Fal Sepeti Deneyimleri

Ilk bakdigi cikdi demisimiz neyle ilgiliydi yaninolmicsk biseymiydi

Bende öyle düsünüyorum gecen sene kasim ayinda ayrildik o zamandan beri sürekli fal baktiriyorum acaba bende cok fal baktirmasaydim yazsaydim ona belkide simdi hala beraberdik

Melisa donukluka zamaninda cok baktirmistim (3-4 defa) ve hic cikmamisti
His olarak benim hissettiğim aynısını tanımlıyor ama karşı tarafın öyle diyor. Ciddi ciddi benimkinin aynısı mart ayındaki ve dün baktırdığım öyle. Ama bu gerçekten karşı tarafın mı nerede bilicem çünkü benim hissettiğimin birebir aynısı iki faldaki. Çıkma çıkmama meselesi değil yani benim hislerimi ayrıntılı olarak söylemesi ama karşı tarafınki olarak anlatması ilginç geldi. Teyit etme imkanım %0 ancak bu benim hislerim olsaydı %100 doğru olurdu

Seninkileri soyluyodur belki. Ben seneler once baktirmistim birkac defa ama hic cikmadi. Hic yani. Hala nasil puani o kadar yuksek anlamak cok guc.

Seninkileri soyluyodur belki. Ben seneler once baktirmistim birkac defa ama hic cikmadi. Hic yani. Hala nasil puani o kadar yuksek anlamak cok guc.
Karşı tarafın hissini teyit edemem ama anlık durumu böyle benim çok ayrıntı vermediğim halde güzel kavrıyor. Çok mantıklı yorum yapıyor bilmiyorum ben çok insana baktırdım en doğru gelen melisanın falları oldu. Yüzlerce baktırmışımdır ama geleceği bilemedi elbette anlık durum sadece. Diğerleri hep gelecek gelecek . Gelecek dedikleri kişi tamamen gitti ulaşmam imkansız.

Yasemin türk,mücahit özkan,mars ateş,ahu yaldız,zeliş can, ayda deniz,duygu deniz,nezih tuna,duygu aura,medyum bilge,özlem yılma,nesi tekbaşer,medyum namaste,hale özsoy,şah sultan,ayten ce,imren umay,nurperi bilici,derin hisler,elena günce,şifa laçin.
Üşenmedim yazdım bende patlayanlar bunlar bu falları şubat sonu-nisan ortasında baktırmışım.

Bunlar sadece falsepeti olanlar binnaz,byv,telwe , instagram ay resmen kafayı yemişim ne gerek var elin adamı için

Ilk bakdigi cikdi demisimiz neyle ilgiliydi yaninolmicsk biseymiydi
Evet ,önemli bir yol ayrımıydı. Aynı soruyu Duygu Deniz ,Gökçe Aksoy ve aziz Ermiş e de sordum o hafta içinde.Onlar olmayacak dediler.Gül olacak dedi .O yüzden bir kere daha baktirdim Gül Demir e bu yıl farklı bir konuda.O da çıkar ise yazacağım.Yok çıkmazsa ilke tesadüf deyip fal defterini kapatacağım.Vadesi bu yıl sonuna dek.

Astorcenterde ayşıl kayaya baktır anda bence gayet ıyı . Olanı söylüyor . Umut vermıyor . Neyse o . Ben bılseydım ılk başta ona baktırırdım yani . Olumsuz konuştu bana ama doğruları anlattı . Her şeyi doğru anlattı . Bence ona baktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…