Fal Sepeti Deneyimleri

Derya Nural'a bugün son kredimle son falımı baktırdım ay bitmeden çok büyük olayın haberini alacaksın dedi. Beklemede kalacağım Tutmazsa tamamen bırakmayı düşünüyorum Rabbim nasip eder inşallah bırakmayı. Tutar veya tutmazsa buradan paylaşırım.

gul demirin haziranda bahsettigi bir tartisma vardi. su konularda sen tartisma cikarabilirsin dedi ve dedigi tartisma cikti. karsi taraf baslatti iki gundur kavga ediyoruz .kimin baslatacagini bilmese de geri kalan dedigi gibi

Bırakalım cidden benim dün canım çok sıkıldı. Bağımlı olmuşum istemeden. Astroda sürekli baktırıp duruyordum site kapanınca Almanya ve Fransa versiyonlarına baktım. Fransa versiyonunda özellikle falcılara çok fazla yorum yapılmıştı 100binden fazla fal bakan falcılar vardı. Translate kullanarak chatten baktırdım bir sürü. 8bin tl ödedim 1 günde. Güzel fal diyebileceğim de bi fal yoktu. Utandım gerçekten kendimden
Bazen bi kıyafet vs alırken bakarken kıyamıyorum paraya saçma sapan fala o kadar harcamak canımı sıktı. Ben bir süre bakamıcam fal falan. Eski falları dinler dururum

Bir erkek icin asla degmez, arkadaslar kendinize harcayin 8 bin az degil bir spaya gidersin, masaj yaptirrisin, alisveris yaparsin cilt bakimi vs herkes once kendini dusunmeli cidden ben aciyorum. gerci 50 lira bile vermeye aciyorum biri icin baktiracaksam. Salak erkeklere cok yani :)) Neyse gecmis olsun, uzuldum biraz bagimlilik gibi olmus gerecekten her turlu uygulamayi silip burayi bu konuda takibi birakmani ve cok icinden gelirse youtube'tan deste sec videolari izlemeni tavsiye ederim gercekten onlarin faydasi oluyor hatta bazi videolarda insan genel acilimda daha cok uyumlaniyor online para verdigi faldan. Cans' Tarot'un falalrini dinleyebilirsin, geriye donup eski videolarina da bakabilirsin yeni yoksa.

Gerçekten öyle yapıcam, şu aralar geçirdiğim ufak bi kazadan dolayı da evdeyim kendime vakit ayırıp spor etkinlik vs gidemiyorum. Tüm zamanımı fallara harcıyordum. Olursa olur olmazsa olmaz modundayım artık
Birkaç ay sonra tüm fallarımı baştan sona dinlicem. Eğer çıkan biri varsa ona 5-6ayda 1 baktırmayı düşünüyorum

Kafani dagitacak seyler yapabilirsin bu surede, eski fallari dinleyebilirsin evet. Bir oneri Zeytin Agaci ve Prens dizileri var ikisi de kafa dagitici onlari izlemeni tavsiye ederim, ben sahsen boyle durumlarda film dizi vs cok izlerim o insani oyaliyor gercekten bu iki dizi tam oyalamalik ve eglenceliler.

ya bu falcı marsın spesifik bildigi oluyor muydu sizde bana ne zaman fal atsam yazdiklarimin benzerini yaziyor fala sakiz fali gibi vadesi mi cikiyor size nasil bakiyor bana cok genel bakiyor oyle olunca da pembeci geldi simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…