Falımpir

Nam-ı diğer falalemdeki sinem seçkin

cezvedeki katrina

üçü de aynı
İlknur'un okumayıda yarıda kesmişti bu arkadaş eleştiri alınca.Doğmamış çocuğu üzerine yeminler etmişti ki hiç lüzum yokken böyle ağır bir yemine.Ancak geçen zaman demek hiçbi şey değiştirmemiş.Halen copy paste devam..

hade canım lebudamı ben cok memnun kalmıstım falından şaşırdım cok sıcak kanlı biriydi hem herkeze cop paste yapıyor ise nasıl oluyorda sayfasında onca begenen var herkesin ayınımı kaderi ilginc genede günah almim içerik bire bir aynı oldugun sanmam ya

valla benimki birebir hatta bir arkadass gonderdim ve 10 dk icinde bir fal bakilamaz size fenk gelmis demekki

Aynen canım bazı insanlar akıllanmamakta ısrarcıdır ..

Kim arkadaşlar? Orda bir olay yaşadım size anlatmak istiyorum. Promosyon falım vardı bende bir falcı seçip gönderdim. 2 gün sonra bildirim geldi baktım başka bir falcı şunu yazmış'falınızı bana göndermemişsiniz onun için gönderdiğiniz kişi baksın' demiş ve falımı iptal etmiş. Bende duvarda her zaman ki gibi bir sürü şey yazmıştı birinin altına yorum yaptım size göndermediğim falı neden boş yere iptal ediyorsunuz falan diye yazdım baya o da ne diyorsunuz siz ben bir şey yazmadım dedi 5 dk sonra benim nickim mesela aa55 ya aa555 diye kendisi sahte bir hesap açıp pardon ben yanlış görmüşüm kusura bakmayın diye yorum yazmış. Çok şaşırdım şikayet ettim benden özür dileyecekleri yerine hesabımı kapattılar. İşte falimpir böyle bir site...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

entersanmış :44:senin mevzuda gercekten ama falimpirde copy pastede olsa lebuda en gizli sırlarımı bildi memnun kaldım bir bana özel isede cok sanslıyım demeki

entersanmış :44:senin mevzuda gercekten ama falimpirde copy pastede olsa lebuda en gizli sırlarımı bildi memnun kaldım bir bana özel isede cok sanslıyım demeki

Bende burda az kişinin beğenip çoğu kişinin kulp bulduğu bir falcıyı çok beğeniyorum falimpirde
herapunzel bana ne dediyse tuttu vesselam

gerçi şimdi yeni falcı arayışına girdim promosyon alıp alıp atıyorum diğerlerine

Kimlere gönderiyorsunuz derviş hiçbir şey bilemedi bende 2 kelimesinden biri kızım

a evet bende duydum harpunzeli memnunlar gayetsayfasını okudugum kadarıyla bana görede lebuda iyi ne bilim en azından kafama birşey takıldımı dönüyor bastan savmıyor enerjiler tutu demeki

yok canım yanlış anlaşılmış sanırım ben fal bakmıyorum Falımpire baktrmaya çalışmıştım ondan bahsettim üzgünüm

yok canım yanlış anlaşılmış sanırım ben fal bakmıyorum Falımpire baktrmaya çalışmıştım ondan bahsettim üzgünüm

Önemli değil canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…