Falımpir

Kizlar ben baktirdiklarimi yazayim burda:

Sehnaz: bazi seyler olmus ama kisa bakmis. Idare eder yani ama tekrar gönderecegimi sanmiyorum.

Medyumesref: gecmisle ilgili bir yorum yok. Fal bakmamis tavsiye vermis sanki. Ama verdigi tavsiyeyi ben yapsaydim kazanacak yere kaybederdim! Iyiki uymamisim onun lafina!

Drem: saka gibi birsey heralde. Soruyu bile okumamis bence. Dedikleri cikmadi zaten iki satir sacmalikti.

Dervis: fena degildi ama tahminlere göre yürütülmüs bir yorum daha cok. Tekrar gönderecegimi sanmiyorum.

Falciberfu: gayet basarili buldum nokta atislari vardi. Dedikleri cikti sayilir.

Araf: en kisa fal bu olmus. Ve yanlis. Tarot gönder birde yazmis. Cok bekler :)) Dediklerinin tersi oldu.

Despina: dedikleri uymadi tutmadi. Sorumun üzerinde pek durmamis zaten. Bir ay sonra baskasiyla tanisacaksiniz iliskiniz basliycak tarif etmis harf vermis. Geldide gecti zaman...

Lebuda: yazdiklari seyler ilgincti.. taviseyelerine uymadim cünkü bunlar onun dediginin tam tersini getireceginden emindim. Uymadigim daha iyi oldugu cikti zaten simdi..

Liz: bilemedi ne yazikki

almira: olaylarin tam tersini yazmis ve gelecekte söyledikleride tam tersi oldu. Birdaha deneyebilirim söylediklerinin tam tamina tersi cikiyor söylediklerinin tam tersi olcak diye düsününce gayet basarili :))))

Herapunzel: cok karisik yazmis basta birsey yazmis söylemis sonra ayni seyin tersini anlatmis.. neye inanayim simdi öyle mi böyle mi.. nokta atislari sifir.. pek begenmedim..

Ya keske bu sitelerde iyi birileri olsa tellwede baktiriyorum ben genelde ama tellwe dolar hesabi veriyor kredileri yurtdisinda oldugum icin PayPal mecburen kullaniyorum. Bu siteler bana öyle ucuza gelmisti ki sevinmistim basta aaa ne iyiymis diye. Iyi falcilar olsa tellweye ugramam bile aslinda yok iste yok yokk yokkk. Birde falimpirde falcilar hep online olarak görünüyor bekle bekle agac oluyorsun tellwede daha dogru kim var kim yok.. falimpirin daha cokkk isi var siteyi düzeltmeleri lazim bence..

berfu ya tarot mu baktırdın şekerim?

kizlar gunaydin.. ya lebudaya katina yollamistim.. israrla bu adamda yuzuk var diyo.. evli mi bu adam arastir diyo.. evli degil eminim dedim yuzuk cikmazdi basinda o zaman benden sana tavsiye iyice arastir diyo (( ay sinirim bozuldu sabah sabah.. lebudaya baktiran olmusmuydu daha once yanildigini bilen goren oldu mu?
Allahim sen beni neyle siniyosun ya evliyse ya nisanliysa gercekten offfff bi ((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tatlım bence o hatunun varlıkları filan var, anlık durumu iyi biliyo o yüzden..sana özel msj attım yorumlarımı..

Arkadaşlar daha öncede yazdım,Binnaz ve tellwede burda yazdımmı hatırlamıyorum.Lebuda=Falalem Sinem Seçkin ve fiyatlar aynî iken neden daha detaylı ve òzenli ve daha uzun bir yorum almak yerine daha yüzeyseli tercih ediyosunuz?İlknur ve ben Lebuda ve Sinem'i aynî dönem ve ilk deneyenleriz.İkimizde eminiz aynı kişi olduğuna.Ben daha iyi doyurucu bi yorum almanızî istediğimden yineliyorum,yinede siz bilirsiniz.

Lebuda ve Sinem bende tarot ve katina baktırdım çifter çifter ,çıkar çıkmaz bilemem,garantisi yok ama bende ortada bi yerdeydi.Soruma göre olumluda vardî olumsuzda.Ben pekçoğundan iyi olduğunu düsünmüştüm.Tabiki insanoğlu herkese aynı tutmuyo,şaşıyoda beşiyoda..

inanmaaaaaaaaaaa sana bu kadar diyorum inanma !!!

bir tespit de benden lebuda aynı zamanda %99 cezvvedeki katrina bence çünkü anlatım tarzı ve yazı bozukluğu aynen lebuda bana da orda tutturdu seninkinin başında başkasıyla yüzük var da yüzük var

