Gebeliğe Hazırlık Famera kullanacaklar ✨hamile kalanlar🤰 buraya

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Minicikpandam

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2019
2.291
4.072
29
Kızlar selam üç kez klomen denedik yumurtam büyümedi polikistik over var . Bir kez de gonalf 450 iğne kullandım günlük 50 ml 9 gün boyunca 9 gün sonrasında kontrole gittim yine gelişme olmamış 11 mm de kaldı yumurtalar yine de çatlatma iğnesi deneyelim dedi doktor denedik olmadı bende doktorumu değiştirdim . Rahim filmi vs çekildim şükür sıkıntı yok bu ay famera adlı ilacı verdi bana 6 adet 6 gün kullanicam varmı klomenle cevap alamayıp bu ilacı deneyen ? Umut olun bana sonuçsuzluktan yoruldum vercekleri bir iğne kontrol edip dozu yükseltip azaltacak yumurtayı büyütmek bu kadar mı zor doğru doktoru bulmak bu kadar mı zor ya

Kuzum ben hiç kullanmadım ne klomen ne femara
Bu ay hsg cekildim sıkıntı yok cok sukur doktor ımpryl diye Bi takviye birde glukofen yazdı Ekim ayında direk femara ile baslıyacak klomene yanıt vereceğimi düşünmüyor zaman kaybederiz dedi femaraya daha çok guveniyor doktor ve ilaçlar bahane verecek olan Rabbim hep dua et ben ediyorum ve benım gibi bebek isteyen herkese diye ❤ inşallah guzel sonuclar alırsın canım

Kuzum ben hiç kullanmadım ne klomen ne femara
Bu ay hsg cekildim sıkıntı yok cok sukur doktor ımpryl diye Bi takviye birde glukofen yazdı Ekim ayında direk femara ile baslıyacak klomene yanıt vereceğimi düşünmüyor zaman kaybederiz dedi femaraya daha çok guveniyor doktor ve ilaçlar bahane verecek olan Rabbim hep dua et ben ediyorum ve benım gibi bebek isteyen herkese diye ❤ inşallah guzel sonuclar alırsın canım

inşallah canım benim bende infolic combi pembe toz şase glifor ve B12 kullanıyorum doğru söylüyorsun Rabbim ol derse olur dua ediyorum 🥰 inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız hayırlı sonuçlar en başta aklimdasin-iz 🤲❤️

inşallah canım benim bende infolic combi pembe toz şase glifor ve B12 kullanıyorum doğru söylüyorsun Rabbim ol derse olur dua ediyorum 🥰 inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız hayırlı sonuçlar en başta aklimdasin-iz 🤲
Bu ımpryl de inofolic gibi yumurtlamaya yardımcı oluyormus ınsallah gerek kalmaz femaraya belki bu işe yarar diyorum bi umut. B12 yi kendin mi aldın kullanmak için

Kızlar selam üç kez klomen denedik yumurtam büyümedi polikistik over var . Bir kez de gonalf 450 iğne kullandım günlük 50 ml 9 gün boyunca 9 gün sonrasında kontrole gittim yine gelişme olmamış 11 mm de kaldı yumurtalar yine de çatlatma iğnesi deneyelim dedi doktor denedik olmadı bende doktorumu değiştirdim . Rahim filmi vs çekildim şükür sıkıntı yok bu ay famera adlı ilacı verdi bana 6 adet 6 gün kullanicam varmı klomenle cevap alamayıp bu ilacı deneyen ? Umut olun bana sonuçsuzluktan yoruldum vercekleri bir iğne kontrol edip dozu yükseltip azaltacak yumurtayı büyütmek bu kadar mı zor doğru doktoru bulmak bu kadar mı zor ya
Kuzum sana şunu söyleyeyim femara çok güzel bir ilaç ama normalde de femarayı günde 2 veriyorlar, senin zaten zor büyüyor yumurtaların niye günde 1 verdi?

ben femara kullandım kullanmamam lazımdı çünkü bizdeki eş faktörlü ama o zaman acemiydik ve kullandım..
femara hakkında bildiğim şey.. klomen gibi kist yapmadığı ve yumurtaları kaliteli olarak etkili büyüttüğü..güzel büyütmüştü yumurtalarımı ve kaliteli.. ama olmadı eş faktöründen dolayı..
fakat gonal f kadar etkili değil diye biliyorum... umarım büyür yumurtaların canım

ben femara kullandım kullanmamam lazımdı çünkü bizdeki eş faktörlü ama o zaman acemiydik ve kullandım..
femara hakkında bildiğim şey.. klomen gibi kist yapmadığı ve yumurtaları kaliteli olarak etkili büyüttüğü..güzel büyütmüştü yumurtalarımı ve kaliteli.. ama olmadı eş faktöründen dolayı..
fakat gonal f kadar etkili değil diye biliyorum... umarım büyür yumurtaların canım
Buyumucek gibi hissediyorum ben İnsAllah büyür

Canım merhaba geçmiş olsun bende de polikistik over var letu ile denedim büyümedi şimdi gonalf450 verdi 50ml 4 gün kullandım 5. Gün gittim büyümemiş dedi 75 ml çıkardı 4 gün kullandım yarın kontrole gidicem büyümediyse ne olacak bilmiyorum senin nasıl gidiyor şuan

Benim yumurtalarımı cok büyüttü 22-20-24.5 oldu ama maalesef kiste dönüşmüş :KK43:

X