmediklerimizi,kısaca önerilerimizi paylaşalım:79:
ilk resimler benden,devamı sizden:82: :80:

cecile 8'li far..numarası yok..20 tl ye almıştım
grnt2581.jpg

grnt2577.jpg
grnt2579.jpg

cecile 4'lü far..numarası 121​
860254b9.jpg
7c8fd4eb.jpg

golden rose far paleti..18 tl civarı
43ebc94c.jpg
06db5d6c.jpg

pastel far'ımı sevmem:umursamaz:sadece kahve rengini beğeniyorum..tavsiye etmem açıkçası:umursamaz:
grnt2590.jpg

grnt2585.jpg
grnt2588.jpg

şimdilik bu kadar..yine resim ekliyeceğimhihoyyytumarım eğlenceli ve bol paylaşımı bir topik olurzemuszemus

Son düzenleme:
En sevdiğim makyaj malzemelerinden biridir farbayanssulusmile Çok fazla farım yok ama elimdekileri ekleyeyim ben de bi ara. Bu arada kanka senden şöyle parlak ıslak gibi duran far önerisi bekliyorum krem far gibi olcak ama uçup gitmeyecek dağılmayacak öyle bir şey önerirsen çok sevinirim Şeniz

abaw çok iyi olmuş kanka bu topik , herkes görür alırkaydirigubbakcemile
yarın ayağa kalkacağım , çeker koyarım hemen gülüm olumunekankayizsmile

Vayy bir topik daha. Helal ossun kuzumolumunekankayizsmile farı olan paylaşsın ben yandan bakayımmm yerimseniben

hayırlı olsun canım yeni topiğin a.s. benimde öyle çok farım yoktur burdan bakarak fikir edinirim artık opuyorumnanaktan

patronum ama benim arabam yok ki farı olsun :KK3: nasıl paylaşıcam :KK3: sırnaşık şeysırnaşık şey

bacım sen benim paylaşımları görsen oturup ağlarsın
okadar fukarayım kaydirigubbakcemile3
iyi olur gerçi bu sayede bende eksiklerimi tamamlarım
:jeyyar:
yok fukara mukara:eek:lmaz:
ben farlarımı istiyorum:enbuyukkk:KK43:nerden benim oluyosa-tatlicadiarzu-)anam eklede gözümüz şenlensin işte:dance:eek:turur ağlarmıyım,gülermiyim o zaman bakarızlülülülülülü

En sevdiğim makyaj malzemelerinden biridir farbayanssulusmile Çok fazla farım yok ama elimdekileri ekleyeyim ben de bi ara. Bu arada kanka senden şöyle parlak ıslak gibi duran far önerisi bekliyorum krem far gibi olcak ama uçup gitmeyecek dağılmayacak öyle bir şey önerirsen çok sevinirim Şeniz
bebem anladım derdini..golden rosenin tamda istediğin gibi farları var..kozmetikçiye gidince golden rosenin tekli krem farlarını istiyorum de,onlar göstertir:hulya:
fiyatlarıda 7 tl civarı olması lazım

abaw çok iyi olmuş kanka bu topik , herkes görür alırkaydirigubbakcemile
yarın ayağa kalkacağım , çeker koyarım hemen gülüm olumunekankayizsmile
bende merakla ürünlerini beklicem kankamopuyorumnanaktanayağa kalkta hayırlısı ile:Saruboceq:
Vayy bir topik daha. Helal ossun kuzumolumunekankayizsmile farı olan paylaşsın ben yandan bakayımmm yerimseniben
bakınırken arada sende eklersin be nazomaklinialirimsmile
hayırlı olsun canım yeni topiğin a.s. benimde öyle çok farım yoktur burdan bakarak fikir edinirim artık opuyorumnanaktan
teşekkür ederim tırtılımopuyorumnanaktan
olanı ekle bitanem,maksat birbirimizden fikir edinmekŞenizsende çok başarılı makyajlar yapıyorsun..kullandığın farları görmek isterizhihoyyyt

patronum ama benim arabam yok ki farı olsun :KK3: nasıl paylaşıcam :KK3: sırnaşık şeysırnaşık şey
arabem nerdeCADIARZUneeeeee:1shok:göldemiiidelikafaduldenaaaaahhh:nazar:

:roflol::roflol::roflol:

gülme sen kelebenkkaydirigubbakcemileşımartma şunu:dilcikar: :roflol:

ne o bir topik az geldi voltran mi olusturyorsunuz leyyyyn zincir halka derken butun kk yi ele gecireceksiniz demii :KK1:
hayirli olsun canlar en yakin zamanda bende zulamdaki makkaj esyalarimi paylasacagim

çekebildim sonunda farlarımı , çok farlı marlı makyajlar yapmam ama genelde liner olark kullanırım kaydirigubbakcemile3

clinique ve smashbox , renklerini çok seviyorem , göz rengimi mavi yapıyorler (clinique allık olarak da güzel duruyor )
2104.jpg

cecile ve pastel farlarım . cecile bu farları çok daha güzel , diğer dörtlülerden .
2122.jpg

alix avien , bu da güzel.
2124.jpg

cecillerim , biraz fazla toz tozlar sanki , baz ile daha güzel oluor .
2132.jpg

g.rose roll on farlarım bunları çok seviyorum.
2145.jpg

flormarları da beğeniyorum , açık renklileri mutlaka her makyajımda baz olarak kullanırım.
2152.jpg

bu da cd kutulu farlarım kaydirigubbakcemile3 kırık çıkık farlarımı cd kutusuna yapıştırdım derli toplu durmaktalar.
2155.jpg

bu kadaaarrr guclubacismile rengini görmek istediğiniz olursa swatch yaparımhihoyyyt

seni ben yerim ula:roflol:
cd kutusuna yapıştırmış,akıllı bıdığım:lepi:kanka ne dahiyane hatunsun he:jeyyar:
cecile farımız aynıhihoyyytalix avien far'ının rengini çok beğendim:hulya:baz olarak kullandığın ten rengi flormar'larda güzel bir buluşyerimseniben
golden rose rolon farların sıvacını isterimhihoyyyt:kedi:
çok merak ettim renginihihoyyyt
hepsini güle güle sür kokoş hatunumŞeniz

hayırlı olsun tanrıçamopuyorumnanaktan wala farım olsaydı paylaşırdım fotocuklarını emme yok wala.sempatiksalakcinni

bende de bi far kıtlığın var ki sormayın gitsin

zaten şöyle zengin seçenekli far paletleri almak istiyorum bana da fikir olur.

hayırlı olsun tanrıçamopuyorumnanaktan wala farım olsaydı paylaşırdım fotocuklarını emme yok wala.sempatiksalakcinni
teşekkürler pirhotumolumunekankayizsmile
göz makyajını fazla sevmiyosun demekki..olsun tatlım,belki burdan beğendiklerin olursa alır eklersinopuyorumnanaktan

bende de bi far kıtlığın var ki sormayın gitsin

zaten şöyle zengin seçenekli far paletleri almak istiyorum bana da fikir olur.

umarım canımkaydirigubbakcemile5

yavru ceylanım topic mi doğuyruyon anlamadım ben valla. şu an modumda değilim yarın farlarımı paylaşırım ben de

X