farklı bi sorum var lütfen cevap:(

bilgmuh

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2012
144
-61
ya arkadaşlar bilmiyorum bu sorun sadece bende mi var ama utanmadan sorucam tek buraya sorabilirim çünkü, nasıl deyim iklişki esnasında bacaklarımı tamamen açtığımda içim cok acıyo yapamıyorum normal açıyorum bi bacağım serbest diğeri sabit şekilde öyle oluncada tam o sıvı geleceği zaman kayabiliyo eşiminb şeyi ( ay cok utandım ) bebek istediğim içinde üzülüyorum ama her zaman kaymıyo tabi var mı bu problemi yaşayan yoksa ben tek miyim

canım konu hakkında pek bilgim yok ama bir jinekolojiğe başvursan daha iyi olur rahminde yara falan varsa ondan da olabilir ama tam olarak bilmiyorum tabi böle sorun yaşayanlar var tedaviyle zamanla geçer sen bir an önce doktora başvur utanmada bunda utanılcak bir şey yok hepimiz insanız hepimizin başına gelebilir kendi kafan da da büyütme üzülme yani

ne kadar süredir evlisin canım acaba kendini çokmu kasıyorsun yada yara falanda olabilir bi jinekolaga görünmen iyi olur.

Pozisyon değişikliği dene .. Anladığım kadarıyla misyoner pozisyonda bu anlattıkların oluyor .. Benimde ilk zamanlarda bacaklarım çok açık olduğu zaman acıma hissi hissediyordum ve rahat olamıyordum .. Dog style dene ve eşinlede konuş bu durumu bu şekilde sorununu çözersin gibi geliyor bana ayrıca utanılcak bir şey yok bunda

canım en basit pozisyonda acı hissediyorum diyosun... kesinlikle doktora git.. utanılcak hiç ama hiç bişi yokki bunda. doktora diyeceğin şu!!!!! ilişki esnasında acı hissediorum.... bu kadar oda zaten ultrasonla bakıcak ne var ne yok diye.. tatlım bu acı kistten, miyomdan yada yaradan olabilir... ilerde gebelik olursada sorunda yaşayabilirsin.. git bi görün ne kaybedeceksin...

Yilda iki defa biri smear testi olmak uzere jinekolog doktoruma gidiyorum.Her muayenede sordugu sorulardan biri "iliski sirasinda aci duyuyormusun" boyle bir problemim hic olmadigi icin cevabim hep hayir oldu.Bu yuzden neden sordugunu bilemiyorum ama onemli bir sorunki ben bu soruyla hep karsilasiyorum.Bence bir jinekologa gitmeniz gerekiyor.

ya normalde hiç acı duymuyorum sadece o pozisyonda iyice bacaklar açıldığı için korkup kendimi çok sıkıyorum sanırım o psikolijiden kaynaklı bi acıma olabilir cünkü diğer pozisyonlarda acı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…