Fal Sepeti Deneyimleri

Mars isteyince güzel bakıyor
Bir de az düzenli yazsa baya kapışılır

Kızlar birde tellwede Zepzeynep, anlık olarak bilmişti ayrılık döneminde baktırmıştım.Hayatında başkası olduğunu kızın fiziksel özelliklerini söylemişti. Ama tabi evlilik teklifini göremedi, o da flört gibi görmüştü. Şu an uzakta gözüküyor

Onun dışında tellwede baktırmayın bile hiçbiri bir şey bilmiyor,pembeci
Tellwe berbat bir site, bir de cogu iade ediyor kredisiyle kaliyor insan musteri hizmetleri de ayri sinir, musteri hizmeti diye bir sey yok. Zaten hhic falla alakasiz insanlar profil olusturup fal bakiyor, hic kendini yormaya gerek yok o sitede.

Telwede elifsucan yule ve sardunyaya baktırdınız mı

Falsepeti yorumculari 1-3 yildizli yorumlari iade ediyorlar dikkatli olun, iki falciyi takip ediyorum son dusuk puanli yorumlar gitti. Boyle olunca sadece memnuniyet var. Bence falsepetinde hicbir falci iyi degil bilen biri bile olmamisti bana baktirdiklarim icinde. BYV'daki yorumcular daha iyi bence.

Byv de kimlere baktırdınız ? Ve hangisinin dedikleri çıktı ?

Byv de kimlere baktırdınız ? Ve hangisinin dedikleri çıktı ?
Falci Mars, Berk, Almina, Nurbanu. Daha onceden Fama ve Serkan Tek, Serkan Tek kotu degil ama biraz yuzeysel ve arada cikiyor arada cikmiyordu. Fama kotuydu bende ama onu sevenler var, cikti diyenler olmustu. Berk anda gecmiste en iyisiydi ama gelecek cikmadi. Nurbanu cok once baska sitedeyken baktirmistim Gizem Hatunla ayni kisi deniyordu ikisi de is konusunda bilmisti ask konusunda baktirmadim ona hic ama bence bos bir falci degil. Almina'yi da begendim ben onun da gelecek biraz cikti. En azindan anlikta hisli yorumcular, gelecek iclerinde Mars cikmisti gecen senelerdeki fallari. Bu sene iki defa baktirdim anlik en iyi o bildi ve yakin gelecek soyledigi gibi oldu. Sonra baska bir vade vermisti ona da 10 gun falan var bitmesine. Zamani cikmayabilir ama soyledigi sey olacak mi emin degilim bu sefer, yazarim yine olumlu veya olumsuz.

Almina bana benimle alakası olmayan saçma hazır mesaj yorumu yapmıştı bildirdim iade ettiler orada yeni bir gökçe var bence o da fena değil tek gökçe olan Mars'a bugün yine katina attım bu sefer diğer iki falda verdiği vadeyi uzattı canım sıkıldı Ağustos sonu demişti şimdi Ağustos sonu ile Ekim arası dedi üstelik çok güzel kartlar çektim alyans kalp ağaç falan çektim yani yaşayıp göreceğiz çıkacak mı

Mars'in vadesine cok bakma derim bana da daha once fali cikti ama soyledigi vadede olmamisti, son fali da 1 hafta icinde dolacak bu hafta olmayabilir ama belki de onun soyledigi sekilde olur bilmiyorum pek umidim de yok bu konuda. Almina su fali ve tarot atmistim, su falinda bir iki sey cikti anda da bir iki sey mantikliydi. Tarot falinda olumsuz gordu olumsuz oldu su an icin, cok kotu bulmamistim ben ilk fali daha olumluydu. Ilk fali gibi olursa sonrasinda soyledigi bir sey var Marsla paralel gibi, onu yazarim. Bir kac seyi soylemisti ben soylemeden bos gelmedi yok yuzden. Gokce'yi merak ettim, bir gun denerim onu indirimde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…