Fal Sepeti Deneyimleri

Merhaba arkadaşlar, bilenler bilir forumun eski müdavimlerindenim, eskisi gibi fal baktırmasam da arada sizi takip ediyorum. Genel olarak size yorumlarda bulunmak istiyorum. Hiç bir falcı tam olarak çıkmıyor zaten hatta bazen öyle şeyler yaşadım ki hiç bi falcı bunu bilemedi dedim. Ki bilemiyolarda o yüzden söylenen her olumlu ya da olumsuz fala inanıp bel bağlamayın. Fal dipsiz bir kuyu baktırdıkça içine çekiliyosunuz. Benim size önerim kendinizi biraz bu konuda tutabilmeniz bi kere aşınca artık içinizden fal baktırmak da gelmiyor en azından tek tük arada bir atıyorsunuz.

Öncelikle şu sıralar adı çok geçen Yeşilçingene için bişeyler yazmak istiyorum. İnsanlığını her şeyden önce çok sevdiğim biri, en son falımı 2018'in son aylarında atmıştım o yüzden net bi ifadeyle çıkmadı diyebiliyorum. Ama anlık yorumu gerçekten güzeldi, söylediği şeylerin doğruluk payını teyit edemesem de benim de düşündüğüm şekildeydi ama verdiği vadeleri geçeli çok oluyo dediği gibi olmadı.

Nakta: Ara sıra yorum alırım kendisinden her falında muhakkak bişeyler buluyorum , herkesin olduğu gibi onunda çıkan ve çıkmayan falları oluyor yine de hislerine güvendiğim bir yorumcu olumlu tablo çizerek kandırmaz. Ama her falıda mükemmel hepsi çıktı diyemem. Kısmen dediği şeyleri yaşadığım olmuştur, her falının sonunda hep başka birini başka şekilde tarif etse de henüz öyle bir beyle tanışmadım:)

Elfin Demet: Sanırım bana en çok çıkan yorumcudur kendisi, naifliğini çok seviyorum onunda bir falı nerdeyse komple çıktı diyebilirim. Ama onunda öngördüğü beyle henüz bi ilişkiye başlamadık:) Tabi uçan fiyatlarla ona da en son eylül ayında baktırmıştım:)

Sezgi Candan: Yorumunu sevdiğim kişilerdendir fakat sırra kadem bastı söylediklerinden yaşadığım şeyler olmuştu keşke yeniden gelse hiç düşünmem fal atardım:)

Asude Işık(binnaz) yorumunu okuduğumda sıradan gelmişti fakat aylar sonra okuduğumda söylediklerinin çıktığını gördüm ilk falında ne dediyse yaşamıştım sorduğum kişiyle söylediklerinden öte o sırada hayatımda bile olmayan kişiyi tarif etmiş ilişki yaşayacağımı söylemişti tipik falcı işte demiştim ama dediği gibi oldu her şey, sonraki falları ama maalesef dediği gibi olmadı şimdi o da yok zaten.

Duygu Aura: Anlık olarak mantıklı gelmişti söyledikleri ama çıkan bişeyi pek olmadı.

Alex: Anlık olarak yorumunu mantıklı bulmuştum bence Alex burda da yazıldığı gibi faldan çok mantıklı konuşan bi falcı çıktı ya da çıkmadı diyemiyorum çünkü bunları ölçebileceğim bişey söylemedi:)

Mısırlı Talia: İlk falında söylediği bişey tam da vadesinde olmuştu sesli fallar zamanla silindiği için hepsini hatırlayamıyorum ama anlık olarak fena bulmamıştım ama sonuç olarak dediği çıkmadı bunu net söyleyebilirim.

Uyumsuzz: Anlık olarak fena bulmadığım falcılardan ama her falında başka bi fala çağırması çok itici oluyo. Yıldız namesinde dediği bişey olmadı hatta vade vermişti ama geçeli çok oluyo olacak gibi de değil.

Bu yazdığım yorumcular yorumlarını fena bulmadığım aklımda kalan kişiler. Ve hepsi de aylar önce arada bir baktırdığım fallardan.Çok konuşulan kişilerle ilgili değerlendirme de bulunmak istedim belki size de faydası olur diye.Uzun süredir fal sevdama ara verdim bir zamanlar deli gibi kimi iyi duysam atardım ama zamanla azaldı hatta bitti dediğim anlar bile oldu. Şimdi 8-9 ay da bir canım sıkılınca attığım oluyo o da sadece kendimi bi kişi seçiyorum o kadar:)

Size tavsiyem fal odaklı yaşamayın bazen öyle şeyler yaşıyosunuz ki o zaman anlıyosunuz falın koskoca bi yalan olduğunu. Biraz da bizim sorumuzdan, düşüncelerimizden yola çıkarak fal bakıyolar. Hayat akışına bıraktığınızda inanın daha güzel:) Ne diyim fal baktıramayacak kadar mutlu olun hepiniz.

Cok katiliyorum söylediklerinize.Soru sormasak elle tutulur hic bir sey söylemiyor cogu.Cok nadir söyleyenler oluyor.Zaten burdaki ankette Alex in birinci cikmasinin sebebi rasyonel fal bakmasi.Veriler ışığında öngörüyor ona göre analiz yapip karsi tarafi bicimlendiriyor ve anligi begendik diyebiliyoruz.Gelecekte tutanlara ise tesadüf gözüyle bakmaya basladim iyice.zaten iki yol var ya olmayacak ya olacak yüzde elli.Olay bu yani .

Cevap gelmiş en azından benim zaman aşımına uğradı arada çevrimiçi olmasına rağmen

Az önce 4-5 ay kadar önce Baktırdığım geysunun yorumunu okudum.söylediği zaman aralığında söylediği diyalog şeklinde ilerlemiş herşey ama sonradan yaşananları bilememiş. 2 farklı büyük durum için vadesi daha var.onlar nasıl ilerler bilemiyorum.kişilik analizi ve yakın gelecek iyiymiş özetle

hep derim zaten geysuya anlık ve yakın gelecek icin sorun ama uzak gelecek asla cıkmaz

Uzak gelecek de çıksaymış iyiymişsöylediği diyalogun birebir aynısını yaşamışım. 1 ay vade vermiş en geç,15 gün sonra olmuş...
bana da mesela cok ilginc hayır ya öyle bisi yoktur atıyo dediği bi sey olmustu, inanmamıstım. he deyip geçtim.
Sonra dediği seyin gerçek oldugunu anlayınca özür dileyerek fal atmıştım

Sana tamamen katiliyorum ve soyledigin butun yorumcular (Nakta disinda, 3 fal baktirdim ucunde de bir cumle disinda hicbir sey tutmamisti) hakkinda ayni dusunuyorum. Ben de 3-4 ayda bir yorum aliyorum, Misirli Talia ve Uyumsuzz'a indirgedim belki Alex de olabilir ileride ama ayni yazdigin gibi o da bana da gelecek cikti cikmadi diyebilecegim bir yorum yapmamisti. Elfin'in bana da bir fali tamamen ve detaylariyla cikmisti, sonraki fallari da genel olarak soyledigi sekilde ilerlemisti ama en son gecen sene indirimden bktirdim bu fiyatlara da asla baktiramam.

Yağmur (Mart ayı)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…