Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar falsepetinde 2000 kredim var kime baktirayim? ALEX mi, Mısırlı talia mı yoksa Özlem Yılmaz mı?okudugum kadariyla en çok olumlu yorumlar bunlara gelmiş
Alex i çok seviyorum ben ama patladı maalesef. Anı geçmişi çok güzel yorumluyor daha çok psikolog gibi geleceğe dair akıl veriyor. Özlem Yılmaz denenebilir bildiği şeyler vardı bende biraz karıştırıyor ama olayları, kişileri vs.. Talia yi denemedim bugün Dennis e attım su falı kredime yazık oldu içime oturdu

Bana aslında karşı tarafij düşüncelerini içinde olduğu durumu çok iyi yorumlaya bilen biri lazimmm falsepetinde kimi önerirsin?

Alexe baktirdim hiiiiç beğenmedim faldan çok tavsiye verir gibiydi
Alex ve Yeşilçingene bende aynıydı . Seni sevmiyor, başkasını seviyor ,seni tek fiziksel anlamda beğendi o kadar, bundan hayır gelmez

Fal Sepetinde en çok beğendiğim Duygu Aura . Anlıkta çok iyi. Gelecek çıkar mı bilmiyorum. Beril anlıkta fena değil ama vadesi patladı . Didar Evren son baktırdığım. Beril gibi kendisinden çok emin . Onun çıkar mı bilmiyorum ama ana konuda çok beğendiğim Yargıc ile aynı tavsiyede bulundu .

Çıktı mı dedikleri?

Dennis ve Sevgi derman a 2 ser kere baktirdim gecmiste.Ikisi de epey kötüydü,cikmadi.Sevgi derman burcumdan beni anlatmisti Dedigi de asla cikmadi.Dennis cook kisa bakip ,arkadan yuksek sesli tv sesi duyara
Bana aslında karşı tarafij düşüncelerini içinde olduğu durumu çok iyi yorumlaya bilen biri lazimmm falsepetinde kimi önerirsin?
Beril Yavuz bu konuda bende cok iyiydi.kitap gibi okuyordu karsi tarafi hatta benim soylemedigim ama icimden gecen seyleri de bildi.3 kere baktirdim ben ona.ilki vadeleri ile tamamen cikti.2. Si ve 3. sünün vadelerine daha var ama bir sey icin cok emin konusmustu .o seyin olmasi icin mucize gerekiyor.Bu ay icinde belli olucak.Eger olursa buraya yazicam.Ama dedigim gibi cok mucize gerekiyor ona.Bilemiyorum..

Ya bıraksın benim eski sevgilim için evliymiş dedi şok oldum
Salaj birşey bildiği yok
Evli falan değil eminim ortak arkadaşlarımız var
Yabancıydı adam zaten böyle aptalca bir yalan atıcak bir tip değil
Ya evli değil diyorum
O kadar emin olma diyor bide
Ayışığı çok kötü
Bide çocuğu varmış
Ya bıraksın
Pembe dizi senaryosu yazmış resmen
Adam yabancı dedik diye bu adamı tanıyorum sanmış heralde yazmış da yazmış

Ben baktırdım çok tatlı ama
Bende kişileri karıştırdı
Dedikleri çıkmadı
Dennis bence çok kötü kızlar paranıza yazık gitmeyin. Su falı attım bir de puanına kanıp. 6 dk fal atmış. Aşırı pembeci. Çok seviyor dönecek. Ya imkansız diyorum başka bir şey söyle diyorum. Yok yani. Bir de ciddiyetsiz geldi bana çok. 1000 kredinin üzerine bir bardak su

Kuzular didar evrenin yakın gelecekte çıkam falı var mı? Son zamanlarda baktıran çok olmuştu sanki
İlk falı patladı ikincide vade vermedi . Beril gibi kendinden çooook emin. Pembe tablo çizdi öyle olacağını sanmıyorum bu aralar . Yok öyle olacak ben eminim olumsuzsa zaten söylerim sonra hayal kırıklığı yaşanmaması için demişti

Beril yavuzun falı kimlere çıktı arkadaşlar oldukça olumlu konuşmuş bana
İlk vadesi patladı . 2 falda vadeler gecikebilir ama söylediğim gibi oluyor genelde dedi . Çok olumlu konuşuyor Söyleyecek gibi olmayacak zaten Birşey yapacam artık fal bakmaktan beklemekten bıktım. Beril, Didar, Yargıc çıkıp çıkmayacağı belli olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…