Alcanzarcm simdi daha detayli daha uzun ve ozenli yorun falalmde mi yoksa falimpirdemi?falimpirde kisack gerci yorumlar ama emin olmk icn soryrm

bir tespit de benden lebuda aynı zamanda %99 cezvvedeki katrina bence çünkü anlatım tarzı ve yazı bozukluğu aynen lebuda bana da orda tutturdu seninkinin başında başkasıyla yüzük var da yüzük var

bi suru fal baktirdim bu donemde.. bi cogu yuzuk var dedi ama bu adam seninle evlilik dusunerek baslamis yada yaklasmis dedi hepsi.. baska bi kadin yok diolar israrla.. yuzyuze baktirdiklarim bilirdi eger oyle bisi olsaydi diyorum.. :/
bi tek bu lebuda iste adam evli olabilir iyi arastir dedi.. bi de o kadar eminki kendinden benden sana tavsiye bak bi diyo.. biri yoksa hayatinda iice arastir emin olduktan sonra duaya gel yildiziniz dusuk fln bisiler dedi..

ama yok tovbe daha uzun bi sure fal baktirmicam olumlu olumsuz ne ise yasayip goreyim..
diyelim ki nisanli lanet olsun defolsun uzak dursun zaten.. ama ya diilse adamin da gunahina giricem falci oyle dedi diye.. tovbe tovbe...

yok yok ust uste baktirmamak gerek hem paraya hem akil sagligina zarar anladim bana ii gelmio hic.. (((

teskkur ederim kizlar desteginiz ve yardimlariniz icin.. Allah kimseyi caresiz birakip care aratmasin.. ((

Urminaa bana da atarmsn lubidanim falini rica etsem

canım ben falımı atmadım ama bildiği detayları yazdım..geçmişimle ilgili bir detay olayı bilmişti bir de 1-2 hafta içinde yaşayacağım bişyi bilmişti. o nedenle lebuda bende tuttu diyebilirim.. ama alcanzarı daha önceden dikkatli okusaydım kesinlikle falalemdeki profiline yollardım çünkü falımpirde kısa ve özensiz gibiydi..sorum geç yanıt geldi filan..

bu arada bu falimpir denen sitenin bir an önce kendini düzeltmesi gerek.. bütün falcıların hep online gözükmesi de nedir yaa ? acayip uyuz bir durum..daha önce de yazmıştım ben bunu..insanı katil ederler.. falcı sitede değilse çevrimdışıdır.. bu kadar basit.. bunca insanı bekletmeye hakları yok. topluca şikayet maili yazarsak belki bu konuyu düzeltirler.. çok sinir bir durum

Amin canım amin inşallah, lebudaya kalsa herkeste bi yüzük var, herkesin sevgilisi cinsel amaçlı başkasıyla birlikte falan .. maksat duaya yönlendirip ordan da kazanmak bence inanma o yüzden

Alcanzarcm simdi daha detayli daha uzun ve ozenli yorun falalmde mi yoksa falimpirdemi?falimpirde kisack gerci yorumlar ama emin olmk icn soryrm

Falalem canım kesinlikle...

Amin canım amin inşallah, lebudaya kalsa herkeste bi yüzük var, herkesin sevgilisi cinsel amaçlı başkasıyla birlikte falan .. maksat duaya yönlendirip ordan da kazanmak bence inanma o yüzden

Aaa cezzve'de de varmı Lebuda?Vay Lebuda Sinem.Çakal Lebuda Sinem Katrina.Yalnîz kîzlar bana asla dua veya duaya yönlendirme gibi bi mevzu beş faldada asla açmış değil,bunuda belirtmek isterim.

Lebudaya bende fal baktirdim ama söyledikleri bende atmasyondan öte degildi.. hic birsey bilmemis kisi tarifi vermis o uymuyor böyle ilginc bir hikaye yazmis deyim :) senaryo yazmaya seviyor heralde :) tavsiye yazmis ama ona uysaydim herseyi berbat ederdim amacima asla ulasamazdim. . Fazla takma onun yazdiklarini bence..

Bugun haruna attgm falin yorumu geldi.durum tesbiti dogru mu degil mi bilmiyrm ama neymis ben beyimizn ayagina gidip onu kazanmaya calisirsam şuara olurmuş.yoksa çok cani yanmismis.donmezmis....valla asla yapmayi dusunmedigim biseyi illaki yap diyor.bi de nasil emin kendinden.sinir oldum

Emin degilim ama bence katrina da lebuda cünkü kullandigi ifadeler birebir ayni.lebudanin duaya yönlendirdigi cok insan war yok kismetsizsin yok yildizin dusuk yok sizi nazar ayirdi bu kadina hic mi isi rast giden fal baktirmiyor anlamadim ki

werdigi tarif orasind burasinda iz cizik gibi seyler olan bi tarif mi ? bir de esmer dogulu biri war mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…