Makyaj Ürünleri Fantastik Makyaj Yarışması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuzu vermek istediğiniz makyaj:

• 1. yarışmacı

OY: 37 10,5%
  • 2. yarışmacı

OY: 19 5,4%
  • 3. yarışmacı

OY: 116 33,0%
  • 4. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 5. yarışmacı

OY: 156 44,3%
  • 6. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 7. yarışmacı

OY: 9 2,6%
  • 8. yarışmacı

OY: 7 2,0%

• Ankete Katılan
    352
  • Anket Kapalı .
bu arad dikkatinizi çektimi bilmem amaaaa 3. olan yarışamacı arkadaşımız tıpkı aysun baceoğlu'na benziyor.....

Evet cnm bunun için yarışmanın duyuru topicinde konuşalım yerimseniben
Kızlar güzel fikirlerinizi bekliyoruzzz kaydirigubbakcemile5
Katılan katılmayan herkes bence fikrini yazsın sengözlerimebaksanab

bütün yarışmacıların emeğine sağlık hepsi güzeldia.s. özellikle 1 , 2 , 3 numaralı yarışmacılar çok iyiyidi:lepi: fakat benim oyum 5 numaraya gitti:CüvCüv:

Oyyy bambum geldiii :sm_cool:
Cnm emek verip yarışmayı hazırladığın için sana da çok tşk etmek istiyorum Şeniz

başarılar dilerim herkese hepside güzel ama birini seçmek zorundayız. oyumu kullandım hayırlı olsun:)

valla hepsi süper olmuşşş....
ama bir tanesini seçtim ben de herkes gibi

su35 canım 7 numara benim.maalesef utanarak sölüyorumm unuttum rimel sürmeyiii yakalancam korkusuyla yaptım ve artık bu 3.makyajımdı sıkılmıştım açıkçasıı.aslında bikaç farklı açıdan çekmiştim çünkü sağ ve sol yanakta siyahla çizilmiş şekillerde vardıı.öle de koydum ama bikaç arkadaşomla karar kıldı fotoların hepsini koyarsam çok gözü yoruyor karmaşık duruyor die sadece ön taraftan gözüken fotomu koydumm o yüzdenn.saoll canım bu arada önerilerin ve diğer sölediklerin için cidden herkse detaylı yorum yazmışsın

ben de 5 numaraya verdim ve kim olduğunu çok merak ediyorum, resmen beni benden aldı:)

yalnız bazı resimlerde düzenleme yapılmış...
düzenleme yapılmayanlar sırıtmışlar zemuszemus
düzenleme yapılanla yapılmayanlar bariz fark yaratıyor...

aynen katılıyorum canım. ben mesela acemiliğime denk geldi ilk defa kullnadım o programı. aslında biraz daha zamanım olsa daha fazla ilgi gösterip yollardım ama zamanımda yoktu son anda gönderdim ben fotoyu tühhhsenağlama

canım benim çooooooooook teşekkür ederim güzel yotumun için. hepimize üşenmeden tek tek yorum yapmışsın. cidden ama ben 2 buçuk saat uğraştım bu makyaja. aklımda bellibişi yoktu çünki. yapa yapa bu çıktı:)))Şeniz:lepi:

kısslar acaba 3 numara düş mü. göz ve kaş yapısı aynı. yüzünün tamamını görmediğimiz için çıkaramadım .ama kesin o dur yaaaaaaaa:)))CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…