Fantazi kıyafetleri-İç çamaşırları

Turuncu deniz ayakkabısını aklıma kazıdım hahahs bende hep puma çantası takıyorum siyah çanta gold puma yazıyor benimle ölür o çanta öyle diyeyim görürsen çilekli de don deme

Bende istiyorum da korkuyorum hep aptal saptal çıkıyorlar
Bir de kargo poşetinde görünür ya da faturasını dışına koyarlar diye korkuyorum. Fantezi giyim diye yazıyo bazılarında deliriyorum.
Bir ara ben de takiliyordum. Netten kondom falan aliyorduk saticiya yuz defa soruyordum ustunde gorunecek mi diye.
Sonra dusundum de bu kuryeler gunde yüzlerce paket tasiyor. Kalkip da üzerindeki faturayı okumuyorlardir. Suan sallamıyorum

geçen gün bir arkadaşım pentiden bralet almıştı kargocular penti olduğu için merak edip açıp sonra zımbalamışlar
korkularım ondan sonra başladı zaten
mesela fantezi zıbın gibi olan bodylerden almak istiyorum ama alamıyorum açarsalar diye ofiste hep ben açıyorum kapıyı musallat olurlar diye cesaret edemiyorum

Ilk defa boyle bir sey duydum. Gonderilirken zimbalanmis olabilir mi?
Kuryelerin acip geri zimbalayacagini sanmıyorum. Şikayet konusu olur çünkü. Şaşırdım.

Ben de bir defa gizli gonderim yazan bir yerden kondom aldim. Bir geldi faturada sağlık ürünü yaziyor o tamam. Ama kutuyu D...x yazan bantla bantlamislar
Nerde kaldı gizlilik?

Ama onun disinda hep gizli geldi ic çamaşırı ve diger cinsellik ürünleri.
Ozellikle magazaya sorup ekstra gizli olmasini talep edebilirsiniz. Ben guvenemeyince oyle yapiyorum.

gönderen mağazaya sorduk açıp tekrar kapatma gibi zımbalama gibi bişey yapmayız dediler.
şikayet etti ama sonuç çıkmadı sonuçta ne doğru ki :)

bi cesaret geldi alıcam galiba hep bakıp kapatıyordum gizli sapık gibi

Ben kargo gonderirken ondeki adamla bir diyalog geçmişti gorevli arasında. Suphelendigimiz gonderileri aciyoruz diye. Suphelendilerse demek
Alin tabi. Trendyoldan alacaksaniz soru sor kısmından soyleyin gizli gonderi istediginizi. Yardimci oluyorlar.

İşte büyük ihtimal penti poşetini görünce kesin gecelik südyen falan var sandılar
çok fenalar çok

Öyle yapacağım ya da adres olarak evi vercem eşim teslim alsın hhshdgsh beni görmesinler

Trendyoldan alip teslimat noktasina isteyin. Hem gidip kendiniz alabilirsiniz hem de bir sonraki siparisiniz icin indirim alırsınız.
o özellik kaldırıldı malesef, en son ki kargomu teslimat noktasından aldım,ertesi gün baktım kuponum yüklenmemiş Trendyol adistanla irtibata geçtim, ocak sonlarında kaldırılmış,

o özellik kaldırıldı malesef, en son ki kargomu teslimat noktasından aldım,ertesi gün baktım kuponum yüklenmemiş Trendyol adistanla irtibata geçtim, ocak sonlarında kaldırılmış,
Yaa? Haberim yoktu. Ben genelde teslimat noktasi secmiyorum. En son yilbasi zamaninda istemiştim teslik noktasina. Kaldirildi demek kuponlar.

Yaa? Haberim yoktu. Ben genelde teslimat noktasi secmiyorum. En son yilbasi zamaninda istemiştim teslik noktasina. Kaldirildi demek kuponlar.
Aynen,ben genellikle teslimat noktası seciyordum,bir sonraki alışverişte 10 tl kupon veriyordu, malesef kaldırıldı ama trendyol kendi ürünlerinde cok güzel kuponlar veriyor, bazı ürünleri tıklayınca altta kuponlar oluyor,200 tl lik alışverişe 100 TL, 100 lik alışverişe 50 tl gibi

200 tlye 100 tl hic denk gelmedim.
150 tlye 5 tl falan gibi gereksiz kuponlar geliyor

200 tlye 100 tl hic denk gelmedim.
150 tlye 5 tl falan gibi gereksiz kuponlar geliyor
Trendyol milla trenyol modest gibi trendyolun.kendi ürünlerinde oluyor, şuan bile var ama fiyatlari sisirmisler, 300e 100, 200 e 50, ürüne göre değişiyor kuponlar, bazen hem ürünler indirilirimli hem de kupon oluyor, 300 150 bile kupon vardı, geçen şubat indirimlerinde denk gelmişti ama ben kullanamadım, kredi kartının limiti dolduğu için içimde kaldı resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…